Въпроси за плодните сакчета.

  • 2 391
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здрвеейте. Днес бях на преглед при АГ ,бременна съм в 5с1д. Доктора каза,че всичко е много добре,но имам въпроси. Видя в матката 2 сакчета. Единия си отговаря на седмицата, това в плодния сак ембрион ли е това или жлъчно мехурче. Вика ме след 2 седмици за пулс.
Втория въпрос е дали има шанс втория сак за се развие,изглежда като седмица по назад,след ин витро е бременността. Второто сакче.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 558
Разбира се, че има шанс. При мен на първия преглед, 5г.с., установиха бременост с 1 плоден сак и нищо повече. В 8г.с., когато отидох да чуем сърчице, същият доктор видя две сърчица Simple Smile Всичко беше нормално, вече са на 10г.

# 2
  • Мнения: 78
извинявам се за възобновяването на темата искам да попитам спешно един въпрос днес ходих на лекар в 4-5г.с съм доктора видя две сакчета обаче единия е 58см другия 45см та въпроса ми е дали по-малкия ще се развие нормално ли е това най-различни мисли идват в главата ми моля за съвет

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 558
извинявам се за възобновяването на темата искам да попитам спешно един въпрос днес ходих на лекар в 4-5г.с съм доктора видя две сакчета обаче единия е 58см другия 45см та въпроса ми е дали по-малкия ще се развие нормално ли е това най-различни мисли идват в главата ми моля за съвет
Нормално е, разбира се. В поста ми над твоя вече писах ,че в тези седмици, при мен се видя само 1 сак. Другият е бил толкова малък,че не са го забелязали. Месец по-късно, на следващата консултация беше изненадата ми, с въпроса:Имате ли в рода близнаци? Wink Бременността ми мина спокойно.Родиха се в 38г.с., 2740 и 2870гр, здрави, големи и ревящи.Изписаха ни на 4 ден, всички заедно.Така че, спокойствие и силна храна!Вярвай,че всичко ще е наред с бебоците:)

Общи условия

Активация на акаунт