Секс и бременност

  • 2 355
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Правихме секс до последно - не съм имала никакви проблеми Peace
Peace

# 16
  • Мнения: 678
Ние все още си правим,въпреки че е много по нарядко отколкото преди.Моят мъж също го е страх да не направи нещо на бебчето,но не отказва никога когато му предложа да правим. Peace

# 17
  • Мнения: 1 986
 И моят мъж нещо се наплаши Laughingслед като забременях,та затова контактите ни се ограничиха до минимум/да не кажа,че хич ги няма Embarassed/,но пък и моето желание нещо се загуби newsm78
  Ако няма изрична забрана от гинеколога,или някакви неразположения-нищо не ти пречи Peace

# 18
Относително е - ние прекъснахме в 9-я Peace

И ние така, защото нещо желанието ми, от страх ли незнам, ама изчезна, а и ми беше доста дискомфортно накрая  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 000
Правихме до края.

# 20
  • Мнения: 409
Това е относително, питай гинеколага си,той знае най-добре.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ние си правехме секс до преди 2 седмици някъде.
Сега на мен ми се иска... ама на не ми пускат хахах  Mr. Green
Не виждам абсолютно никакъв проблем освен ако няма противопоказност от гинеколога ти  Peace

# 22
  • Мнения: 147
Правихме секс вечерта и на сутринта отидох да раждам. Все си мисля, че си го извикахме бебчо. Терминът ми беше седмица по-късно.

# 23
  • Мнения: 990
Имах проблемна бременност и секса беше МИРАЖ до последно Cry

# 24
  • Мнения: 126
Първите 2 месеца не сме правили почти нищо,или доста леко.Но напоследък доста често - пак внимателно,но не чак толкова! newsm68

# 25
  • Мнения: 419
Правихме секс до последно - не съм имала никакви проблеми Peace
и при нас беше така

# 26
  • София
  • Мнения: 3 408
Да. До 8-ми месец, после пауза, заради леко кафяво течение от тапата и накрая без това беба нямаше да се роди, а щяхме да предизвикваме раждане.. Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 104
Ако няма проблеми за теб и бебето, няма какво да те спира...Малко трудно става, но има ли желание има и начин. При нас все още става, но по-рядко, че на мама не й се иска много често.

# 28
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
ако няма6 проблемна бременност може6 да прави6 ,но по-леки4ко

 newsm10

# 29
  • София
  • Мнения: 245
Някъде, до седмия. Но аз имах проблеми с плацентатаи и не беше препоръчително.
Иначе доколкото съм чувала в деветия месец секса трябва да е предпазлив, защото може да предизвика контракции и следователно - раждане.

Общи условия

Активация на акаунт