Растройство в 35 седмица?!

  • 910
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Мами имали ли сте подобен проблем?От месец насам всеки ден имам проблем с корема!До сега не ми се е случвало,и то толкова на често.В 35 седмица съм?

# 1
  • Мнения: 8 952
Един месец е доста време?
Консултира ли се с лекар?

Аз бях така, но не е било месец.
Сега чета, че е признак на предстоящо раждане, за което все още е рано при теб. А аз не помня вече дали при мен беше скоро преди раждането.

Съветвам те да попиташ лекаря си.

# 2
  • Мнения: 53
Мами имали ли сте подобен проблем?От месец насам всеки ден имам проблем с корема!До сега не ми се е случвало,и то толкова на често.В 35 седмица съм?

Имах адско разстройство в деня преди да родя. Бях в 36 седмица.

# 3
  • Мнения: 539
Пиете ли магнезий? Приемът на по-високи дози води до диария като страничен ефект.

# 4
  • Мнения: 2 485
Пиете ли магнезий? Приемът на по-високи дози води до диария като страничен ефект.

Подкрепям. Заради контракции, бях на магнезий от 4-тия месец нататък. Смених няколко вида, докато си намеря точното лекарство и дозировка.
От Магнезиев диаспорал в малко по-висока доза бях с ужасно разстройство - така бях цяла седмица, докато го спра и заменя с Нутримаг, който беше и в по-ниска дозировка. Почти веднага всичко отшумя.
Но дори и да не е това, препоръчвам да споделиш с твоя АГ, особено щом е от доста време.

Общи условия

Активация на акаунт