Тоалет за момче първокласник

  • 1 367
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте,, както сте разбрали от предният ми пост ще имам първокласник и 2 броя седмокласници. Разрових се в темите за тоалети на първолаците, но намирах теми все за момичета и нито една за момчета. Как бяха облечени вашите момчета за първият учебен ден? Нашият е светъл с къдрава коса. За прическа мислим да малко крема за къдрици на каката да играе роля. Можете да качите снимка тук под поста или да пратите на лично.

# 1
  • Мнения: 29 276
Моят беше с костюм, риза и папийонка. Както в първи, така и във втори клас, само дето с вратовръзка. Тази година още не съм мислила, но пак ще е подобно.
Различно са облечени децата. Имаше и неофициални. Аз лично предпочитам да е официален, за да усети, че е празник.

# 2
  • Мнения: 9 342
Не бяха ли 3 броя седмокласници - тризнаци? Спомнете си с какво са били те облечени в първи клас, същото подхожда и сега.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 469
Риза, дънки  и маратонки. Големият все така ходи. Малкият беше ПГ в училище и му сложих сако, сега не върви да е пак със същото. Големият също беше за първи път със сако, свали го на първата минута и го набута в раницата. Като цяло е успех да им облека риза и нямам повече амбиции.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Моят първокласник, предполагам, че ще отиде с къси, дънкови панталонки, нагоре ризата от униформата и кецове.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 431
Първи клас - риза, дънки и маратонки.
Втори клас - сако памучно НМ, тениска, дънки.

# 6
  • Мнения: 9 429
Детето ви отива в първи клас, не завършва университет. Къси панталонки + ризка и нещо връхно за мен е напълно достатъчно. Още повече, че първият учебен ден ще е много повърхностен тази година от гледна точка на извънредната ситуация свързана с Ковид 19.
Вместо куп пари за дрехи, които я ги облякъл повторно, я не, заложете на скъпа и качествена раница. Това е моето виждане за нещата.

# 7
  • Мнения: 455
Моето дете ще е с униформата.

Общи условия

Активация на акаунт