Галя Богданова, 1агб Света София "Тина киркова"

  • 1 165
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте бременна съм в 36 г с и 2 дена второ раждане 1 то беше преди 6 години секцио по спешност следя се при Галя Богданова в 1агб Света София "Тина киркова" всеки месец ходя при нея но от  миналата седмица  съм доста разочарована от нея каза ми че на 25,08 ще ми даде някакви документи и да се запиша за секцио пита ме дали ще раждам при нея казах че не нямам тази възможност а добре тогава следващия път ще ти обясня  бях на тонове и при нея вчера пак ме питаха казах че няма да раждам със нея нищо не ми даде даде ми час за тонове на 2ри  и после на 9 ти и я попитах рано ли ми е за раждането тя ми каза аз от къде да знам ако има нещо ще дойдеш във спешното и така бива ли такова нещо такава алчност 600 лв малко ли са за проследяване каза ми между 8 9 10 че трябва да раждам а сега на 9 ти ме вика на консултация не трябва ли да знам вече да съм записана не зная как стоят нещата със нея не може да се разговаря термина ми е на 23 после каза на 6 ти  ужасена съм

Последна редакция: ср, 09 сеп 2020, 10:03 от AnMary

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
Сменете си лекаря, имате достатъчно време.

# 2
  • Мнения: 7
Здавейте. Д-р Галя Богданова е срам за професията. Аз съм в 8ма седмица с близнаци.Имах записан рано сутрин, за да преценя дали тя ще ме следи. Вечерта прокървях. Отидох там разплакана и на време.Пред мен чакаха две жени. Чаках, докато от вътре сестрите и докторката си говореха дали ще ядат и, че едната снощи е пълнила чушки. Трепереща обясних  че не мога да изчакам и двете жени и имам нужда от спешен преглед.
Приеха ме. Разказвах и плачех. А докторката с презрение почна да ми обяснява, че е трябвало снощи да отида в спешен кабинет, а не да чакам...Тона и думите, поведението...Отвратително отношение! А кабинета - мизерия. Прегледа ме. "Имат някакъв пулс. С това кървене направо към 106 кабинет и да те приемат." Каза на сестрата какво да пише и с един приетенциозен жест излезе.
5 Мин преглед, от който нищо не разбрах освен колко съм й досадна. Отидох в 106 кабинет, където една жена ме успокои. И ми каза да се обадя на близък за лични вещи. От там директно отидох в Надежда където в дежурния кабинет ме приеха ХОРА и наистина ме прегледаха. Изписаха ми задържащи лекарства и да почивам. Както и че това е леко зацапване и ще се оправя.
Тази жена - д-р Богданова, не знам какъв специалист е, но не е човек и няма никакъв подход. Платих 50лв за това унижение и тези 5мин в които тя НИЩО не ми обясни.

# 3
  • Мнения: 83
Много жалко

Общи условия

Активация на акаунт