За д-р Джонгова клиника Лора?

  • 33 115
  • 47
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
Аз съм от доволните, но раждах при нея преди година и седем месеца - не знам дали се води за скоро  Simple Smile. Беше перфектно, с изключение на това, че тя не е привърженик на упойките и тъй като се разбра, че ще родя бързо, не ми сложи. Но аз пък не издадох нито гък по време на раждането - може би ако бях крещяла, щеше да ми улесни живота  Simple Smile Със сигурност е привърженик на естественото раждане, секцио прави само ако се налага и по голямо настояване на пациентката.
Тогава естественото раждане струваше 700 лв. /Св. София/. Повечето изследвания си ги направих с направление от личния лекар, вкл. в тяхната лаборатория.
Наскоро пак ходих при нея на профилактичен преглед - все същата ми се видя, мила, любезна, вдъхваща доверие.
Живот и здраве, отново бих родила при нея, за предпочитане пак в Света София  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 113
не съм раждала при нея ,но работя близо до клиниката и ходех при нея на профилактични прегледи.много е готина и интелигентна.

# 17
  • Мнения: 4 300
Преди години ходих при нея на прегледи и определено не останах очарована. Пращаше ме на един куп изследвания, от които в последствие се оказа, че не е имало нужда.  Явно я интересуваха само парите.  newsm11

Аз пък не мога да разбера какво общо имат изследванията с парите. В крайна сметка тя не прави самите изследвания и не прибира парите от тях. На мен например дори не ми даде направление ( защото не работи със ЗК), а ми написа на листче какво й трябва и каза ако искам да се пробвам да взема направление за тях от друг гинеколог, който работи със ЗК.

А и как според вас се преценява дали има или няма нужда от дадено изследване? Някаква фобия цари тук. Като ви назначи БХС- що ми го назначи като нямам рисковите фактори. Като не ви назначи и прочетете че някой си е правил такова изследване смятате че лекарят не е компетентен щото не ви е го е назначил.
Не казвам, че лекарите не правят грешки, но все пак малко повече доверие и уважение. И смислени аргументи:)

# 18
  • Мнения: 12
Normalno ragdane- 750lv., sekcio-900 lv. Moq priqtelka sega rodi pri neq, a az shte sam sled 4 meseca. Telefona za zapisvane na 4as pri neq e 953 05 80

# 19
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз раждах при нея преди почти година и два месеца. Невероятен човек и професионалист е! Тя ми следи бременността, а и преди да забременея си ходех при нея. Много съм доволна от вниманието, което ми обърна и от професионалното отношение.
Не съм раждала с упойка понеже се оказа, че съм със 6-7 см разкритие няколко дни преди да родя и вече беше късно за упойки.
Това е моето мнение за нея, препоръчвам я като лекар и смятам, че която и от вас да я избере няма да сгреши.
Тя е "за" нормалното раждане, от което мен ме беше много страх. Изобщо не съжалявам, че родих така. Стана много бързо и почти безболезнено, дори и без упойка.
Успех в избора не лекар!   bouquet

# 20
Razhdah pri d-r Djongova prez Juli 2006. Momicheta, ako ste izbrali d-r Djongova za vash lekar mozhete da ste spokoini che ste napravili nai-dobroto za vas i vaseto stastlivo badesto bebe.Izkluchitelno erudiran i opiten lekar. Vdahva uverenost i spokoistvie v tozi tolkova valnuvast, no i malko strashnichak moment ot zhivota.Radvam se sasto, che tja beshe parvia chovek , s kogoto mojata malka dasterichka se srestna pri pojavata si na tozi svjat. Dr. Djongova e zhena s fines, samochuvstvie i uset za zhivota. Prekrasen chovek.
Pitaite za upoikata, za razhdaneto, vsichko koeto vi valnuva i ot d-r Djongova ste chuete istinata. Upoika ne mozhe da se postavi vav 100% ot sluchaite, no ako e vazmozhno nikoi njama da vi ja spesti. Dr Djongova e moderen chovek i njama da vi ostavi da razhdate kakto predi 100g. na poleto.Ako normalnoto razhdane za vas ste bude koshmar, tja ste vi predupredi za tova i njama da dopusne 30 godini sled razhdaneto oste da si spomnjate za 'onzi koshmar'. Ne e fen na seccio , no puk ako za vas ste e po dobre ste vi go kazhe otkrito.Nie sme veche 8 prijatelki,koito razhdame vse pri neja. 4 normalno i 4 seccio i vsichki sme super dovolni.
Taka che-smelo napred i USPEH!!!

# 21
  • Мнения: 18
 На мен ми следи цялата бременност 2003-2004, но по стечение на обстоятелствата не родих при нея за което горчиво съжалявах и скъпо платих. Живот и здраве при втора бременност съм си при нея до края...без значение парите

# 22
  • Мнения: 2 159
Не е въпросът в парите Stop Слава богу на мен детенце ми е живо и здраво, нещо с което не могат да се похвалят някои майки тук били при нея #2gunfire
Един съвет и при най-малко съмнение си потърсете второ мнение Peace

# 23
  • Мнения: 4 300
Барабана, ако имаш някакви конкретни обвинения ги сподели, а не пиши полвинчато.Аз съм пациентка на Др Джонгова откак живея в София, родих при нея, мисля че има страхотно отношение и професионализъм.
Сигурна съм че нейни пациентки са губили бебета. Но хайде да бъдем честни и да признаем че не всяко загубено бебе е резултат от лекарска грешка, нали?

# 24
  • Мнения: 2 159
за това има право да говори само засегнатата майка, това което исках да кажа е за доверието, аз имах пълно доверие, няма да уточнявам подробности
ако нещо ви се види съмнително или най-вече желанието и за секцио, потърсете второ мнение Peace
това е, повече не ми се връща на тази тема... Blush

# 25
  • Мнения: 4 300
Като кажат че сестра ти е к**ва, върви обяснявай че нямаш сестра....
Нищо не разбрах, предполагам и другите. Или знаете нещо или не знаете, какво са тея измислици...Нали смисълът от този форум е да обменим информация newsm78

# 26
  • Мнения: 2 159
Като кажат че сестра ти е к**ва, върви обяснявай че нямаш сестра....
Нищо не разбрах, предполагам и другите. Или знаете нещо или не знаете, какво са тея измислици...Нали смисълът от този форум е да обменим информация newsm78
без коментар... не е етично да говоря за чужда болка(и то такава Sad) има търсачка...
всеки да си преценява сам, има си глава на раменете
от всеки лекар има доволни и недоволни няма какво да разводняваме темата с теб, ти си доволна аз не - това е.

# 27
  • Мнения: 1 475
За съжаление я има и в черния списък!Потърсете я има доста мнения и там!

Аз лично смятам за нея а и за другата лекарта в Лора, д-р Огнянова, че са добри и лъчезарни хора, но в никакъв случай добри професионалисти!Няма да си разказвам моята история, само ще кажа, че когато пациента няма никакви проблеми- естествено, че са добри и хората си мислят, че са много добри лекари,  но когато на лице има очевиден проблем и те не го забелязват и се стига до критични състояния- това вече е друго и говори по друг начин за това колко добри специалисти са !! Но всеки сам преценява за себе си!

# 28
  • Мнения: 4 300
Добре де, аз пак ви моля- ако има конкретен случай и е споделен тук, дайте линк към темата. Не ви карам да се ровите в чуждото нещастие.
 Нека да сме информирани всички, нали това е идеята?

# 29
  • Мнения: 7 111
Рокси, конкретният случай пише в Родители преживели загуба.  Peace Познавам майчето. Имам пълно доверие в преценките й.
Има лекарски грешки. Не само една. Има и грешка на майчето - имала е доверие. 

Общи условия

Активация на акаунт