Любители на Котки - Тема 148

  • 26 226
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 909
Марсел от малък е с изражение на Цар Лъв Cupid
Ето я наща бутиковата, таман прибрана от пред баничарницата в Трошево (квартал на Варна, където живеех тогава):

Много ти е хубаво бутичето 👌😻, ще се окажеш комшийка, преди и аз бях в Трошево, стана ми драго като чух

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 17:21 от Герита85

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 443
Да, Чумито като малка е това. За момента сме само с нея и две кучета, ама никога не знаеш.

# 77
  • Мнения: 3 732


В къщата обикаля едно жълто чудовище което бучи и яде котки. Тя се е скрила на високо.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 715
BarbieDi, реших, че сте си взели и бебе Simple Smile На снимката изглежда добра и безпомощна.

Зуки, Феликс добро скривалище има. И Майки там бяга при нужда.

# 79
  • Мнения: 913
Ух, прекрасни, прекрасни котачета бутикови имате всички! Heart Обичам новите теми!
Макс приличаше на прилеп като го взехме, беше 750 грама и ушите му бяха най-голямата част на тялото му. Joy не съм очаквала, че ще стане такъв красавец дългокосмест, всичко навсякъде е в летящ пух.. Само да го докосна и започва да хвърчи, като глухарче е.
Малко данъци:



Винаги така си свива предната лапичка като е легнал.

# 80
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 764
Лелеееее умирам за такава глезена котка. Как бих гушкала.... ❤️😯
И нашата хвърля много пух, пък изобщо не е дългокосместа. Като глухарче е, пипнеш и хвърчи навсякъде.

# 81
  • Мнения: 10 788
Колко сладко са заспали! Heart Eyes

Благодаря за отговора, Танче! Ще се надявам този път да стане.

Един трик е да вземеш от пипетата със спринцовка с игла и да прехвърлиш дозата в капкомер. Хем се дозира точно, хем няма да изпръска.

# 82
  • Мнения: 15 446
А, глухарче. Мая е като топола през пролетта, хвърчат цели пухкави фъндъци. Joy
Страшно красиви котачета видях. Всички, всички са прекрасни.
Мая си беше красавица от малка с една щръкнала опашчица антенка. И уж даваше заявка да стане голяма котка - лапките и бяха големички и всички мислеха, че ще стане едра и голяма, а тя всъщност порасна дребничка и фина маНдама. Понеже е пухкава не и личи, че е слабичка, но пък е с идеалното тегло, не и тежи, игрива и подвижна е. Като седна пред компа да се разровя из снимките, ще ви пусна снимки като беше бебе. Grinning

# 83
  • София
  • Мнения: 11 538
Охх, обожавам снимки на бебета. Пускайте да се радвам. Томчо го взехме на около 2 месеца, та не беше съвсем бебе. Все се надявах да спасим котенце на дни, да си го храня със спринцовка...... абе като истинско бебе Heart
Ама ни е много добър. Спи по цяла нощ, към 8.30 започва да мяУка. В началото беше към 6, бях се видяла в чудо. Нощес не буйства, или поне не го чувам Joy

# 84
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Изтървала съм новата тема. Запис с моите две тиквички Laughing



# 85
  • Мнения: 203
Месечинка, ето я и тяхната братовчедка 😃

# 86
  • Мнения: 913
Scarlett, не дава много да го гушиш, преди даваше да го вдигнеш и да си го носиш напред назад, но като седнеш скачаше и си тръгваше, сега и това не дава и единствения шанс е докато си лежи или спи да го галиш, даже беше научил родителите ми като се прибират от работа ляга в коридора пред вратата, изпълва се и чака да го галиш и започва да се върти като шишче. Grinning Обаче да се гушка и да се гали докато си седиш никога. Не се оплаквам де, споделям различностите на котките.
Имах един рижав котарак Лео, много ми липсва гадинката, той беше голямо зло понякога, както го галиш и започва да дере и хапе зверски, обаче пък докато си лежиш на дивана идваше и лягаше до теб или върху теб, даже може да си легне на ръката ти като възглавничка, страшен сладур. И целуваше по нослето сутрин. Толкова са различни всички котаци. Heart

# 87
  • София
  • Мнения: 11 538
Последните 3 котки направо да ги обърка човек, много си приличат и са страхотни красотички Heart
Месечинка, двете сестри ли са?
Аз вече се чудя дали да не вземем на Томи приятелче. ММ ще ни изхвърли всички, или ние него Joy

# 88
  • София
  • Мнения: 13 275
Аз вече се чудя дали да не вземем на Томи приятелче. ММ ще ни изхвърли всички, или ние него Joy
Заразително е, нали? Joy  Но пък наистина им е по-хубаво, когато си имат другарче.

Рижко си е особняк и страни от всички. Въпреки това, когато беше сам при дъщеря ми си личеше, че не му е добре. Сред другите котки си дойде на мястото.

# 89
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 764


Ние обичаме да сме отделени.😁 Да се гушкаме ни е под нивото.

Общи условия

Активация на акаунт