Сватба, булките на 2020 г. и 2021 г., тема 6

  • 46 253
  • 727
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 255
Princess Fashion и за мен нямаше рокли, които да ми харесват. Но консултантката не ми хареса как си позволи да ми обяснява да се успокоя и че тя била по-възрастна и да съм слушала... Абсурдна дама, и аз пробвах само заради придружителката, тъй като беше много ентусиазирана.

В Кари ми харесва това, че тя не си налага мнението, не ми се натиска, а сети отстрани и ми помага с роклите. За мен това е идеално, когато зададеш въпрос, получаваш отговор, адекватен, според моя опит там. Затова и смятам да си избера рокля от там. Другото, което ми направи впечатление е, че цените не са безумни, като на другите места, а сега и с отстъпката даже ще вляза с около 1000лв по-малко от бюджета, който имам за рокля.

По сватбата вече си харесахме и торта, обсъждахме менюто за вечеря, нямам търпение да отидем на дегустации.

# 361
  • Мнения: 187
Аз си поръчах рокля от Wedding residence, мерих в Ателие Ивоар, Миле, Милвана и Арети. Най-разочарована бях от Арети и то не толкова от роклите, а от моята представа за магазина като съм гледала сайта и от действителността. Отидох в уикенда с намаленията и търсех конкретен модел рокля, консултантката не я знаеше къде е и ми каза да ровя по щендерите. Не очаквах че магазина е апартамент на 4 етаж, че 100 рокли са наблъскани на един щендер и че ще си търся сама. Накрая ми дадоха друга да меря, която била подобна от Деметриос Платинум колекцията, мерих в нещо като килер на мини огледало и накрая казаха, че цената е към 3600 лв с отстъпката. От години гледам сайта им и харесвах роклите от Платинум колекцията, но преживяването в магазина не ми допадна.

# 362
  • София
  • Мнения: 11 568
Тези уикенди с намаления и изложенията убиват всяка тръпка. Много е неприятно така набързо да се пробва.

По принцип не минават пробите така, нито съм виждала щендери с рокли, нито килери. Като съм гледала и по ТЛС в Клайнфелд намаленията са още по-неприятни, търчат и се бият за рокли, роклите не са в перфектно състояние и тн.

# 363
  • Мнения: 2 255
Много съм щастлива, избрах си рокля, платих и сега чакам!🥳
Вече нямам търпение да дойде денят ни♥
Както споменах по-горе си избирах рокля от Кари Уиединг и се чудех между тези два модела: доста дълго време:



И двата ми седят прекрасно, но в крайна сметка избрах първата, тъй като пък роклята ми за бала едно време беше бюстие (а и бяла!😄).
Седят невероятно красиво!♥

# 364
  • Мнения: 1 715
Чудесен избор. Много изчистен модел за изваяно тяло 🥰

# 365
  • София
  • Мнения: 11 568
Чудесен избор на рокля. Наистина си е рокля за изваяни тяло.

Ще ми е интересно какво стана с момичетата от срещата, ако още четата, fitabella, malinka, омъжихте ли се вече? Усмивка как върви при теб?

# 366
  • Мнения: 140
Честито ! Страхотна рокля !!

# 367
  • Мнения: 611
честитооо...много са красиви и двете! Heart

# 368
  • Мнения: 287
Здравейте, момичета!
Някоя която е имала сватба в Мидалидаре или е дегустираха вече меню би ли дала впечатления и мнения, тъй като скоро ще ходим и ние?

# 369
  • Мнения: 2 255
Ние ще сме в Мидалидаре и трябваше да ходим на дегустации миналите уикенди, за съжаление имаха доста болни хора от персонала и сега чакаме да ни кажат кога може да отидем.
Какъв ти е точно въпросът?

# 370
  • Мнения: 287
Ние ще сме в Мидалидаре и трябваше да ходим на дегустации миналите уикенди, за съжаление имаха доста болни хора от персонала и сега чакаме да ни кажат кога може да отидем.
Какъв ти е точно въпросът?

Исках просто да разбера като вкус как са, порциите какви са.

# 371
  • Мнения: 2 255
Ако стигнем преди теб ще пиша.
Увериха ме, че качествата на храната трябва да са като в ресторанта, когато си поръчаш, но малко ме съмнява, ако трябва да изкарат 80-100 порции за 10 мин😄

# 372
  • Мнения: 1 757
Миналата година бяхме на сватба в Мидалидаре.Храната не ми  хареса.Може би само салатата.Основното беше някакво пилешко.Сервираха го в 9 и беше много сухо.Сватбата беше навън и самата храна изстина адски бързо.Младоженците са дегустирали менюто , но казаха , че тогава не е било така.Ние бяхме около 90 човека.Иначе мястото е наистина невероятно , красиво и идеално за сватба.

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Бяхме на оглед в Мидалидаре.ПРекрасно място за отдалечена сватба ,но за малко хора.Красиво е,направено с много пари,добра организация.Ние лично видяхме много недостатъци за голяма сватба.Първо хотела не може да побере 100-120 човека.Имат още 2 места ,на които може да се спи ,но са на 2-3 км.Третото пък беше тяхна хижа,на 6 км и мисля че общо събират  100човека. Мястото където е изнесения ритуал е в единият край на селото,а ресторанта в другия.Представям си в жегата как тези хора се местят от едното място на другото.Вечерите се правят на две места-на едното няма шатра,което е риск при дъжд и трябва да се местите.На другото шатрата е огромна -за над 300човека казаха че е .Мисля ,че ще стои празно.И не на последно място от шатрата гостите виждат поточна линия,щайги и тн.Все пак там се работи.Наистина много чисто и подредено.И накрая се чудя този народ изпил n на брой чаши алкохол как ще се придвижи до другия край на селото ,за да спи.
Иначе,гледка,организация,чистота-всичко беше на ниво.Но според нас това е подходящо за малка тридневна сватба.На единия ден ритуал,на другия вечеря,на третия релакс.

# 374
  • Мнения: 2 255
И аз предполагам, че храната няма да е топ. Първо трябва да приготват около 100 порции, да сервират бързо, ще имаме изнесена вечеря, така че не вярвам да е като току-що излязла от фурната, но пък който е дошъл само да се наяде да си гледа работата Grinning
Относно шатрата - до колкото знам могат да я местят, тази година правиха разни нови въведения, ще проверим какво са измислили като отидем.
Изнесен ритуал може да се направи на много места, вече е въпрос на личен избор дали ще бъде в малката винарна, където избрахме ние, при хотела или там където правят изнесени вечери - там има 3-4 възможности за разполагане на изнесен ритуал.
Отделно има възможност да се наеме бус, който да извози гостите.
Ние решихме, че няма да ползваме такъв, защото вечерята ни ще е чак към 7:30, няма да е много горещо, а и тъкмо да си разходят ястията от коктейла, както и напитките. Да свежнат малко Wink

Общи условия

Активация на акаунт