С кого бяхте, когато раждането започна?

  • 3 760
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 321
С нашия татко, сутринта сибяхме в къщи когато ми изтекоха водите Hug

# 76
  • Мнения: 992
Бях с мъжа ми в къщи когато започнаха контаракциите, защото беше вечер., както и по време на раждането.
Иначе си бях сама през деня и винаги с телефон под ръка.

# 77
  • София
  • Мнения: 11 806
И двата пъти бях в къщи с мъжа ми!

# 78
  • Мнения: 465
Първия път отидох в болницата без наченки за раждане, защото го надносих  :preggo
А втория път беше вечерта когато почнаха контракциите (и пак бях надносила) но за никъде не бързах (беше ми второ, не ме беше страх) и татито ме закара, но баткото тогава най-се уплаши no, миличкият ми travel

# 79
  • Мнения: 8 917
Бях секцио и преди самото раждане бях със съпруга си, майка си и баща си /мир на праха му/. Аз отидох да ме клъцват и да вядат бебката, а те отидоха да изчакват и да се черпят след това Mr. Green

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз бях в болницата. Mr. Green Предизвикаха раждането със система.

# 81
  • Мнения: 3 478
Бях с таткото а в последствие и с майка ми в болницата докато не започна раждането. После си остана само той.

# 82
  • по света
  • Мнения: 1 587
Бях на поляната до нас с кучето и съпруга ми на разходка.Преди това имах контракции, но там станаха постоянни а и аз имах чувството че започва раждането.

# 83
  • Мнения: 5 391
Бях сама в болницата, тъй като бях избързала и отишла предният ден с неродилни контракции.

# 84
  • Мнения: 156
С мъжа болките започнаха в 1.30   6 дни преди термина

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 907
Бях си вкъщи самичка, когато водите ми изтекоха.

# 86
  • Мнения: 742
Ами аз родих на Велик ден -така, че не бях сама...Болките ми започнаха рано сутрина - към 4.30 и едва издържах до 9х за да звънна на доктора. Отидох на преглед и се оказа, че все още е рано... Надвечер, когато вече не се търпеше - бях със сестра ми и мъжа ми - те звъннали на доктора и така...в 21.30 родих малката хубавица!

# 87
  • Мнения: 1 999
Когато ми изтекоха водите бях с таткото. Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 565
Когато ми изтекоха водите бях с таткото. Grinning
И аз.  Peace

# 89
  • Мнения: 8 505
С дежурния екип в болницата-3 дни се чудиха какво да ме правят и накрая ми предизвикаха раждането.

Общи условия

Активация на акаунт