Отговори
# 750
  • Мнения: 29 310
На мен Анатомията ми е много зарибяващ и вече 16 ли са 17 сезона го гледам с интерес. Доволна съм, че поне последния сезон не затриха никой.....ноо ревъ…...уф. ММ се ми се кара и каза, че ша ми забрани таквиз сериали и книги /разбирайте на куит ревъ/

# 751
  • загубено
  • Мнения: 6 483
Соучи,ко им е на пожарникарите?
Супер са си, хич даже не ме интересува колко са годишни Joy само да са над 18 де .

Сирене, ти пъ ни стаа ли. Че няя съ женим за тях ,тъй де Imp

Вчера една приятелка ми ги прати с надпис отдолу
”Важен е маркучът” Joy
Хилих се един час. Тя работи в телевизията и обработвала нещо за тях. Та и тук са известни.

Joy

# 752
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нерче, ми да да знам, ни мъ грабвът... ко да прайш.... ма ней само дължината на мъркуча, то ощи фи-ту йе важну и така де твърдостта, ку ме разбираш Joy то мъркуч да вейш саму ней за хвалба Joy

Соулчи, и ас ноу рива на филми и на Анатомията си поплаквам на някои драматични сцени. Колко ревах на "Боен кон"... ма тъй сми ний, чуфствителни... то сия мудерну да си имоциуналну хинтелигентин, тъй чи дажи сми в тренда.

# 753
  • загубено
  • Мнения: 6 483
Нерче, ми да да знам, ни мъ грабвът... ко да прайш.... ма ней само дължината на мъркуча, то ощи фи-ту йе важну и така де твърдостта, ку ме разбираш Joy то мъркуч да вейш саму ней за хвалба Joy





Тъй е Букетче мноу характеристики трябват Joy ама сега няя връзваме косури. Баба ми викаше, ”на харизан кон....” пъ и има добри попадения. Тъй че,за веднъж стават Imp
Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз пък не гледам Анатомията. Някоя серия ако засека по тв.

Цецкоуууууу,аре душко ще ни хлопнат катинара.

# 754
  • Мнения: 29 310
Нерку, нищо им няма, убавци са, ама ноо мънячки за мене.....

Букетчи, ноо ревъ аз....на Тъмната кула как съм ревала на последната книга. Рева с глас и чета, и рева, и чета....ММ щеше да ми я земе чак.

# 755
  • загубено
  • Мнения: 6 483
Coffee Coffee Coffee

# 756
  • Мнения: 29 310
Тенкю, нери, за кофиту....аре на йеденету.

# 757
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аре, аре, ся ша са пъна.

# 758
  • Мнения: 29 310
Аре, аре, ся ша са пъна.

Фнимаай кат са напъваш....

# 759
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Давай, Цец!

# 760
  • Мнения: 990
хаха,със Соучиту сми на един Ъкъл.Мислех да постна подобна кЪртинка.🤭
Давай,Цец!💪
Ш ти напрая закуска,да
апниш за силъ и муза.Гледъйти и съ учети!!!
https://www.facebook.com/605439883210366/posts/933656900388661/
Хубав ден ут мен!🤗

# 761
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Адиииии на ноътъ темъ

https://www.bg-mamma.com/?topic=1261166

Общи условия

Активация на акаунт