Всичко за всички марки гел лакове - 31

  • 27 237
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Здравейте момичета отдавна ви чета и най накрая реших и аз да се включа:blush: много бих искала да разбера някой поръчвал ли е от kodiprofessional.pro защото от там излизат доста по евтини
Преди време гледах сайта,но не съм поръчвала. Доста сайтове в Украйна продават на половин цена от тези в Kodi.pro

# 16
  • София
  • Мнения: 4 303
Благодаря за новата тема!
На мен започнаха да ми пристигат някои от китайчетата, то пък точно реших да си дам почивка и да терапевтирам с масла.

# 17
  • Мнения: 2 644
База и цвят на Неесс, да видим колко ще издържи и как ще се свали Blush




Кое е розовото?

Това са цветовете:
Но явно са били по една бройка и вече ги няма налични. Неесс явно зареждат малко количество. Поръчах и едно много хубаво брокатено турско синьо, което също свърши. Лаковете от новото зареждане вече са по 8 лв. Само старите си стоят на 6.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 781
Това розово много напомня друго на Неесс. Днес съм с него, но е много срамежлив на снимки.

Тази снимка не е моя, свалих. Яот ФБ, но много ясно показва цвета.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Мариса Heart благодаря за красивата тема!

Здравейте момичета отдавна ви чета и най накрая реших и аз да се включа:blush: много бих искала да разбера някой поръчвал ли е от kodiprofessional.pro защото от там излизат доста по евтини

Преди много поръчвах от  https://kodi.pro/ да. Имаме група във ФБ за общи поръчки. Дори сега няколко момичета мисля готвят. Сайтът е с голямо разнообразие на марки не е само Коди.
Откакто се разочаровах от каучуковата им база нищо тяхно не съм вземала. Предпочитам Камило,Фокс или директно нещата на Ника Земляника.

# 20
  • София
  • Мнения: 470
Мариса Heart благодаря за красивата тема!

Здравейте момичета отдавна ви чета и най накрая реших и аз да се включа:blush: много бих искала да разбера някой поръчвал ли е от kodiprofessional.pro защото от там излизат доста по евтини

Преди много поръчвах от  https://kodi.pro/ да. Имаме група във ФБ за общи поръчки. Дори сега няколко момичета мисля готвят. Сайтът е с голямо разнообразие на марки не е само Коди.
Откакто се разочаровах от каучуковата им база нищо тяхно не съм вземала. Предпочитам Камило,Фокс или директно нещата на Ника Земляника.
Моята база на Коди още не се е скапала, а е вече на 8 месеца, но съм си взела и други бази, да имам. На Коди цветните ми харесват, но сайта предлага доста марки. Аз ще пусна утре поръчка от сайта, установих последният път, че момичето с което поръчах си слага 5лв. комисионна 😕 ама сама съм си виновна, като не си проверявам сумата!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Лъки ако тарикатката е от групата моля те пиши там. Аман от селски тарикатлци.

# 22
  • Мнения: 2 061
И аз за първи път миналата седмица поръчах с едно момиче от групата. Нямам търпение да пробвам каучуковите топ и база.

# 23
  • София
  • Мнения: 470
Лъки ако тарикатката е от групата моля те пиши там. Аман от селски тарикатлци.
От групата е, а и като гледам много момичета поръчват с нея, но аз се усетих и отказах поръчката преди да пратя парите. Миналият път не проверих и сега си проверих и предишната поръчка и там ме натоварила. Най-тъпото е, че не предупреждава, ако ми каже, че си слага пари, за да знам добре, ама така ми стана много тъпо. И добре се възползва,  защото момичетат където ми писаха да поръчат с мен ги гледам, че нищо не разбират от поръчката и кое колко струва, че дори и не разбират най-вероятно.

# 24
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Благодаря за темата! 💐
Хубави маникюри да споделяме е в нея!

Идвам да дам инфо за маникюра с белещата база на Джолифин.
На една седмица ми е лака, за сега държи, да видим до кога.


Аз я взех за 5 и нещо (евро)
Ако издържи още една седмица ще е добре, но ще трябва да го махна, че това червено много личи като израсте нокътя.

# 25
  • Мнения: 261
По случай новата тема, нещо и от мен. Отдавна исках да направя такъв маникюр, но все време не ми достигаше. Рисувах се поне един час,ако с това си изкарвам хляба, умряла съм от глад...


Другата ръка е жълта, PNB papaya. Матов топ Коди. Млечно бялото е смес от PNB milk silk номер 099 и малко бяла база на Коди. Този път плътността ми хареса.
Ох, успях да си снимам двете ръце😁

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 14:02 от maminka2

# 26
  • Мнения: 1 104
Момичета, аз също един път направих поръчка от Коди, но в самия сайт пише, че поръчки над 80 долара отиват на митница, затова поръчката беше с платена доставка. Съвсем естествено е да има за доставка по около 3 лева.

# 27
  • София
  • Мнения: 470
Момичета, аз също един път направих поръчка от Коди, но в самия сайт пише, че поръчки над 80 долара отиват на митница, затова поръчката беше с платена доставка. Съвсем естествено е да има за доставка по около 3 лева.
Да, но целта на тази група е друга.

# 28
  • Мнения: 1 797
След красотата на Маминка, направо ме е срам да цопна моето нещо
Исках да открадна идеята от Мелина с гроздето , но зеленото ми е ужасно!

ПП: На мен така ли ми се струва , или Невена изчезна някъде?

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 13:55 от Venislava Todorova

# 29
  • Мнения: 144
И на мен така ми се струва - сигурно е на почивка.... (или си почива от безкрайните ни въпроси...) Но съм сигурна, че знае, че всички я обичаме и много ценим знанията и съветите ѝ!
На мен това зелено ми харесва..... и кюфтета с тиквичките на скарата отзад също.... 😀

Общи условия

Активация на акаунт