Стиска ли Ви да рискувате?

  • 2 259
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 616
Не обичам да рискувам. Страхлива съм и всякакви промени, сътресения ме изваждат от равновесие.  Обичам да си намеря някое ъгълче и в него да се чувствам уютно. Като се замисля, рискувала съм в любовта. Понякога съм печелила, друг път не, но не съм преживявала неуспехите с голям драматизъм. Но от последния ми любовен риск се пръкна семейството ми. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 299
Да, постоянно го правя. Бих казала, че по-скоро съм безразсъдна. Никога не мисля за последствията. Правя това, което ми харесва, и което съм си наумила. Вероятно никога няма да ми дойде "акъла" в главата.
За най-големият риск(за който се сещам вмоментаІ, беше когато се запознах с мъжа ми в интернет. Той живееше в Ипания. 2 седмици след запознанството ни, си хванах багажа и отидох при него. Бях виждала само негова снимка. Всичките ми приятели ме мислеха за луда. Не бих казала, че съжалявам.

# 17
  • Мнения: 936
Честно казано, на този етап- не. С мъж и 2 деца много внимателно претеглям плюсовете и минусите. Но ако бяха сама, или все още без деца бих рискувала. Струва си. Сега мъжът ми е по-предприемчив и дърпа напред, докато аз не обичам много промените.

# 18
  • Мнения: 6 167
безрасъдни рискове не поемам.
не вярвам в безплатния обяд и лесното пе4елене на пари,
ако за такъв вид риск става въпрос.

рисковете, които съм поемала съм ги обмисляла и преценявала
главно с важни кра4ки в живота ми.
рискувала съм , да , и ми стиска.
благодарение на преценката си, досега не съм губила

# 19
  • Мнения: 271
На мен не ми стиска особено, дори съм леко задръстеничка Laughing, затова пък съм си намерила съпруг, който непрестанно рискува  и това ме влудява #Crazy Доста често рисковете, които поема се увенчават с успех, но има случаи и на финансови колапси след негови решения. Така или иначе важното е да има развитие.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз съм от хората, които рядко рискуват, а много им се иска да бъдат малко по-решителни.
Често изпадам в ситуации, в които има две еднакво правилни решения или обратното, и никога не съм сигурна коя посока да избера. Принципно залагам на сигурността и нерядко след това съжалявам за пропуснатите възможности.
Убедена съм, че хората, които рискуват печелят много повече от тези, които чакат да им се случи нещо по-сигурно. Но всичко е въпрос на характер...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Май не съм рискувала много... newsm78 като се замисля.

Предпочитам сигурното и не рискувам никак често.
Или поне не относно сериозни и важни неща.

# 22
  • Мнения: 5 622
Рискувала съм, да. Нямах успех, обаче  Peace

# 23
  • Мнения: 6 993
Като че ли не съм човек на риска.
За да предприема някаква сериозна промяна, мн. добре премислям и претеглям плюсовете и минусите. А също се опитвам и на интуицията си да се доверявям.
По принцип съм такава, вечно несигурна и тревожна за нещо, вечно съмняваща се и търсеща.
Същото се отнася и за мен. Единственият ми "риск" беше да хукнат за непознат град,при непознат мъж и след два месеца да му стана съпруга Rolling Eyes Засега уж съм спечелила, ама знае ли човек Crazy

# 24
  • Мнения: 494
От двама ни в семейството аз съм тази която се пуска с главата напред без много да му мисля .Рискувала съм и мисля че си е струвало .

# 25
  • Мнения: 1 418
Винаги рискувам.Дори първо рискувам,после мисля.
Най-големият риск бе,когато се разведох и оставих всичко на бившият си съпруг,за да започна живота си на чисто.НЕ СБЪРКАХ.

# 26
# 27
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Рискувала съм - преди го правех по-често,но винаги съм преценяла риска,който поемам и съм печелила.

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Обикновено се хвърлям с главата надолу. В повечето случаи печеля.
Най-големият риск, който поех, е в избора на професия. И това, че избрах свободната практика.

# 29
  • Мнения: 990
За съжаление съм много нерешителна Cry И сега ми предстои да взема важно решение с голама доза риск  и така ме е шубе..... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт