Нов Бг сериал..."Братя" - от септември по Нова.

  • 33 155
  • 784
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 539
ами и аз не разбрах...от промото не става ясно.
Бях видяла в друга тема програма на Нова за есенния сезон и сериалът там беше показан с излъчване всеки ден от понеделник до петък, от 22.30. Ще видим дали ще се запази този график.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
Ами ще видим, да...на мен лично ми е късничко, но ще дам шанс Simple Smile

# 17
  • Мнения: 9 484
Благодаря за темата!

Сериалът много наподобява турските сапунки, но ми харесва актьорския състав и ще му дам шанс.
Дано не ни разочарова като предните две недоразумения в този часови пояс.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
И на мен ми заприлича малко на турски от промото..

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Нещо, което все още не е споменато в темата - сериите са по половин час. Даже и по-малко, имайки предвид приспадането на едни реклами време.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
Нещо, което все още не е споменато в темата - сериите са по половин час. Даже и по-малко, имайки предвид приспадането на едни реклами време.
вярно...?  Astonished

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Е,хубава бг работа отново ☹
С припомняне на минал епизод,начални и финални надписи,реклами...поне 15-2Омин ще е серията 😤

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
М да...дано измислят нещо друго, че не е ок така.Не стига, че ще го чакам до късно, ами и 30мин.

# 23
  • Мнения: 1 038
Колко серии ще е?

# 24
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Нещо, което все още не е споменато в темата - сериите са по половин час. Даже и по-малко, имайки предвид приспадането на едни реклами време.
Това сериозно ли?

# 25
  • Мнения: 9 484
Е нема що 😂😂😂


Едно време май Забранена любов бяха по толкова време..

# 26
  • Мнения: 11 567
Днес по Нова имаше интервю с Краси Ванков и актьорът, играещ лошия герой / хареса ми визуално:)/.
Нищо интересно не казаха, алабализми, общо взето.
Към 09.07 часа беше " интервюто", ако на някого му се гледа.

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
По-горе някой беше написал, че е гледал програмата на Нова, но в друга тема. Все си мисля, че и аз я мернах някъде тези дни, а единствената тема, която четох, беше тази за "Откраднат живот" и вероятно там е било. Нямам време да я "изровя" сега. Спомням си, че беше в скрит текст, но понеже изображението беше твърде ситно, не го загледах.
На мен информацията ми е от друго място, но понеже е във вид, който не е официален (тъй като е направен за човек, който е в инвалидна количка и може да движи само два пръста на лявата си ръка), няма как да я постна тук. Защото през пролетта вече си патих от това, нищо че в крайна сметка нещата се случиха по начина, който показах.
Както и да е, на когото му се занимава да търси предварителната програмна схема на Нова, да я потърси.

ПП/ Все пак се сетих как да потърся въпросния пост - ето го.

Последна редакция: пт, 28 авг 2020, 14:21 от DamaPika

# 28
  • Мнения: 549
И аз мисля да му дам шанс, изглежда интересен! Но като видях, че ще е само по половин час (от 22:30 до 23:00ч.) се шокирах?! Grinning Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 6
Eдни и същи актьори играят в няколко български филма и в няколко български сериала.
Не мисля да го гледам този сериал.

Общи условия

Активация на акаунт