Покажете си детските стаи - тема 27

  • 45 624
  • 745
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 7 673
SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied
Много е симпатично. Но не пропускате ли рафт/библиотека - нещо за книги?
Изобщо, пространството за съхранение на играчки, игри, книги ми се вижда страшно малко.
Ще има такова кубче за книги над шкафа и бюрото с размери 30 на 25 на 120см, но го няма на проекта https://www.enikom-m.com/bg/product/0/raft-za-stena-numero-58112 … 281-1_97_241.html
Имаме голям гардероб в коридора за играчки, пъзели и всякакви други, но аз вече ги разчиствам, голямата ще стане на 14, а малката е на 7г.
Не искам да пълня стаята с мебели, ако има нужда по на там ще поръчаме контейнер или още етажерки...
Леглото се повдига, а гардероба е на 240см. Вече все повече неща са електронни.
Щом имате къде да ги съхранявате, тогава е супер така. Изчистено и има въздух. Hug

# 271
  • Мнения: 1 095
Здравейте! Имаме идея да направим споделена детска стая с единични легла Малм на Икеа. Имам спомен, че някой беше показвал такава. Ако споделите отново снимки ще съм благодарна! А и другият ми въпрос е с какви матраци ги ползвате?

# 272
  • Мнения: 385
Здравейте, момичета! Искам да подаря на две дечица пуф, сега родителите им обзаведаха детска стая. Може ли съвети  за сайт за поръчка или физически магазин? Благодаря ви!

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Здравейте, момичета! Искам да подаря на две дечица пуф, сега родителите им обзаведаха детска стая. Може ли съвети  за сайт за поръчка или физически магазин? Благодаря ви!
Нашите поръчах от https://www.barbaron.bg/

# 274
  • София
  • Мнения: 714
Това чудо Пуфа за мен е най-великата глупост на света!
Първо заема ужасно много място, второ на него никога не можа да се седне в здравословна поза и трето пуска буклуци, а после пък трябва да купуваш пълнеж да го допълваш!
С радост го изхвърлих преди години!

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Да, заема място. Въпросът е имаш ли такова излишно.
От нашите не излиза и прашинка, камо ли боклуци. Платовете са много качествени и  могат да се свалят и перат.
Показаните са в размер за възрастен и дори аз сядам удобно.

# 276
  • Мнения: 39 330
...... второ на него никога не можа да се седне в здравословна поза и трето пуска
MM обича да сяда на нашия пуф. Казва, че точно на него тялото му е в здравсловна поза и не се опира само в 2 точки, както е на дивана, а по цялата дължина на гърба.

# 277
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Ние имаме от тези базформените, удобен е за сядане, но ако стои повече време човек се напряга вратът. Ще го продавам и лелята на синът ми ще му взема за РД-то от тия тип стол, пробвахме го като и бяхме на гости и той ми е доста по-удобен за дълго стоене.
Ето такъв вид, но според мен трябва да се пробва на кой как му е удобно.

# 278
  • София
  • Мнения: 714
...... второ на него никога не можа да се седне в здравословна поза и трето пуска
MM обича да сяда на нашия пуф. Казва, че точно на него тялото му е в здравсловна поза и не се опира само в 2 точки, както е на дивана, а по цялата дължина на гърба.

В никакъв случай не искам да визам в спор!
Но не винаги удобното е здравословно, дори в повечето случай е обратното.
Помня, че и на мен не ми беше удобно на времето да седя с изправен гръб на бюрото и като се усещах, че нищо  не ме притеснява, се сещах, че съм се изгърбила.
Аз не съм виждала дете седящо на пуф с изправен гръб. Да не говоря че често са в такива пози, които сам те си ги знаят.
Но всеки сам си решава, а и нали човек трябва да опита от всичко? Simple Smile

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Как някой, който е започнал с "Това чудо Пуфа за мен е най-великата глупост на света!" очаква разговора да продължи в приятелски тон, щом той самият няма мярка?
Затова, ако не искате да влизате в спор, четете какво сте написали преди да публикувате.

Но така или иначе, никой не спори с Вас.
Говорим си или по-скоро - споделяме.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 16:19 от miraluba

# 280
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Три години ползвахме пуф, подарен от приятели( т.е. втора употреба). Прехвърлих го на племенника за още толкова време близо, преди да го хвърлят, защото смениха концепцията на стаята. Сигурна съм, че от контейнера е прибран за следващо ползване. Какви боклуци да ръси, че и да го допълваш после с пълнеж!?

# 281
  • Мнения: 15 555
Благодаря за мненията за пуфовете. Имахме идея да вземем по един за всяка стая на децата, обаче сега се отказах.

# 282
  • София
  • Мнения: 714
Нашият пуф беше сигурно на 7-8 години преди да го изхвърлим. След като децата се въргалят, хвърлят и сядат със засилка на него с течение на времето, там където се закопчава започна да изпуска от пълнежа за пуф! За това казвам, че пуска буклук.
В началото не пускаше.
Предполагам и за това отделно се продава пълнеж за пуф.

# 283
  • Мнения: 39 330
...... второ на него никога не можа да се седне в здравословна поза и трето пуска
....Казва, че точно на него тялото му е в здравсловна поза
В никакъв случай не искам да визам в спор!
Спокойно. Аз също не споря. И за мен е крайно неудобна вещ, спечелена в Коледна томбола.

# 284
  • Мнения: 13 188
И аз не харесвам пуфа, изхвърлихме го, дано не чете създателят му в тази тема, че да не се обиди.

Общи условия

Активация на акаунт