Гледа ли някой "Огледала"?

  • 1 745
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 765
 Никой не гледа  " Огледала"...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 816
 newsm11В самото начало,с предишната водеща ме кефеше много,сега не!Сега ми е много....префърцунено 4470(чудех се коя дума е по-подходяща)

# 17
  • Мнения: 569


   Преди години го гледах редовно , когато студиото им беше едно друго, фризьора беше Гого и

наблягаха повече на гостенката в предаването, а не на странични неща. Сега го гледам, но

рядко и само за да видя какви са модните тенденции в момента /ако покажат нещо разбира се/

# 18
  • Мнения: 569
newsm11В самото начало,с предишната водеща ме кефеше много,сега не!Сега ми е много....префърцунено 4470(чудех се коя дума е по-подходяща)


Коя водеща имаш предвид,  Радост Драганова води предаването от самото начало.

# 19
  • Мнения: 50
Не мога да го понасям,отвратително и дълго.В началото горе долу ставаше,а и беше половин час и вместо по-дългото предаване даваха Телетабисчетата,които сина ми обожаваше.Още ми е пред погледа мазната усмивка на Радост,която заяви,че вече ще бъде 1час в ефир-и спряха детското...

# 20
  • Мнения: 5 622
newsm11В самото начало,с предишната водеща ме кефеше много,сега не!Сега ми е много....префърцунено 4470(чудех се коя дума е по-подходяща)


Коя водеща имаш предвид,  Радост Драганова води предаването от самото начало.

МИ не, не е. В началото на водещата и се чуваше само гласът. Нямаше присъствие(през повечето време) на екрана  Peace

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Така и не можах да изгледам едно цяло предаване.  Whistling
Не го правят добре, да ме прощават.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 816
Първата водеща беше Петя ...не си спомням фамилията и след около 1година се появи Радост!

# 23
  • Мнения: 9 903
първо ме дразни Радост - пищи умопомрачително, видът й е все по-неестествен - днес например с тези мазни къдрици, после ме дразнят гостенките-манекенки и миски, и в крайна сметка към 10тата минута залепвам цялата от бонбоненост.

# 24
  • Мнения: 2 697
първо ме дразни Радост - пищи умопомрачително, видът й е все по-неестествен - днес например с тези мазни къдрици, после ме дразнят гостенките-манекенки и миски, и в крайна сметка към 10тата минута залепвам цялата от бонбоненост.

Тити, не ми идваше точната дума за предаването, но ти я каза - бонбоненост...Адски е сладникаво действително. поне за моя вкус Stop

# 25
  • Мнения: 6 417
Достойна за конкуренция на Радост е само онази бивша манекенка Деница от предаването "Защо не?", ама тя е толкова невзрачна, че едва се сетих за името й. И как може светски живот да ми коментира някой, който явно няма лампа до огледалото си? newsm78

# 26
  • Мнения: 2 697
Достойна за конкуренция на Радост е само онази бивша манекенка Деница от предаването "Защо не?", ама тя е толкова невзрачна, че едва се сетих за името й. И как може светски живот да ми коментира някой, който явно няма лампа до огледалото си? newsm78

Оххх...ама тази Деница е отчайваща наистина, особено като започнат с Марта уж така небрежно да си лафят за светските личности... ooooh!

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В това предаване, като изключим, че като цяло не ми харесва, има една манекенка, която като я видя и ми иде да #2gunfire Sick Close.

# 28
  • Мнения: 677
преди го гледах,ама после нели напусна и спрях..

# 29
  • София
  • Мнения: 3 989
И аз преди го харесвах много, но от доста време насам ми затъпя. Ако съм вкъщи винаги го пускам за фон, но от много време насам не съм видяла нищо интересно. Confused

и аз така!

Общи условия

Активация на акаунт