Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 67

  • 54 941
  • 768
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Благодаря! 🌺

# 661
  • Мнения: 163
В Лили е 8,99 лв.

# 662
  • Мнения: 18 059
Аз също много харесах червилата на Катрис, имам 040 и 100. Устните ми нон стоп са сухи, често червилата ми се събират в сухите участъци, но с тези не е така =)


Това кой вид е? Второто и третото са точно мои цветове

# 663
  • Мнения: X
Супер! Значи в Лили, тъкмо ще си взема и червило на Катрис! Много благодаря 🌺

# 664
# 665
  • Мнения: 2 259
В някои ДМ вече също има Катрис.

# 666
  • Мнения: 15 356
В някои ДМ вече също има Катрис.
Отдавна ги има май,аз само за един във Варна се сещам ,в който няма.
На Катрис или Есенс беше хвалена основата за грим за смесена кожа.
Имах една основа на Лореал,от Парфимо ,но я поръчах март и корони и т.н. и не я бях ползвала,отварям я преди няколко дни-тя станала на течност с парцали.Дали е хубава,като не е развалена де?

# 667
  • Мнения: 2 760
Момичета, аз не използвам много грим, направо никакъв. Напоследък обаче миглите ми пораснаха и се сгъстиха много от серума, който показах тук на Евелин. Реших да нанасям него вечер преди лягане, но през деня реших да използвам и спирала понякога. Взех си тази от Ремедиум, но има и в DM, останах много доволна. Тъй като ми хареса как стои спиралата, реших да си взема и тази на Мейбълин, която доста хора хвалят, а и сега е доста изгодна в Лили.

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 23:42 от orchid.xx

# 668
  • Мнения: 2 185
Аз харесвам матиращата основа за лице на Катрис.
Както и тази 10 в 1.
На Есенс не съм използвала.

# 669
  • Мнения: 5 023
Здравейте!
Кое матово червило ще ми препоръчате?
Искам нюд, да не изсушава много устните.
Благодаря ❤

# 670
  • Мнения: 1 538
На Ревлон матовите, само тях ползвам.

# 671
  • Мнения: 3 640
Demi matte на Катрис.
Трайни са и не изсушават устните. Червилото обаче не е пълен мат.

# 672
  • Мнения: 2 760
Revlon Ultra HD Matte Lipcolor - за мен са най-добрите матови червила, но не са особено бюджетни. В момента са намалени в Lilly. Имат кадифен финиш и не изсушават устните, също са и дълготрайни.

# 673
  • Мнения: 2 147
Между другото в Березка съм виждала Натура Сиберика. Някой има ли отзив за техни продукти?

Ползвала съм поне три вида от техните балсами за суха коса. Много са хубави. В момента съм с балсама на OGX с арган, но ми се струва че Натура Сиберика са по-хубави.

# 674
  • Мнения: 1 384
Любимо ми е.. 💕

Общи условия

Активация на акаунт