На пазар във Варна - тема 59

  • 29 647
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 334
Здравейте! Някой да е ходил на безплатните прегледи на гърди в Терапията?Какво включва прегледа?

Прегледа е само мануален. При проблем се насочва за ехо, мамограф или  сономамограф.

# 676
  • Мнения: 6 529
Къде мога да намеря евтини протектори за телефони, които да пробвам на място?

# 677
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Здравейте, как се казваше магазина за ядки и бонбони близо до Лидл на Окръжна, улицата също не се сещам коя беше? Тотален блокаж, а искам да потърся дали имат сайт. Коментиран е тук, така научих за него, но ми изскочи името му.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 634
Здравейте, как се казваше магазина за ядки и бонбони близо до Лидл на Окръжна, улицата също не се сещам коя беше? Тотален блокаж, а искам да потърся дали имат сайт. Коментиран е тук, така научих за него, но ми изскочи името му.
Обнова

# 679
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Ох.... ами дали не беше Обнова?

# 680
  • Мнения: 3 124
За брънча
43.12 кафене

# 681
  • Мнения: X
Хора, трябва ми телефона на социалните, които се преместиха в сградата на Проектантска. Става дума за тези, които отговарят за район Възраждане и Младост. Намирам само този телефон в нета 052 508266, но на него ми се включва факс сигнал. Звънях на друг телефон, който се оказа на служителки в съседната стая и след една минутка подвикване между тях, пак ми дадоха същия номер!
Аз освен този, който си написала имам и някакъв мобилен: 0894/94 25 33, но от къде съм го взела и колко е актуален...идея нямам.

# 682
  • Мнения: 252
Здравейте. Моля за идеи за рожден ден на открито с възможност за палене на огън, барбекю. Искахме в Еко парка, но всички барбекюта за събота били заети, а сме поканили и хора вече. Приемам всякакви предложения. Благодаря предварително!

# 683
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Ако не е твърде скъпа идеята, къща Рай Осеново е вариант за празник, вижте и Шоколад, имат двор. Моя приятелка празнува рожден ден на детето си в Осеново, разгледайте,  дворът е супер за външно парти. Иначе барбекютата до Колибите в парк Златни пясъци са вариант, но ще минават хора край вас, защото са си маркирани маршрути. До село Староселец има голяма поляна с чешма, която е подходяща, има и пътека до скален манастир. През уикенда си има хора там, но поляната е голяма. До Девня мисля, че направиха в парка кътове за барбекю. В Зоо Добрич се празнуват рождени дни, но не знам има ли опция за барбекюта. Край язовир Николаевка имаше опции за наем беседки за барбекю, не знам колко е актуално. Преди Шкорпиловци, след Ново Оряхово има борова гора край плажа, която се ползва от къмпингари. За това се сещам.
Коя аптека в града по ваши наблюдения е с най-добро съотношение цена-добре заредена? Искам да купя повече консумативи за защита за родителите ми: маски, спирт и т.н.

# 684
  • Мнения: 606
Здравейте, някой може ли да ми каже къде мога да намеря хубави и качествени пердета/завеси на нормални цени?

# 685
  • Мнения: 298
Здравейте. Моля за идеи за рожден ден на открито с възможност за палене на огън, барбекю. Искахме в Еко парка, но всички барбекюта за събота били заети, а сме поканили и хора вече. Приемам всякакви предложения. Благодаря предварително!

Еко селище Доброглед - https://ekoselishtedobrogled.com/za-nas

 Къща Инфинити Варна Скай имат опция за наемане на двора

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Днес бяхме в зоопарка в Добрич. Снимах за обща представа кътовете за рождени дни:




# 687
  • Мнения: 1 472
Със записване ли са или свободно се посещават?

# 688
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Благодаря, да, това беше името. Обнова, този път ще го запомня.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Със записване ли са или свободно се посещават?
Ако въпросът е за Зоо Добрич, има такса за барбекюто:
https://www.zoocentredobrich.com/poseti

Общи условия

Активация на акаунт