Хасково - 21

  • 59 438
  • 676
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 19
Здравейте!
Днес майка ми, която е диабетик разбрала, че д-р Стойков вече няма да работи със ЗК и преминава изцяло на частен прием. Понеже тя не може да си позволи подобни прегледи, а някой задължително трябва да следи заболяването и състоянието ѝ, искам да помоля за препоръки за ендокринолог. Какво Ви е мнението за  Д-р Балтаджиева в МЦ "Хирон"?



Д-р Хрусанов също е добър избор. Кабинета му е в Дкц в двора на болницата, също е завеждащ ендокринология в болницата.. Д-р Пракова в Димитровград също е чудесен специалист. Успех!

# 136
  • Мнения: 84
Здравейте!
Днес майка ми, която е диабетик разбрала, че д-р Стойков вече няма да работи със ЗК и преминава изцяло на частен прием. Понеже тя не може да си позволи подобни прегледи, а някой задължително трябва да следи заболяването и състоянието ѝ, искам да помоля за препоръки за ендокринолог. Какво Ви е мнението за  Д-р Балтаджиева в МЦ "Хирон"?



Д-р Хрусанов също е добър избор. Кабинета му е в Дкц в двора на болницата, също е завеждащ ендокринология в болницата.. Д-р Пракова в Димитровград също е чудесен специалист. Успех!

Много благодаря! Някой казал на майка ми, че той е получил удар и не работи, но днес се свързах с него и записах час.

# 137
  • Мнения: 5 099
Момичета има ли в Хасково лаборатория,която работи в събота?

# 138
  • Мнения: 19
Рамус срещу полицията работи в събота до 13ч, а лабораторията на д-р Делчева работи в неделя. Потърсете за повече информация във Фб, имат си страница.
Момичета има ли в Хасково лаборатория,която работи в събота?

# 139
  • Мнения: 19
Здравейте мили момичета... Ветоятно много от вас са преминали през това, но реших и аз да споделя с вас моето преживяване в нашето Аго... То каквото и да каже човек ще бъде малко, но вече над 30ч. съм хоспитализирана и съм на една супа за вечеря.. Лято е, няма хладилник, не мога да се снабдя с храна и вода отвън защото не те пускат да излезеш, а водата в чешмите всички знаят че не е годна дори за миене! И да ти донесат близките, няма къде да я съхранявам храната в тия жеги.. Чувствам се ужасно, вероятно в затвора условията са по-добри! Изолирана и гладна... Боже прозвуча като мрънкане, но всъщност това е жестоката действителност! Кога ще се оправим незнам!?! Чувствам се като забравена от Бога, не очаквам условия като в няколко звезден хотел, но все пак.. 😣🤔🤕🥴

Последна редакция: ср, 18 авг 2021, 10:56 от Dara_The_Dog

# 140
  • Мнения: 5 099
Успешно и бързо раждане или лечение и друг път да не ходиш там.

# 141
  • Мнения: 19
Благодаря за пожеланията! Но според спешността понякоа просто нямаш избор! Извинявам се ако съм натоварила някой с моята лична драма🥴


Успешно и бързо раждане или лечение и друг път да не ходиш там.

# 142
  • Мнения: X
Варянта ти е всеки ден твоите хора да идват да ти носят. На терсите има въжета, които можеш да пуснеш, да вържат торбата и да я изтеглиш обратно. За съжаление е така... Скоро лежах в детско отделение със най малкия ми син 😟 точно тогава ми минаваха същите мисли, че съм в затвор! Не пускат навън, не пускат в коридора, стаите са безобразно мизерни, мръсотия до небесата, за тоалетните по-добре да не говоря 🤮
Няма хладилник, поне имаше топла вода. Общо взето ако не си в частна клиника да бройш едни пари, няма да видиш човешки условия. Стискай зъби и това ще мине!

# 143
  • Мнения: 6 990
Аз съм на 32 и съм чувала разкази от майка ми за храната, спускана по въжета. Значи..не е мн бърз напредъкът Grinning
Иначе и аз съм лежала там. Никога няма да забравя първата си сутрин-получих шепа макарони в чиния на Балкантурист, а излизайки на терасата, пред мен имаше пасящ кон.
Една сестра пък ми се обясняваше, че ми е забола абоката толкова злобно, защото й биля ниска заплатата..
Скорошно излизане пожелавам.

Пп: Аз използвах периода да прочета "Тютюн". Помага да се откъснеш от обстановката;)

# 144
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 758
И двете ми раждания бяха в аго.  Обстановката прежалих. За 5 дни се изтрайва. Обаче отношение на лекари, мед.сестри и санитари няма да забравя. На пръсти на едната ръка се броят тези, които се държаха човечно.

# 145
  • Мнения: 5 099
Има ли такива?

# 146
  • Мнения: X
Има. Аз попаднах на Д-р Добрев, изключително мил, шегаджия, голям специалист!
Трябваха му точно 10 минути да прецени ситуацията и да назначи спешно раждане (20 дни преди термин) и то по естествен път.
Каза максимум след 2 часа ще си родила и точно така стана. Просто знаеше в дадения етап от процеса какво да направи. На етажа на родилките също имаше акушерки, дори и чистачки, които бяха много мили. Естествено имаше и такива които с кеф да питаш какъв оцет пият рано сутрин на закуска, но като им теглиш едни зъби всичко е наред 🙃

# 147
  • Мнения: 186
Здравейте момичета, в началото на юни бяхме на автомивката зад бензиностанция OMV. Там забравихме количка за бебе с голямо бебе в нея. Сетихме се след 2 дни, но вече беше късно, някой вече я беше взел. Имахме и розова чантичка с много принадлежности вътре. Много ни е мъчно за бебето, защото ни е подарък от Германия. Писах и в ОLX и там една мила дама ме посъветва да пиша и при вас. Силно се надяваме някой да може да ни помогне. Ще бъда много благодарна! Така изглежда бебето, само шапката остана при нас!

# 148
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 758
Боже, рано сутринта още спа и не мога да осмисля написаното. Помислих, че сте забравили истинско бебе в количка. Confused

# 149
  • Мнения: 186
Извинете, грешката е моя! Количка за кукли с голямо бебе 😋

Общи условия

Активация на акаунт