Днес видях на живо Бербатов!

  • 2 170
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 495
ех, ееееех  smile3521 newsm03

# 16
  • Мнения: 45
Симпатично е момчето.И аз съм го виждала няколко пъти!

# 17
  • София
  • Мнения: 61
Айде сега... Просто ми направи добро впечатление поведението му... И плюс това в момента съм на 2 мастики и едвам гледам, пиша колкото да не заспя. Апартамента му се намира срещу бензиностанцията на Лукойл. От едната страна на улицата има една автомивка, а от другата страна едно ново блокче в кото е апартамента на Бербо, а комшиа на Бербо е Боби Михайлов. А зад бензиностанцията пък живее Богомил Бонев...
Ти вярно ли бачкаш в бензиностанция?!  Laughing


Ами да, не всеки работи каквото иска. Никога не знаеш как ще те завърти живота. Не е интелигентна работа, не съм я желаел, но за момента това изпадна. Уж съм временно там, но не се знае до кога ще изкарам. И все пак продължавам да си търся нещо по-добро. Чувствам, че не ми е там мястото, не се чувствам комфортно, не се чувствам в 'свой води' и предполагам, че не всички тук работят това за което са мечтали...
П.С. Абе вие да не ме хванахте нещо на бъзик тука? Повече нищо няма да споделям с вас  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 5 539
Айде сега... Просто ми направи добро впечатление поведението му... И плюс това в момента съм на 2 мастики и едвам гледам, пиша колкото да не заспя. Апартамента му се намира срещу бензиностанцията на Лукойл. От едната страна на улицата има една автомивка, а от другата страна едно ново блокче в кото е апартамента на Бербо, а комшиа на Бербо е Боби Михайлов. А зад бензиностанцията пък живее Богомил Бонев...

Ти вярно ли бачкаш в бензиностанция?!  Laughing



Че какво, ако бачка в бензиностанция? Simple Smile Бензинджия или келнер или продавач - всеки си изкарва хляба някакси, нали?

Буталото, явно много си се впечатлил от срещата с Бербатов. Някой друг известен не се ли е отбивал при теб?

# 19
  • Мнения: 1 639
Оф, ЛилитООО, що тъй криво мЪ разбра ?!

Такива подробности описал Butaloto ,че ми заприлича на човек от разузнаването  Mr. Green

Иначе срамна работа няма , пари да  дават  .... Laughing

# 20
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айде сега... Просто ми направи добро впечатление поведението му... И плюс това в момента съм на 2 мастики и едвам гледам, пиша колкото да не заспя. Апартамента му се намира срещу бензиностанцията на Лукойл. От едната страна на улицата има една автомивка, а от другата страна едно ново блокче в кото е апартамента на Бербо, а комшиа на Бербо е Боби Михайлов. А зад бензиностанцията пък живее Богомил Бонев...

 newsm78 Интерсно , че Боби Михайлов ми е комшия , ма у гората в Драглевци. Thinking

# 21
  • Мнения: 677
може да си има тайна ергенска квартирка..
ей така тръгват слуховете..
ЕЖК

# 22
  • Мнения: 6 417
Е кво като е бензинджия Буталото? В далечното соцвреме туй си беше едно доооста престижно и доооста доходно занимание.  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
Айде сега... Просто ми направи добро впечатление поведението му... И плюс това в момента съм на 2 мастики и едвам гледам, пиша колкото да не заспя. Апартамента му се намира срещу бензиностанцията на Лукойл. От едната страна на улицата има една автомивка, а от другата страна едно ново блокче в кото е апартамента на Бербо, а комшиа на Бербо е Боби Михайлов. А зад бензиностанцията пък живее Богомил Бонев...

Ама те добре са се събрали.

# 24
  • Мнения: 328
Такаа, да се похваля, че днес видях Бербатов на живо! Работя в една бензиностанция и той дойде като клиент да му сипя бензин на новия му мотор. Случката се разигра около 16 часа на бензиностанцията на OMV Бъкстон. Видя ми се много симпатичен и земен човек. Изобщо не беше надут. Говореше свободно, но ми направи впечатление, че се пазеше и от фенове. Беше с едни готини слънчеви очила и една малко старомодна прическа, която между другото много му отиваше. Аз бях много скиптичен и с лошо впечатление към него, но като го видях днес ми промени мисленето... Абе пич си е, не се съмнявам, че го харесват жените. Изглежда също като по телевизията, но на живо е по-хубав  Peace Дойде с някакъв негов приятел с Ферари което ми взе очите. Доколкото разбрах Бербо имал апартамен някъде в Бъкстон. И може би се досещам точно къде  Wink Явно не е запознат много с моторите или просто не беше свикнал с новия, защото видя доста зор докато го запали  Thinking  Беше малко по-висок от мен или ако трябва да бъдем точни около 188 или 190 см. с хубаво телосложение, абе спортна фигура... Добре, добре беше... Поседя около 10-15 мин. и си тръгна. Не му исках автограф, защото не съм му фен, но сега ме хваща яд като се сетя, че този автограф можех да го продам после  ooooh!
Ех,че интересно!Поне през два дни зареждам на тази бензиностанция,сега ще има да се чудя кой си newsm78.

# 25
  • Мнения: 1 813
може да си има тайна ергенска квартирка..
ей така тръгват слуховете..
ЕЖК
  Joy   Ей сега като публикувам всичко във вестник Шок (има ли го още  newsm78 )

# 26
ооо,мн.е готин Бербо!и наистина на живо е още по-готин! Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 61
Ами neumorna  ела да те обслужа някой път Wink Ще ме познаеш по табелката, на нея пише Марио Ганчев. Ами аз мога да споделя с вас, че повечето известни футболисти имат по 3 или повече апартаменти. Не са само с един...
 

# 28
  • Мнения: 793
И аз съм за палатката, ама ще се пробвам и като чистачка на входа,ако трябва, любимия ми футболист  Heart Eyes Харесвам го тоз човек и това е.... Whistling

# 29
  • Мнения: 569
   

          Eх, Бербатов ......и аз се присъединявам към палатката.

Общи условия

Активация на акаунт