Юлски бебета 2020, Тема 1

  • 21 001
  • 715
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Мимс, купих си ампули на denise line, placenta classic, все още не мога да кажа дали действат използвала съм само 1.

Бонибон, имам подозрения, че е заради зъбче.
Преди 2 дни му изби долу в ляво, кучешкото 😣
Оказа се, че всичко което знам и опита ми с баткото и каката при това бебе не важат.
Знам, че когато вече се покаже зъбчето вече не ги боли чак толкова много, но явно го боли.

# 676
  • Мнения: 4 144
Вярно, че вие бяхте първенците със зъбче. Но както казваш ти, и аз така знам, че след като пробие вече не боли толкова. Миличкото слънциче.
До скоро всичко, което й давах го смучеше или ближеше, но от вчера забелязах, че вече се опитва да ги дъвче изграчките си. Аз съм взела Камилиа и смятам да й отварям по едно флаконче и да й давам да си гризе.

# 677
  • Мнения: 278
Как се справихте с вируса..? Вие с бебето заразите ли се? Взе се чудя какво ще правим, ако ММ го хване на работа и го донесе вкъщи. Кой за кого ще де грижи..

Здравейте момичета. Ние сме вече на 3 месеца и 24 дни. Спим добре нощем, няма будене и т.н. Обаче си изяждаме ръцете- само ги лапа в устата. Иначе и ние трудно се обръщаме- като я сложа по корем се поклаща и се обръща, ама и тя иска да лази...иначе пропуснахме 1 месец консултация защото нашия татко беше с корона...
xSmurfettex Ами таткото го иЗкара леко- 2 часа главоболие, 2 дни мускулни болки, 10-14 дни температура 37.5-38 градуса, загуба на обоняние и вкус- без други симптоми. Ами за щастие педиатърката ни го започна с антибиотик веднага, беше му казала че може да е корона. Ако след 5 дни антибиотик не му мине да иде на ПСР. Е НЕ му мина температурата и беше на ПСР, Та положителен. Аз, баткото и бебка бяхме здрави или не сме имали симптоми. Имаме съмнения, че сме го изкарали в края на февруари, началото на март. Бяхме в пъти по-зле и с температура 10-Тина дни...явно хватката е когато някой не се чувства добре да се самоизолира в друга стая и да се тества човек веднага за да знае какво е- симптомите са все едно имаш лека настинка. В нашия случай изглеждаше много безобидно...разбира се цялата рода е болна и свекърите го изкараха доста леко за щастие. Явно няма да прескочи никой, може би е важно да се предприемат на време мерки. Лошото е, че хората истерясаха и в аптеките няма лекарства и т.н...иначе аз си се грижех за всички. Всеки ден пране, съдомиялната работи и всички прибори и т.н през нея, дезинфекция в стаята на болния , банята, проветряване яко и т.н...макар че 7 дни преди да разберем, че е положителен си беше покрай нас, нищо че спеше в друга стая. Или сме изкарали нещо без симптоми. Не сме ходили на тест, защото има много болни по опашките...иначе после таткото след 14 дни беше отрицателен, но пък някои роднини след 20 дни пак бяха + и още си стоят У дома...няма спасение

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 19:27 от samodelia

# 678
  • Мнения: 35 107
Аз също бях много зле март ама антителата били валидни само 3 месеца Sad

# 679
  • Мнения: 278
Не съм си правила тест, то смее ли човек да се нареди на опашката с болните? Зорлем да се заразиш...пък и ако ходя бих искала да тествам и бебето и баткото...съвсем не ми се иска, ако пък нямаме антитела, да се заразим...

# 680
  • Мнения: 4 144
Пък и с нещо друго зорлем може да се заразиш чакайки.
Кърмещите мами-по колко вода пиете на денонощие. Уж пия доста, а вечер се будя с пресъхнала уста и не мога да смогна да Се наливам. И тогава влизам в другата серия, ако детето не ме е събудило да яде, аз се будя, защото ми се пишка. Нещо не мога да преценя изобщо колко трябва да е.

# 681
  • Несебър
  • Мнения: 529
Ох, аз първите два месеца лочех вода като смок вечерта. В момента, в който започне да суче и пресъхвам. Сега пак ожаднявам, но не чак така. Може би, защото вече е студено. Пия по-малко вечер, че ми става много криво като трябва да ставам да пикая 😁
А пия може би 2,5-3L.

# 682
  • Мнения: 4 144
Още щом започне да суче и съм зажадняла за вода. Всеки път. Чак ми се струва нереално. Ама щом има още един човек като мен, ще взема да се успокоя.

# 683
  • Мнения: 35 107
Никога през живота си не съм пила толкова вода, колкото докато кърмех. Направо като камила бях.

# 684
  • Мнения: 4 940
Аз бях така в началото. Още докато започна да кърмя и ми се припиваше вода. Шишето беше винаги до мен. Сега обаче не е така. Не знам на какво се дължи. Може би, защото в началото цокаше през час.

# 685
  • Мнения: 124
Момичета, нормално ли е при всяка малко по-силна емоция на беба да й треперят ръцете? Когато се развълнува от играчка го прави, също когато е изнервена, например преди нощния сън, някой път не може да заспи и плаче по 20-30минути и пак трепери. Според педиатърката няма проблем, но аз малко се притеснявам. При вас случва ли се?

# 686
  • Мнения: 204
Емоционално дете:blush: И моето е така.

# 687
  • Несебър
  • Мнения: 529
И моята нервничи и трепери, особено когато е време за сън вече.

# 688
  • Мнения: 4 144
Трепери особено преди нощнив сън като си играе.
Мами, няколко жени вече ми казват, че от майчинството много съм се разхубавила. Чак не знам да вярвам ли, според мен е точно обратното. На някоя от вас нещо подобно случило ли се е?

# 689
  • Мнения: 539
Абе и на мен ми казват и аз се чудя дали да вярвам Grinning Виждам, че съм отслабнала, ама разхубавила не знам, а и с този косопад, скоро бебка ще има повече коса от мен Confused

Общи условия

Активация на акаунт