Как отпразнувахте първия рожден ден на детенцето?

  • 1 198
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
 Вчера беше празненството дори. Направих си сама тортата, поканих близки приятели през деня. Общо взето 5 часа минаха в игра с малкия, разопаковане на подаръци и правене на снимки. Бях украсила с много балони и лентички "Happy Birthday".

# 16
  • Мнения: 3 932
При свекито в Кърджали, с торта, балони и младежи на около годинка, които слава богу не ходеха много стабилно, та си седяха през повечето време кротичко на земята и се забявляваха, а след това с наши познати в кръчмата  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 915
На самата дата на рождения ден и аз, и таткото си взехме почивен ден и отидохме с малката на Зоопарк-а. Много се забавлява на патиците, папагалите, маймуните и зайците.  Laughing

Вечерта се събрахме у дома с бабите и дядовците, имаше торта, подаръци, фойерверк на тортата, свещички, музика, украса и много снимки.  Мисля, че и Мариела разбра, че е нещо специално.  Heart Eyes Grinning

В съботния ден у дома поканихме приятелите ни, кой с бебок, кой - не...Пак същата програма - песни, танци, торта с фойерверк, конфети, клоунски шапчици, гирлянди за рожден ден за украса по станите, снимки. Чудесно беше.  Heart Eyes

И двата пъти не съм готвила нищо, взех готови сърмички, кюфтенца, пилешки крилца, пресни салати, сладки и соленки.

Тази година за втория рожден ден пак на два пъти ще празнуваме - веднъж в детски парти клуб с наши и на Мариелка приятелчета, и веднъж - с бабите и дядовците на гости.

# 18
  • Мнения: 4 621
Бяхме на обяд в един ресторант с голяма градина и детски кът. Бяхме както с роднините, така и с наши приятели с дечица. Получи се едновременно събиране за нас и детско парти за малките. Беше много добре Laughing

Общи условия

Активация на акаунт