Изпитани сайтове за парфюми - 31

  • 50 764
  • 716
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
И аз чакам едни минита от МейкЪп, и един парфюм от Елинор. Много ми е интересно какви ще са, защото, разбира се, слепи поръчки.😁

# 46
  • Мнения: 1 247
Благодаря за новата тема!

От промоциите на Дъглъс, все уж зяпам за нещо струващо си, ама .. нищо конкурентно не намирам като цена.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 5 946
Благодаря за новата тема!
Поръчах снощи от Нотино едно кремче на ЕЛ в мини размер 15мл. Идеално ми е да се запозная с него - отдавна го заглеждам.

# 48
  • Мнения: 566
Благодаря за новата тема! Yum
В момента чакам от парфимо Ariana Grande Cloud, Zadig&Voltaire This is Her и YSL Black Opium Neon.
Днес си пуснах и Salted Caramel на Shay&Blue от английският им сайт.

Колко ще почакаме за изгодна цена на My Way на Армани? Той е съвсем нов нали? Някой пробва ли го вече? Аз го искам, но за 30 мл 120 и кусур лева ми се свидят🤪

Аз успях да го взема от Дъглъс с 20% отстъпка за 136лв. В безмитните магазини във Варна и Бургас го има на редовна цена 50мл за 149лв.

# 49
  • Мнения: 4 045
Благодаря за новата тема!
Поръчах снощи от Нотино едно кремче на ЕЛ в мини размер 15мл. Идеално ми е да се запозная с него - отдавна го заглеждам.

Мисля чe мини размера е 5 мл, а нормалния размер е 15 мл.
Казвам го за да ви обърна внимание и да не останете изненадана при получаването на поръчката.

https://www.notino.bg/estee-lauder/advanced-night-repair-regener … rgove/p-16048916/

# 50
# 51
  • Мнения: 4 045

Оу, извинявам се. Аз съм се объркала. Защо реших че е околоочен....
Аз също в момента ползвам дневен хидратиращ със спф на ЕЛ и съм доволна.
Особено и като имат намеление си заслужава покупката.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 358
 EB1-239-23U -КОД 5% НОТИНО

# 53
  • София
  • Мнения: 9 523
Благодаря за новата тема! Yum
В момента чакам от парфимо Ariana Grande Cloud, Zadig&Voltaire This is Her и YSL Black Opium Neon.
Хохо-хо! Стреляш смело, а? Допадна ти Арианката? Hug
Задиг си заслужава много! Yum
Кажи как намираш Неона, като го тестваш, защото и аз го мислех, докато беше на добра цена 75мл в Парфимо.Thinking

# 54
  • Мнения: 566
Благодаря за новата тема! Yum
В момента чакам от парфимо Ariana Grande Cloud, Zadig&Voltaire This is Her и YSL Black Opium Neon.
Хохо-хо! Стреляш смело, а? Допадна ти Арианката? Hug
Задиг си заслужава много! Yum
Кажи как намираш Неона, като го тестваш, защото и аз го мислех, докато беше на добра цена 75мл в Парфимо.Thinking

Определено ми хареса Cloud. Heart Eyes
Като поръчах вчера, тестерът беше на 83-84лв, което е супер. Досега не го бях виждала на такава цена.

# 55
  • Мнения: 244
Благодаря за темата! Simple Smile Чакам пратка от Нотино - козметика. Обмислям и една поръчка за другата седмица от Мейкъп.

# 56
  • Мнения: 6 930
Opium Neon е от сполучливите фланкъри за мен 👍🏻👍🏻👍🏻
Fendi Furiosa, който е невероятен парфюм, при това и трудно намираем вече, е на невероятна цена  от 40лв в мейкъп между другото! Много е особен, но е страхотен, направо ниш качество за смешни пари.

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 22:35 от tuali

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 5 946
Азалия, благодаря, точно този крем имах предвид. Писах от телефона и нямах възможност да му изпиша цялото име. Simple Smile
Бях го тествала от мостра и ми беше харесал, но понеже имам още няколко други неотворени, взех 15мл пък, ако ми пасне, по-нататък ще купя пълноразмерен.

# 58
  • Мнения: 642
Май цената е много добра - 75,25лв. https://makeup.bg/product/439980/

# 59
  • София
  • Мнения: 2 062
Чакам 3 кремчета на ЕЛ от Нотино (едното е сбор от 3 малки и го броя за едно) и 3 крема от tk max и два мъжки парфюма за подарък. Удържах геройски летните месеци с единични поръчки, но миналата седмица стрелях с картечницата Mr. Green (що дрехи съм поръчала 😱). Сега ми е малко гузно. Въобще, за да спра, явно трябва да не следя темите тук, но упорито се записвам в най-вредните за портфейла ми.

Общи условия

Активация на акаунт