Нов Бг сериал..."Братя" - от септември по Нова.

  • 33 149
  • 784
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 619
Ще му дам шанс първата седмица и ще видя дали ще ме грабне. Като цяло приятен каст. Но цялото това с 20-22 минути епизод трудно ще е и в техен минус, особено предвид жанра. Според мен щеше да е по-добре да са 3 пъти седмично с 42-44 минутни епизоди, инак докато почне, дойде реклама и той свършил Grinning

Eдни и същи актьори играят в няколко български филма и в няколко български сериала.
Не мисля да го гледам този сериал.
И влезе в тема, която очевеидно не те интересува, да споделиш, че няма да гледаш?!? Не се засягай, ама можеше да минем и без твоя коментар Grinning

# 31
  • Мнения: 539
Това с 30-минутните епизоди мога да го преглътна някак, ама можеше да излъчват по 2 епизода на вечер. Но всичко зависи колко серии ще бъде общо сериалът и докъде са със снимките.

# 32
  • Мнения: 4 075
Ей, супер, радвам се, че вече има тема, благодаря! Резервирана съм към сериала, предвид промото и анонса, но ще му дам шанс като на всичко българско.
“Лошия” брат гледали ли сте го някъде другаде? Прилича ми на лошия от Пътят на честта Joy

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 40 773
Снощи им беше голямата премиера...
https://nova.bg/news/view/2020/08/31/297974/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D … 0%B0%D1%82%D1%8F/

Официалният билборд за реклама...

# 34
  • Мнения: 539
Ей, супер, радвам се, че вече има тема, благодаря! Резервирана съм към сериала, предвид промото и анонса, но ще му дам шанс като на всичко българско.
“Лошия” брат гледали ли сте го някъде другаде? Прилича ми на лошия от Пътят на честта Joy
Владимир Михайлов принципно е музикант. Вокалист е на "Сленг", замести Дими. Беше част и от група Equinox, която представяше България на Евровизия, през 2018 мисля. Беше част от групата, която свиреше в предаването на БНТ1 "Нощни птици". Участва и в доста от актуалните мюзикъли, които се поставят у нас.
Гледала съм го във филма "Възвишение".
В "Пътят на честта" лошият брат беше изигран от Благовест Благоев.

# 35
  • Мнения: 9 051
И аз тук.Мистик Hug,благодаря за темата.
Имаме и музиканти в каста,интересно..
Ще гледам защото е български и харесвам Йоана.Но дали ще остана зависи от сценария.Май не се сещам скоро да сме гледали бг екшън ,след Под прикритие Simple Smile

# 36
  • Мнения: 9 484
Това в ляво Калин ли е? 🙄
не прилича на себе си, яко е играл фотошопа

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 40 773
Това в ляво Калин ли е? 🙄
не прилича на себе си, яко е играл фотошопа
мх...изпилен е доста Simple Smile

# 38
  • Мнения: 549
Само да не е копие на турския хит - „Вътре” (уникален сериал).. Въпреки, че ще е интересно да видим римейк, но все пак се надявам на оригинален сценарии!

# 39
  • София
  • Мнения: 22 947
Калин определено не ми харесва без брада. 😀

# 40
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
И аз тук, щом е български ще го гледам, само дето този половин час на ден е супер малко.

# 41
  • Мнения: 14 635
Винаги заглеждам бълг.сериали да ги преценя.30мин.,това е подигравка.

# 42
  • Мнения: X
Пак двама братя,пак влюбени в една и съща,пак единият добър, другият лош, толкова ли няма други сюжетни линии за екранизация....ще го започнем пък ще видим.Може да се окаже перфектно сънотворно.

# 43
  • Мнения: 549
Чакам да видим промото за първи епизод ако ще има такова, понеже на други БГ сериали на Нова, винаги освен промото на самия сериал, по-късно дават и друго промо за първия епизод.

# 44
  • Мнения: 4 075
Dzqn, от 1-2 дни се върти ново промо. Калин Врачански и...сигурно майка им седят пред надгробна плоча, на която съм почти убедена, че беше лицето на другия брат. Йоана Темелкова отиваше към тях - в черно и с цветя.
Та си мисля, че тя може да е била половинка на "лошия" брат, той уж да е умрял, тя да се е залюбила с Врачански, тогава другият брат да "възкръсне" и да започне сериалната драма.
Ако го хвана по тв, ще го запиша.

Общи условия

Активация на акаунт