Хасково - 21

  • 58 212
  • 660
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 006
От другия край на ,,Раковска",в тунелчето има медицински център.Доктор Вълков е добър,там има и други зъболекари.

# 181
  • Мнения: 361
Здравейте, някой има ли номера на зъболекарката, която е в съседния  кабинет до др. Добрев, или да ми препоръчате зъболекар някъде в тази околност - Раковска ?

 В съседство с Добрев е д-р Катя Делчева, тя му е съпруга. Координата има в интернет сигурно, може да потърсите.

# 182
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Здравейте, някой има ли номера на зъболекарката, която е в съседния  кабинет до др. Добрев, или да ми препоръчате зъболекар някъде в тази околност - Раковска ?
те са съпруг и съпруга Simple Smile)) Катя Делчева - 0888313713. Дано не е променен, защото ми е отдавна запаметен.

# 183
  • Мнения: 109
Благодаря ви Simple Smile

# 184
  • Мнения: 361
Здравейте! Понеже май само за доктори се завъртя темата, нека я разнообразим ! Сега в актуалните ковид условия, дори и на мен, дето никога не съм го правила това, ми се наложи да поръчам храна за вкъщи, по повод. Но много хора го правят вече и без никакъв повод! Та в тази връзка- да похваля GRIZNI. Храната им е вкусна, менюто разнообразно, порциите добри и нещото, което ме впечатли най-много- цепят секундата! Кажа ли в 19 часа, в 18.57 момчето звъни, че е долу. Усмихнати, любезни...Всичко е топличко, прибори, кърпички, всичко си носят.... Аз всъщност само от тях съм поръчвала, другите незнам как са. Ще се радвам да споделите опит.

Последна редакция: ср, 10 ное 2021, 15:50 от kikokolin

# 185
  • Мнения: 59
Здравейте, аз да попитам пак на лекарска тема. Търся добър педиатър за бебе на 2 месеца. Искам да е със съвременни разбирания за хранене и лекуване на деца и най-вече да си вдига телефона, когато го търсят. За предпочитане в района на втора/трета поликлиника, но не е задължително. Благодаря предварително!

# 186
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
На 2/3 поликлиника се сещам за Янакиев. Но нямам лични впечатления от него. Като цяло по фейсбук постове не ми е правил добро впечатление.

# 187
  • Мнения: 109
Здравейте, аз да попитам пак на лекарска тема. Търся добър педиатър за бебе на 2 месеца. Искам да е със съвременни разбирания за хранене и лекуване на деца и най-вече да си вдига телефона, когато го търсят. За предпочитане в района на втора/трета поликлиника, но не е задължително. Благодаря предварително!

Д-р Михайлова 🙂 тя е във втора, с час работи и досега когато и да съм звъняла е вдигала.

# 188
  • Мнения: 185
В Уайкики-Хасково със зелен сертификат или с маска пускат?

# 189
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
И с двете. Wink То всъщност за маската няма смисъл да питате. Стана част от ежедневието. Sad

# 190
  • Мнения: 40
Момичета,посъветвайте ме къде да отида на лазерна епилация?

# 191
  • Мнения: 272
Имали майки, скоро родили в Аго Хасково??Може ли да споделите от кои лекари сте доволни и от кои НЕ?? .. ☺️🤔🤔

# 192
  • Мнения: X
Изключително много съм доволна от д-р Добрев!

# 193
  • Мнения: 272
Изключително много съм доволна от д-р Добрев!
По време на раждането беше ли там, ако искам да присъства например ще дойде ли да изражда?
Благодаря Ви😊😊

# 194
  • Мнения: 109
Изключително много съм доволна от д-р Добрев!
По време на раждането беше ли там, ако искам да присъства например ще дойде ли да изражда?
Благодаря Ви😊😊

И аз скоро родих при него, да присъства, ако си поискаш, и аз го препоръчвам. Също така само от визитациите забелязах, че Стоев се държи много добре, а и съм чувала, че и от него има доволни.

Общи условия

Активация на акаунт