На диета ли сте в момента

  • 1 569
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
Да,на плодове от 2 дена.

# 16
  • Мнения: 20
Не, нооооо внимавам какво ям...което според мен си е диета.
Най-хубавото е, че след година и половина в борба с килограмите стигнах до заветните до преди да забременея, като сега се боря с тези които ми бяха в повече преди това.
Най-после се харесвам, много се кефа...това да си дебел е пълно нещастие. Не знам как хората се примиряват с това.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Свърших диетата на ограничения съм.

# 18
  • Мнения: 6 155
Не, не си падам по тази част, обичам да си хапвам

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не, но се съобразявам какво ям и се ограничавам.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Дааа,обаче за качване на килца е моята. Wink

# 21
  • Мнения: 3 360
Моят отговор е:Съобразявам се какво и по колко ям!Иначе самата дума "диета"ме стресира Naughty

# 22
  • Мнения: 2 274
В началото на лятото бях на диета в продължение на една седмица...След няколко дни опитах да повторя, но издържах само три дни. Не ми се отрази добре психически, а и физически. Сега съм намалила порциите (което е резултата от диетата) и смятам повече да не правя диети.

# 23
  • Мнения: 870
Не съм на диета, но се съобразявам какво ям...

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, но се съобразявам какво ям и се ограничавам

Скоро обаче сигурно ще пробвам тази с храненето по кръвна група.

# 25
  • Мнения: 2 125
Гласувах с 1-ва опция. На 1 януари спрях хляба и за 6 месеца (много мислех дали да не започна някоя форумска диета) си върнах килограмите. За първи път се ограничих в храненето, но имаше ефект. Сега си хапвам както преди, старите дрехи ми стават, новите са ми големи...няма угодия и това е.
Надявам се през зимните месеци да си запазя сегашните килограми  Praynig Peace

# 26
  • Мнения: 4 806
Отговорих с "Да, постоянно съм на диета"...
Ами, като се има предвид, че започнах от април, та до ден днешен... А и преди раждането все така. Няма да казвам, какъв килограмов танц съм си заформила в последните години. Тъпо, но факт.
И все пак да си направя коментара: не харесвам понятието "диета", особено, ако става дума за "Постоянно". По - подходяща е "режим"...

# 27
  • Мнения: 2 108
Не, не си падам по тази част, обичам да си хапвам

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, не се налага. Обичам да си хапвам, дори в момента си мисля как след малко ще отида да си спретна една пицичка.../да ме прощават тези, които са на диета.../ Rolling Eyes

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На режим съм.  Rolling Eyes
Избягвам сладко, пържено, мазно и газирано. Много рядко ям хляб и тестени неща (не ги обичам, слава богу).
До обяд пия чай с мед, понякога ям плод.
На обяд ям всичко, без изброените по-горе.
Вечерям плод.
Всяка седмица правя един очистителен ден.
Разбира се, позволявам си изключения, но не много често.
Този режим го спазвам от години и ми помага да съм във форма (50,5 кг., 166 см) и да съм здрава.
Започна ли да ям повече, разболявам се.

Общи условия

Активация на акаунт