Любители на Котки - Тема 148

  • 26 020
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 212
Мама_Нана, колко е малък, шепа живот, милото то. Нека си гледа през мрежата, наистина е опасно.
Да не се "обиждаме" - излезна от шепата, сега е голяма. Wink Hug
Мислим да затворим отворите, но дотогава ще го пазим. Глупендърче е още.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 408
Всички котчици са много сладки! Котета с късмет!
Някои снимки са уникални, за корица!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 715
Мислим да затворим отворите, но дотогава ще го пазим. Глупендърче е още.

Да не те разочаровам, ама някои не поумняват, като става въпрос за скачане от балкон.
Нашият полетя от петия етаж въпреки обезопасяването. Не си взе поука. Като види прилеп, муха или друго край мрежата, се мята да лови. Ако не е мрежата, умът не би го спасил Simple Smile
Лошото е, че така скача и на комарниците. Или не отваряме широко, или не го пускаме. Комарниците едва ли ще го удържат. Вече гледаме и да не ги забравяме вдигнати, естествено.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 489
Дами, имате страхотни котки, а бебето ми е фаворит Heart

Ние се завърнахме от почивка в планината. Томи 2 седмици по цял ден беше навън, много му хареса. Беше мръсен, мръсен. Като тръгнахме да се прибираме го изкъпахме, та светна.
Сега трябва да го обезпаразитя вътрешно и външно предполагам?
Обезпаразитен е вътрешно преди по-малко от месец - преди да заминем.

# 19
  • Мнения: 15 212
Скрит текст:
Мислим да затворим отворите, но дотогава ще го пазим. Глупендърче е още.
Да не те разочаровам, ама някои не поумняват, като става въпрос за скачане от балкон.
Нашият полетя от петия етаж въпреки обезопасяването. Не си взе поука. Като види прилеп, муха или друго край мрежата, се мята да лови. Ако не е мрежата, умът не би го спасил Simple Smile
Лошото е, че така скача и на комарниците. Или не отваряме широко, или не го пускаме. Комарниците едва ли ще го удържат. Вече гледаме и да не ги забравяме вдигнати, естествено.
Не ме разочароваш изобщо, напротив, помагаш. Мисля ги тези неща.Този малък звяр ме върна 20 години назад - мама с бебе, което трябва да порасне, да го опазя и да го възпитам.

# 20
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И ние сме от поспаливите....

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Таман щях да кажа, че сте се посъбудили в темата Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 1 175

И от мен една поспалана, госпожица Еви на хладно в пералнята.
Благодаря за темата! Бързо и успешно възстановяване на болните котета!

# 23
  • София
  • Мнения: 9 546
Благодаря за новата тема!
Купих Бродлайн, но миналия път много рязко се изцвръцка и стресна Елза, тя пък побягна и работата стана наполовина. Има ли някакъв трик да стане по-плавно?
Данък. Heart

# 24
  • Мнения: 39 330
Ето данък и от мен.
Бети. Няма я вече.


# 25
  • София
  • Мнения: 13 149
Благодаря за новата тема!
Купих Бродлайн, но миналия път много рязко се изцвръцка и стресна Елза, тя пък побягна и работата стана наполовина. Има ли някакъв трик да стане по-плавно?
Според мен няма трик. Просто някои пипети са дефектни. Последния път използвах 4 броя. Само едната се изстреля и то точно тази, която не трябваше. Исках да разделя количеството между Преслава (1 кг) и Богдана (3 кг). Sad А може и да е от това, че точно с нея бях под напрежение и се страхувах да не се изсипе всичкото. Sad  С другите нямаше проблем. Обикновено разтварям козината на няколко места и слагам по малко.

Да ви покажа как спят Киро и Наско. Извинявам се за ужасното качество. Телефонът ми е от най-евтините и не стават добри снимки, а докато взема фотоапарата, обикновено изпускам всички интересни пози. Simple Smile

Скрит текст:

# 26
  • София
  • Мнения: 9 546
Колко сладко са заспали! Heart Eyes

Благодаря за отговора, Танче! Ще се надявам този път да стане.

# 27
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Благодаря за новата тема! Само моята калпазанка ли не обича чаршафи? Тъкмо съм го сложила, обръщам се и вече го е събрала по ъглите. Като идват гости,ме питат защо нямам чаршаф?! 😁Препуска по леглото, мушка се под завивките, рови си дупки и спи така



# 28
  • Мнения: 15 212
Показах на ММ всички снимки до тук. Мнение - О, това са бутикови котета. Нашият "грозилчо" да не си го пуснала тук! Резил.  По късно - Ела мойто момче. Може да  си грозничък, ама аз те обичам.

# 29
  • Мнения: 9 819
Данък и от Ади Grinning


Не намирам дом на рижавото бебе. Вече се чудя дали да не пробвам да го прибера, въпреки че нямам възможност, а Ади е обсебващ и ревнив и не вярвам да се спогоди с втора котка. Обаче дава всички да го пипат, не се пази и три дена беше умряло от глад - някакви деца го занесли в съседен квартал на непознато място.. Добре че друго дете го е разпознало и го върна.. мръсен и измършавял :/

Общи условия

Активация на акаунт