Хасково - 21

  • 60 517
  • 683
  •   1
Отговори
# 150
  • Хасково
  • Мнения: 441
Здравейте. В четвъртък изгубихме гривничката на детето - червен конец със златно краче. Ще бъде мило, ако някой я е намерил и ни я върне Simple Smile

# 151
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 797
Не уточнявате къде сте я изгубили...

# 152
  • Хасково
  • Мнения: 441
Вървяхме по улица Тимок, после по цар Самуил покрай Старата баня и в Градската градина.

# 153
  • Мнения: 123
Здравейте, някой знае ли дали солната стая(тази срещу Авеню)работи? От каква възраст е възможно посещението за деца, колко време е посещението и на каква цена?

# 154
  • Мнения: 1 912
Здравейте, някой знае ли дали солната стая(тази срещу Авеню)работи? От каква възраст е възможно посещението за деца, колко време е посещението и на каква цена?

Мисля, че не работи.

# 155
  • Мнения: 2 619
Здравейте, др Кехайов къде преглежда и може ли някакви телефони за връзка, благодаря.

# 156
  • Мнения: 67
Здравейте.Може ли мнение за д-р Румен Запрянов хирург ?Трябва ви за преглед на гърдите,бях при Василев но не останах доволна искам второ мнение или за Пловдив да ми препоръчате?

# 157
  • Мнения: 5 129
За Пловдив хвалят Балева.

# 158
  • Мнения: 2 619
Здравейте.Може ли мнение за д-р Румен Запрянов хирург ?Трябва ви за преглед на гърдите,бях при Василев но не останах доволна искам второ мнение или за Пловдив да ми препоръчате?
И аз съм в търсене, бях преди месец и аз не съм доволна от  Василев. А  за Румен Христов имате ли мнение?

# 159
  • Мнения: 7 033
Аз съм ходила при него още като ученичка. Първо бях при Василев, ач след безцеремонното му държание научих за Румен Христов.
Страхотен човек и специалист, винаги ще го помня и ще го препоръчвам на който има нужда.

# 160
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 797
Румен Христов ли е на Медицинския център на Кърджалийска? Ако да, и аз към доволна от него.

# 161
  • Мнения: 6 018
Да, точно там беше. Един + и от мен. Понеже 2 години не съм ходила, той все още ли е там?

# 162
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 797
И аз последно бях 2019 Blush

# 163
  • Мнения: 647
Редовно ходя при доктор Румен Христов на Кърджалииска и съм много доволна.

# 164
  • Мнения: 361
Работи ли с НЗОК Румен Христов? Работно време, координати да дадете? Аз честно казано заради Василев не съм си преглеждала гърдите вече 3 години, отвратителна личност!

Общи условия

Активация на акаунт