Гримиране - идеи и техники. Тема №80

  • 49 076
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 411
Casual, Паци, пускам снимката на червилото. Най-вероятно ще е една идея по-светла, защото тук винаги цветовете се променят малко.


Днес червилото ми се събра (разбира се не по грозен начин) след около 5-6 часа. Но устните ми тези дни са доста сухи, че имаше вятър.

Девойки, какви ги забъркахте по Хелоуин?

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 09:39 от illlzy

# 691
  • Мнения: X
Цветът изглежда жестоко и аз ще поръчам един кит, то се е видяло. Не че ще има къде да го нося при положение, че всеки момент ще затвори всичко, но...
Аз не се гримирах за Хелоуин, забравих, че има такъв празник, но имах 3 Мин да скалъпя нещо за щерка ми, която не забрави.

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 00:18 от Анонимен

# 692
  • Мнения: 5 832
iIIIzy, има нещо азиатско в излъчването ти и гримът е разкош, както и косата. Естествен ти е цветът, нали?

# 693
  • Мнения: 7 598
Illlzy, много си красива, а това червило ти стои разкошно. Дай пак номера, моля.

Ния, дъщеря ти е красавица, на теб се е метнала.

Аз не съм празнувала Хелоуин. От седмици ходя без грим.

# 694
  • Мнения: 31 359
Ния и аз правих паяци и паяжини на моята малка дъщеря.❤

# 695
  • Мнения: 411
Ния, каква сладурка! Кой цвят ще поръчваш?

Благодаря, момичета!

Калина, цветът ми е естествен.

Есмералда, цветът е Muse.

# 696
  • Мнения: X
Ще поръчам blush, muse и Jazz, така ме плени описанието от теб!
Densi, днес пак рисувах, но повечко паяци за повече време. И твоята ли се прибра с черни петна след градина вместо паяци? ❤Открих, че е много готин начин да си тествам очните линии. КвД Dagger победи като чистота на линии.

# 697
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Nia и ние започнахме с паячета ....
.

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 22:10 от sl

# 698
  • Мнения: 31 359
Ще поръчам blush, muse и Jazz, така ме плени описанието от теб!
Densi, днес пак рисувах, но повечко паяци за повече време. И твоята ли се прибра с черни петна след градина вместо паяци? ❤Открих, че е много готин начин да си тествам очните линии. КвД Dagger победи като чистота на линии.
Аз залепих татуировки и дорисувах. На детска не я пускам засега, гледаме си я. По принцип им правя и на двете пълни гримове и маскировки, но тази година празнувахме в къщи и не са ходили за лакомства.

# 699
  • Мнения: 411
Ния, много ще се радвам, ако ти харесат колкото харесаха на мен. Интересно ми е да видя как ще ти стоят Jazz и Blush. Simple Smile

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 026
Скрит текст:

Скрит текст:

Не харесвам светлината си, мислите ли че LED огледало ще я оправи. Всичко жълтее.
Иначе смесих Crash+Cosmic+Supernova=много нежен розов ежедневен грим, даже бих му сложила кафява очна линия, ако имах.

# 701
  • Мнения: 7 598
Светлината за гримиране ли? Ако да, с огледало с лед лампи ще ти е много по-удобно за гримиране. За светлината за снимки ще ти трябва ринг лампа. Тя върши чудесна работа и при гримиране.

# 702
  • Мнения: 2 006
Casual, Паци, пускам снимката на червилото. Най-вероятно ще е една идея по-светла, защото тук винаги цветовете се променят малко.
изпуснах Sad

# 703
  • Мнения: 31 359
Светлината за гримиране ли? Ако да, с огледало с лед лампи ще ти е много по-удобно за гримиране. За светлината за снимки ще ти трябва ринг лампа. Тя върши чудесна работа и при гримиране.
Купих си много модерна, скъпа ринг лампа с дистанционно, след много години чудене дали, без да съм гримьор, ми трябва такива чудо. Е, родих се! Невероятно удобство е, да не говорим, че мога да снимам вече и през нощта, а преди все се излизах навън или търсех слънце и когато нямаше светлина не снимах и не правех ревюта със седмици.
Съжалявам, че отлагах толкова дълго. Уникална е.

# 704
  • Бостън
  • Мнения: 13 640
И аз си взех ринг лампа преди няколко седмици, но и купих и допълнително по-голямо огледало, което се закачва на хот шу-то на ринга - доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт