Гримиране - идеи и техники. Тема №80

  • 49 055
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 874
Пробвах я в Сефора, формулата е перфектна, но въпреки че е страшно красива - ще я подмина. Имам трите ѝ мини нюд палитри и прецених, че мога да направя същите визии с тях.

# 721
  • Мнения: X
Изглежда добре, много е красива за гледане, както нюд. Обаче от нюд насам палитри те на Худа са ми доста сходни и затова скучни. Ще я пропусна.

# 722
  • Мнения: 2 005
Нещо не ми върви гримирането в последно време, не ми се получава бързо и лесно - може би заради липсата на желание. ( същото важи и за грижата за кожата и косата Sad ) От началото на седмицата го карам само с Cicapair Tiger Grass Color Correcting Treatment и спирала. По принцип кожата ми е нормална към суха, и ми се струваше недостатъчен лятото, но когато заложа на малко по "силна" нощна грижа ми е идеален.
Но не ми пречи да ровя в магазините с мисъл за черния петък.
Какво мислите за тези : https://www.cultbeauty.co.uk/face-halo-face-halo-original-3-pack.html ?
Много обичам single сенки и съм хвърлила око на тези https://www.cultbeauty.co.uk/anastasia-beverly-hills-eye-shadow- … ?variant_id=14241 ( сега ползвам ЪД ) търся матово опушено розово. Бих приела и др. предложения

Glam Palette на НД има ли я в някоя Сефора ? Иска ми се да я видя на живо, чужбина няма да видя до края на годината със сигурност, но ми се очертава София Simple Smile

# 723
  • Мнения: 1 874
В Парадайс до онзи ден Glam все още не беше презаредена. Mini zendo също я нямаше.
 В момента в сайта на немската Сефора има -20% на Наташа Денона, АВН, Pat McGrath и няколко други марки, както и на грижа за кожата. Вчера си поръчах от тях Glam до адрес на превозвач и нямам търпение. Не е кой знае каква отстъпка, но пак е нещо. Доставката е безплатна и получавате 3 мостри към всяка поръчка.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 025
Моята Huda Naughty Nude пристига утре като подарък за РД-то. Харесва ми, но не и за пълната й цена. Разчитам, че шимърите й ще бъдат специални, макар че единствено синия ми привлече вниманието. С нея се отказах да взимам Medium/Dusk, тъй като бият на много еднакви.

# 725
  • Бостън
  • Мнения: 13 605
Агент това цена за лампата със статива ли е ?
Да, мило  - със статива и всички джаджи. Аз лично за консуматив от Китай повече от еквивалента на 100 лв не бих платила, технологията е изключително евтина по принцип. Разбира се, големите размери са за предпочитане, защото е елементарна физика - колкото по-голям е източникът на светлина и по-близо до лицето, толкова по-равномерна и дифузна е светлината. Това е принципът на т.нар. beauty photography.
От началото на седмицата го карам само с Cicapair Tiger Grass Color Correcting Treatment и спирала. По принцип кожата ми е нормална към суха, и ми се струваше недостатъчен лятото, но когато заложа на малко по "силна" нощна грижа ми е идеален.
И аз съм фен на Cicapair Tiger Grass Color Correcting Treatment  - но по него само вкъщи, за навън/офиса го "надграждам" със къшън или ФДТ.

Последна редакция: ср, 04 ное 2020, 16:26 от Agent Provocateur

# 726
  • Мнения: 3 289
Здравейте, тук съм с веждите ала Есмералда, но са още много тъмни и плътни, а трябва да станат по-светъл цвят. С бб крем на Миша и спирала и малко молив на устните. От толкова години не смея да се пречупя за различни от кафявата гама цвят сенки. Общо взето само с бб крем съм като измита чиния. Тази вечер дъщеричката ми подари две палитри, избрахме ги заедно, дори ме гримира в два различни варианта Simple Smile Дайте идея с какъв цвят да пробвам на очите. Освен това с какъв цвят червило зъбите изглеждат по-бели?

Последна редакция: ср, 04 ное 2020, 23:11 от неви86

# 727
  • Мнения: 31 325
Страхотна си, Неви! Revolving HeartsSparkling HeartPurple Heart

# 728
  • Мнения: 3 289
Благодаря, Денси! И ти също! Heart

# 729
  • Мнения: 7 589
Неви, много ми харесва розовото. Пробвай и с лилаво, мисля, че ще ти отива.

# 730
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета! 💐
Нова съм сред вас, но пък инкогнито редовно ви чета Smile
Реших и аз да се присъединя към вас и вашите красоти Relaxed

От известно време не съм се гримирала както си му е реда Smiley но ето нещо и от мен, от последния път, когато ме удари вдъхновението

# 731
  • Мнения: 39 536
Неви, при червилата всичко е до отенъци. Няма правилен или грешен цвят. Трябват проби.
Последното око е разкошно. Искам да видя цялото лице!

# 732
  • Мнения: 14
Благодаря, mariat 💐
Нямам снимка на цялото лице от този грим, понеже направих само едното око 😁

Ето снимка на цялото лице с подобен грим, въпреки че не ми се получи много тогава

    [/list]

    # 733
    • Мнения: 39 536
    Чуд-на!

    # 734
    • Мнения: 3 289
    Мери, какви очи самооо. А гримът е уау!

    Общи условия

    Активация на акаунт