Facebook / Фейсбук – 3

  • 37 509
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 8 154
Ако си деактивирам профила, има ли период на изчакване, за да го активирам отново?

# 61
  • Мнения: 2 245
Има, но не си спомням колко точно бяха дните, май 1 месец. Като го деактивираш, ти излиза прозорец, че ако до еди колко си дни не влезеш в профила си, ще бъде деактивиран окончателно.

# 62
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ако си деактивирам профила, има ли период на изчакване, за да го активирам отново?
В едномесечен срок.

# 63
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Здравейте! Може да е коментирано, за което се извинявам предварително!
Значка "Топ фен" как мога да активирам във Фейсбук станицата си?
Гледах клипчета, четох, но никъде не ми излизат.
 Дали защото не е създадена с търговска цел?
И другият ми въпрос е как мога да пиша коментари на места извън страницата ми, но с името на страницата ми, а не с името от основния ми профил?
Благодаря ви за отговорите предварително!
П.п. Ако вече е обсъждано или това се коментира на друго място ще помоля за препратки.

# 64
  • Мнения: 1 416
Ако си деактивирам профила, има ли период на изчакване, за да го активирам отново?
В едномесечен срок.

Имам приятел, който често си деактивира профила и след 5-6 дни го възстановява отново.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 6 654
Като учех за изпити и аз си изключвах профила седмица преди изпита. След това го активирах до следващия изпит и така Joy
Наскоро го спрях за 2 дни, че видях колко време губя там.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 611
Иконката на месинджъра ми показва 1, 2, а понякога 3 непрочетени съобщения, а всъщност съм видяла всички. Има ли някакво обяснение?

# 67
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532
И аз да питам нещо, сигурно сте го обсъждали. От известно време явно има някакъв бъг - получавам примерно през деня известия за спомени, коментари, отбелязвания и подобни. По някое време на деня телефонът ми започва да вибрира като луд и получавам всички известия наново и наведнъж. При вас така ли е?

И още нещо - преди време си "взех почивка" от един човек, който ми досаждаше и ме отбелязваше. Зададох опциите и той да не ме вижда и аз да не го виждам. Как изглежда профилът ми за него в момента - може ли да вижда профила ми, стари публикации, снимки, може ли да ме отбелязва? От тогава не е дисаждал, де, но се чудя дали е разбрал за промените.

# 68
  • Мнения: 6 264
Иконката на месинджъра ми показва 1, 2, а понякога 3 непрочетени съобщения, а всъщност съм видяла всички. Има ли някакво обяснение?
Някакъв бъг е .И при мен беше така доскоро-1 месец си стоях с уж "непрочетените "съобщения Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 2 969
Промених си леко името и в някои стари публикации, където съм тагвана ми излиза все още старото. И като кликнеш на него вече излиза новото. Какво да направя , за да се актуализира новото ми име в стари тагвания?

# 70
  • Мнения: 6 087
Преди време имаше опция след приемане на приятелство да включиш  някои потребители в група и евентуално да нямат достъп до другите публикации от стената, променено ли е ?

# 71
  • Мнения: 6 587
Не, не е. Включваш ги в списъци, не в групи.

# 72
  • Мнения: 196
Какво означава  "Скрито съдържание" Понякога получавам такова известяване от Фейсбук.

# 73
  • Мнения: 6 551
Как се прехвърлят изцяло правата на администратор и модератор на фб група?

# 74
  • Мнения: 182
Вчера пратих съобщение до една позната, но тя е в чужбина и в момента явно няма интернет.  Съобщението седи с една отметка светло сива, а не сива , както е когато е доставено,...дано съм обеснила правилно.
Мига ли да изтрия съобщението и тя да не разбере, че съм й писала, защото все още не е получено?

Общи условия

Активация на акаунт