ОСМИ клас 2020/2021 - На море, на планина или пък вкъщи на дивана, до 8-ми клас време не остана!

  • 25 928
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 402
Имам нужда от помощ! На осмокласника са му предложили учебници (познати от отбора и от същото училище). Разбира се искаме да ги платим, но не знам на каква цена. Какво мислите би било удачно да предложим?

# 46
  • софия
  • Мнения: 25 560
50-60% от коричната цена.По толкова вървят използвани учебници.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 201
От поне две години не се занимавам с дрехи. Купува си ги сама. Преди това трудно се издържаше. 😁

# 48
  • Мнения: 3 491
Ние винаги се разправяме за дънките. Избира ги с поне един размер по- големи. И според мен не стои хубаво, а провлачено. Баща му може спокойно да ги носи. На мен ми харесват класически цветове дънки, а той залита по сиво и черно.

# 49
  • Мнения: 8 242
От поне две години не се занимавам с дрехи. Купува си ги сама. Преди това трудно се издържаше. 😁

Би било идеално, но в нашия град няма какво да си купи. Отскачаме обикновено до Варна и атакуваме Уайкики, НМ и подобните. И няма как да е сам за съжаление, шофьор му трябва 😐 И през интернет не мога да купя панталони, трябва да мери. Все нещо не му е удобно или къси или дълги, или му стягат или били широки. Разбирам го и аз много трудно си купувам панталони. Блузи мога и онлайн да взема. Там по няма какво да се обърка с размера, само трябва да му ги покажа и да ги одобри.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 201
Ама как да не може, Стон?!
Паркирате момъка в мола, вие засядате в някой ресторант, а той си обикаля, избира и купува. Или пък също си пазарувате, но паралелно, в други магазини. 😊
Така го играем в Ринг Мол в
София, че е далече.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Вашите набори поне проявяват интерес към облеклото, пък и носят дънки. Ехеее... Моето синче "каквото ми купиш мамо, но не ме занимавай да ходя по магазини", обаче после всичко му е неудобно и носи само и единствено анцузи. Нищо друго. А пък на всичкото отгоре и тениските трянва да са по-обикновени, има една - две с едни шевове, не му била удобна и не носи, с яка не е удобна и не носи, дебели блузи зимата също не са удобни и не носи, всички маратонки, освен едни, които са скъсани, не са удобни и не носи (има поне 3 чифта найкове, които е обувал веднъж, не ги ще). Изобщо, за това ми е тъпо без униформа, че поне миналата година 5 - 7 тениски с къс ръкав, 2 анцуга и е готов. А сегаа... Не знам какво ще облича това дете, не знам. И не иска и да ходи в магазин. Миже би след 7.09 ще отида и аз до НМ и ще купя нещо, ако се наложи, ще връщам после, какво да правя.

# 52
  • Мнения: 48 005
И моят носи само анцузи...

# 53
  • София
  • Мнения: 5 780
Изобщо не си представям сам да пазарува и да си избира нещо. Това го мрази повече и от мен (не знам как някои използват шопинга като терапия, направо ми е ужас да трябва нещо да купувам) Всеки път се скъсват да мрънкат с брат му. Ставало им лошо в магазини, все им е тая какво ще купим... Не знам кога и дали ще проявят желание. Ако е наследствено, явно никога. Stuck Out Tongue Winking Eye
От друга страна не мога да пазарувам онлайн, защото обичам да пробвам и да пипна дрехата. Много сложна и досадна работа ми е всичко това.

# 54
  • Мнения: 1 402
Аз също не обичам да пазарувам. Напоследък доста наблягам на онлайн покупките (само хранителни продукти все още не съм купувала така Simple Smile) Но когато се налага, няма как...Моите и двамата до сега ходиха само с долници, все да им е удобно и да става и за физическо. За голямо съжаление на набора, обаче в МГ има униформа, на която се държи и долница/анцунг определено не става. Тъмен панталон - черен или тъмно син. Купихме 2 чифта ластични дънки (не тесни, а удобни Simple Smile) с голям зор. Той хич не обича да го занимаваме да пробва...още на първото казва "вземайте", само за да не го занимаваме Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 6 169
Аз пък обичам да пазарувам (основно за децата де), но напоследък с набора ни се разминават вкусовете. Понякога ме чува и е после е доволен, но с доста говорене от моя страна, а не всеки път ми се занимава. Предпочитам да пазарувам онлайн, но вече само след като съм показала и са одобрили избора ми. Почти нямаме фалове по тази схема.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 573
Ние ходим заедно още, защото някой трябва да тича да сменя размера и да подава в пробната Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 7 201
Ама моля ви се, забранете ги тези анцузи. 😁
Имам приятелка, доцент в ТУ, специалността текстил, която в последните години е започнала да има привкус и на моден дизайн. Та моята приятелка не е особено щастлива от факта, че и в университета ходят с анцузи.
Това не може да е така, анцугът е дреха за спорт или излет.

# 58
  • Мнения: 23
Аз също обичам да пазарувам, много ние е хубаво по женски в мола. Пазаруваме , хапваме❤. Това обаче , ако знае какво точно иска, ако ли не , то едно пробване !!

# 59
  • Мнения: 3 881
Хаирлия да е новата тема и новата учебна година!
Драмата с раницата я минахме миналото лято, внезапно се скъса ципа на старата и ми поискаха 15лв за смяната..
И ние заложихме на Ташев от кордура, тъкмо бяха пуснали раници за лаптоп. https://tashev.bg/store/bg/ranica-tashev-vector-25-1999
Много е доволен, ползва си я до ДО, А аз два пъти повече доволна, че като я омърля от хвърлянето по пода само я забърсвах с влажна хавлиена кърпа и ставаше като нова.
Сега я ползвам аз,, че моята се скъса Simple Smile  Дадоха ми още месец

За дънки и панталони ще трябва да се ходи.. Слаб и висок, а като изкарал и един  бедър.  Ако панталон му става в кръста, то на дължина му е над кокалчетата, Ако е с нормална дължина, то може да влезе още един като него в тези панталони.
С късите панталони е лесно - малък номер 7/8 са му тъкмо под коляното и точно в кръста.

Общи условия

Активация на акаунт