Юлски бебета 2020, Тема 1

  • 21 033
  • 715
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 942
Аз имам проблем с приспиването вечер. Снощи рева до 02:30 часа. През деня заспива, но след 22:00ч не мога по никакъв начин да го приспя. Дали това е регресия или си изгради такъв режим не мога да разбера. След баня си заспива около 21:00ч, спи 1 час и от нататък няма мира.

# 631
  • Мнения: 4 144
Аз имам проблем с приспиването вечер. Снощи рева до 02:30 часа. През деня заспива, но след 22:00ч не мога по никакъв начин да го приспя. Дали това е регресия или си изгради такъв режим не мога да разбера. След баня си заспива около 21:00ч, спи 1 час и от нататък няма мира.
Този сън след банята в пижамка и на тъмно ли е ? Много е кратък.

# 632
  • Мнения: 4 942
Аз имам проблем с приспиването вечер. Снощи рева до 02:30 часа. През деня заспива, но след 22:00ч не мога по никакъв начин да го приспя. Дали това е регресия или си изгради такъв режим не мога да разбера. След баня си заспива около 21:00ч, спи 1 час и от нататък няма мира.
Този сън след банята в пижамка и на тъмно ли е ? Много е кратък.
На нощна лампа е. Така спим ние. Вкъщи сънят му е от 30 мин до час. Навън в количката обаче спи по 2-3 часа без проблем. Не разбирам на какво се дължи тази разлика.
Ето тази нощ пак от 23 ч. го приспивам и чак сега заспа. Нещо се случва, ама не разбирам какво. Как може през деня да си заспива на всеки 2 часа след ядене, а вечер не?! Weary

# 633
  • Мнения: 4 144
Ако дръпнете къоането по-рано. Никакви шумящи и светещи играчки след това , тишина и тъмнина

# 634
  • Мнения: 35 119
Пробвай да в тъмно я стаята. Вчера следобед легнах с моето и той се раЗбиди по едно време, мрънка, мрънка сама не ми се ставаше. Стана тъмно и той пак заспа. Може пък това да го разбужда.

# 635
  • Несебър
  • Мнения: 529
Пийкок, моята е по същия начин. 3м и 20дни. Даже и почва да се ядосва, че не може да пълзи и трябва пак да я обърна по гръб. Ако не се лъжа ти беше казала, че твоят прави мост на повивалнята и се избутва. Ох, и моята така и не мога да я преобуя или облека спокойно. Събаря всичко, що и е над главата.

# 636
  • Мнения: 230
Привет момичета, и моя човек не може да се обръща още. За пълзенето му е по мерака.
През ноща спи от 21 до 00 някой път 1 и после се буди на 2 часа, последно яде в 6 и заспива до 7,30 когато окончателно е буден. Тези 3 седмици е така, надявам с е да отмине скоро, щото направо съм като парцал през деня. Отделно го дразнят венците и му давам хомеопатия, но е рано да се каже дали действа.
За памперсите се чудя дали да не ги сменя пак, вечер не мога да не го сменя поне веднъж, а се случва и пак да пропусне.

# 637
  • Несебър
  • Мнения: 529
Може да пробваш да сложиш един размер по-голям. Даже някои бебета спят така по-спокойно през нощта, не се будят толкова като им е по-сухо на дупето.

# 638
  • Мнения: 278
Здравейте момичета. Ние сме вече на 3 месеца и 24 дни. Спим добре нощем, няма будене и т.н. Обаче си изяждаме ръцете- само ги лапа в устата. Иначе и ние трудно се обръщаме- като я сложа по корем се поклаща и се обръща, ама и тя иска да лази...иначе пропуснахме 1 месец консултация защото нашия татко беше с корона...Та да ви питам с гимнастиките и масажите какво правите след 3-я месец ? Ние сме на масаж плюс лежане по корем, раздвижване на крайниците и понякога се обръща. Нищо повече...колко хапват вашите бебоци? Ние нещо развалихме режима...сега яде на 3 часа по 150 мл мляко, вчера направи 5 часова почивка и изпи 180 и след още час още 60 мл... Та някой който е на АМ колко пиете и на какъв интервал? Иначе днес я мерих-6200 и 65 см...прилично е...искаше ми се да е повече, но момичетата са по-дребни от момчетата. Иначе и ние пробвахме лидълските памперси- е сменях на 3 часа и от 56 бр 14 пропуснаха, защото е спала да речем повече от 3 часа и не съм и го сменила... с памперс премиум кеър нямаме такива проблеми- лягаме в 21 и си кара без проблем до 7, когато се събуди.
Още нещо, някой захранил ли е бебока вече след 4-я месец? Едно време баткото чак след 6-я го захранвахме, но той е 8-маче...Та просто се чудех, дали някой е почнал с пюретата.
Поздрави от нас Simple Smile

# 639
  • Мнения: 35 119
Моето в само на АМ. Пие 2 пъти по 150 и 3 пъти по 120. Педиатърката каза, че му в малко. Опитах да дам повече, но започна много и начесто да връща.

# 640
  • Мнения: 1 669
Момичета, а някой на смесено хранене? Да споделите колко хранения имат бебетата и с колко дохранвате?

# 641
  • Мнения: 85
Момичета, а някой на смесено хранене? Да споделите колко хранения имат бебетата и с колко дохранвате?
Ние сме на смесено хранене на 3 месеца и 15 дни, 68см и 6.900-7кг, има 6 хранения, 5 смесени и само нощното е изцяло кърма. Дозата му е около 165мл, при нас не става да яде АМ колкото му се яде, лакомник е и изяжда колкото му дадеш, даже ще реве за още, нищо, че след това ще си повърне излишъка. Меря го на кантара преди и след кърмене за да разбера колко е сукал и правя остатъка до дозата АМ, по-лесно ми е ако мога с помпата да се изцедя вместо меренето понеже е голямо шило върху кантара, но не всеки път ме оставя, а и не ми се иска съвсем да отвиква от кърменето, че не ми се става посред нощ да се цедя.
АМ ни е Лактана, мисля, че има разлика между млеката, някои май са по засищащи, но с Лактаната не сме имали проблеми с ходенето по голяма нужда.

# 642
  • Мнения: 124
И малката е много лакома, изяжда всичко в шишето и винаги иска още независимо колко е изяла. Яде 6 пъти по 165 мл, много рядко 5 пъти, изцяло на АМ е. Все още се свива и напъва и има газове, а е на 4м и се чудя да не е защото яде много.

# 643
  • Мнения: 35 119
Моето и то може да изяде света. Ама после почват фонтаните. Уж чаках да стане на 4 месеца, че да спре това чудо... То пак почна..

# 644
  • Мнения: 161
Аз имам проблем с приспиването вечер. Снощи рева до 02:30 часа. През деня заспива, но след 22:00ч не мога по никакъв начин да го приспя. Дали това е регресия или си изгради такъв режим не мога да разбера. След баня си заспива около 21:00ч, спи 1 час и от нататък няма мира.
Този сън след банята в пижамка и на тъмно ли е ? Много е кратък.
На нощна лампа е. Така спим ние. Вкъщи сънят му е от 30 мин до час. Навън в количката обаче спи по 2-3 часа без проблем. Не разбирам на какво се дължи тази разлика.
Ето тази нощ пак от 23 ч. го приспивам и чак сега заспа. Нещо се случва, ама не разбирам какво. Как може през деня да си заспива на всеки 2 часа след ядене, а вечер не?! Weary

Пробвай по-рано да го слагаш да спи - в 20,00 почвай с приспиването и може и да се подобрят нещата - хормонът на съня се отделял между 20,00 и 22,00, после нивата му спадали и по-трудно заспиват, така знам аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт