Свърши лятото сега идва вече есента - 4.09 - 11.09

  • 5 978
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 414
ама Ния изобщо не е вдигала Т. не виждам защо да и давам нурофен newsm78

# 16
  • Мнения: 3 537
ама Ния изобщо не е вдигала Т. не виждам защо да и давам нурофен newsm78
Ами тя и Анелия не е вдигала.Но нурофена облекчава болката при възпалено гърло и болката в ухото.Затова и го давам.Но ухото вече не я боли и утре може би ще го спра.

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Дени, да се похвалиш с добри резултати от ЕЕГ-то, че да си отдъхнеш малко!  Heart Eyes

  Краси, защо не я оставиш Анелия няколко дни вкъщи, докат осе стабилизира?

  Аз да питам нещо за храненето: знаете ли дете на 2 - 2,5 год. колко яйца седмично може да яде?
 
  Че сме в ужасен период на неядене. Единственото нещо /освен чипс и солети, ама аз тях не ги броя/, което яде са яйцата - варени, бъркани и т.н. Ама не смея да давам повече от два пъти седмично.

# 18
  • Мнения: 4 414
Ами тя и Анелия не е вдигала.Но нурофена облекчава болката при възпалено гърло и болката в ухото.Затова и го давам.Но ухото вече не я боли и утре може би ще го спра.
на Ния гърлото е спокойно и ушите също/пу-пу/.на нас ни го предписаха за подтискане на възпалението. кое възпаление точно не е ясно...май бъдещото...та аз затова реших, че няма смисъл да и го давам.
дано се оправите бързо!
по мое мнение, дечицата боледуват в яслата от стрес. като свикнат, спират и да боледуват. в този смисъл, наистина е по-добре да не прекъсват, ако може.
бърза адаптация и по-малко болести ви пожелавам.  bouquet
Дени, стискам палци на красавицата!
бим-бам, не съм чувала да има ограничения за яйцата...освен ако няма алергия. едно яйце е около 80 Ккал. така че всъщност не е много хранително...освен всичко друго...дано премине периода по-бързо  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 537
Ами аз си мислех да я оставя в къщи,но ми казаха да я водя.Не мога да разбера,как може такова нещо,нали ще зарази и другите деца! ThinkingТо не че и другите не кашлят де!
За яйцата ,давала съм и по едно ядене на ден с яйца,в продължение на 3-4 дни и нищо и нямаше. Wink

# 20
  • Мнения: 882
Лека и успешна седмица на всички мами и дечица!
Стискам палци на Дени, всичко да е наред и бързо да забравя за притесненията.
Досега карахме летните вируси, сега мятаме есенните. Иначе мами, как ще побелеем?.

Бим-бам, махни чипса и солетите и всякакви там бисквитки. Ще видиш как ще прояде. Честно да си кажа, аз яйца не съм давала. Може би трябва по едно яйце от време на време, но нвзнам защо не ми се дава.
 

# 21
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Минималното количество което едно дете трябва да поема яйце е през ден в храната да има по едно яйце, но максималното не го знам.

Моя милост като малка само яйца душех къде има и само ме ограничаваха. Поначало знам че макс е три яйца на ден дори за възрастните повече не е полезно. Ама ако днес си изъл 5 утре няма да ядеш. Те са вредни за хора с бъбречно заболяване - аз бях с нефрит като малка. Толкова знание от мен, ако науча нещо повече ще пиша, защото съчувствувам на детето.

# 22
  • Мнения: 3 743
Привет и от мен  bouquet Две седмици бях без компютър Confused
Дени стискам палци за ЕЕГ-то и дано всичко е наред Hug
Аз не знам дали да се похваля или оплача, но от 10 дни си имаме куче-бебе Rolling Eyes, което е подарък на Марти, но нали се сещате кой ще го гледа и разхожда най-много Crazy.

# 23
  • Мнения: 4 585
              Честито! Няма лошо! Аз също имам куче, но при мама на село. Казва се Чарли.

# 24
  • Мнения: 3 743
              Честито! Няма лошо! Аз също имам куче, но при мама на село. Казва се Чарли.
Мерси Simple Smile. Нашия се казва Ранди Simple Smile (май е кръстен на някакъв кечист Mr. Green)

# 25
  • Мнения: 1 271
Здравейте и от мен!
Пожелавам ви здрава топла и усмихната седмица!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


И аз да почерпя днес - с любимия имаме годишнина от сватабата - цели 7 - кога отлетяха не знам  newsm78 но съм щастлива че имам този човек до себе си. Въпреки всички трудности мога да кажа че сме щастливи и все още влюбени  Heart Eyes Blush

 1dating      Two Hearts   txtloves    Heart Eyes


за вас   Wine Glass    Popcorn    cheers   beer2   newsm38   cook
кой каквото си хареса


съчувствам ти Силве за подаръка - аз мисля че бих се навила на 3-то дете но не и на куче, но кой знае какво ще поискат децата след време

# 26
  • Мнения: 480
Привет на всички!
Усмихната и здрава седмица на всички!
Честита годишнина на Кунето-да сте живи и здрави ,да успеете да съхраните любовта си и с нея заедно да остареете!
За домашните любимци какво да кажа -у дома имаме морско свинче и се сещате кой се грижи за него.Каката вчера домъкна от парка и една костенурка и в момента текат дебати за кученце ноооо аз съм непреклонна-не ща и това е!Сещате се ,че в момента съм лошата майка.
Успешен ден на всички!

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 
Светле, честита годишнина!  Heart Eyes Все так ада се обичате и да бъдете един до друг и щастливите и в трудните мигове!   bouquet

  За домашните любимци... няма лошо, но ако детето е достатъчно голямо, за да може да поеме грижата за куче или коте. Много работа и ангажименти си има покрай животинчето. Цял живот съм била и с кучета и с котки вкъщи... даже катерица, костенурка, таралеж и зайци беше домъквал баща ми в различни периоди. И освен кефа, от контакта с дом.любимец, си трябват и много грижи, свободно врем еза разходки, хранене и т.н.
  Аз лично на този етап не бих взела нито куче, нито коте /което е по - малко претенциозното животинче/. Колкото и да иска детето, бих била непреклонна. "Лошата майка", както казва Айдичка.

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Бим-бам, махни чипса и солетите и всякакви там бисквитки. Ще видиш как ще прояде. Честно да си кажа, аз яйца не съм давала. Може би трябва по едно яйце от време на време, но нвзнам защо не ми се дава.
 

  Чипса и солетите са сведени до минимум. Дават се като награда, ако е яла нещо друго. И пак не иска да яде нормално Confused Има дни, в които кара на сок и вода... Само яйцата ги приема безотказно, но не смея да давам всеки ден. През ден - два яде, та затова питах за максимума количество на седмица например.

# 29
  • Мнения: 1 193
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА КУНЕТО И ПОЗДРАВИ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО.[/i]
Да сте живи и здрави и много щастливи newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт