Изпитани сайтове за парфюми - 31

  • 50 753
  • 716
  •   1
Отговори
# 675
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Да се оплача, че вчера поръчах тестер от makeup.bg на цена от 74 лв и днес е 65.
За Prada la Femme става дума. Получих мейл, че е наличен в сряда и цената беше 66 лв в него. Писах им със скрийншот, понеже те не ми върнаха обаждане както се разбрахме и питам коя е актуалната цена, която излиза 74 и стотинки или 66 лв. Ами 74 била към момента.
Понеже връщах парфюм и се разбрахме да избера нещо като доплатя... Но обяснението не беше точно според мен. Изпращат ми информация с една цена, след това е друга. Close

# 676
  • Мнения: X
Парфимо няма кой да ги бие по този показател! Виждаш цена, която те устройва, цъкаш "добави в кошницата", а там цената вече е с 10-15 лв повече...

# 677
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Неприятно ми стана, защото ми казаха цената в момента на която е бил и го очакват. Поръчах, т.к. заради него не пожелах да ми върнат сумата и днес са я сменили. Дали е било умишлено, мога само да гадая... Здраве да Е. Simple Smile

# 678
  • Мнения: X
Ееее, ти пък! Не са си казали "дай да вдигнем цената за Ивчето и да спечелим сега едни 8 лева"! А и тези на телефона не определят цените.

# 679
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Аз нямам късмет. Grinning
Поръчам нещо, защото не мога да трая и на другия ден пуснат намаление или код. С последните 3 е така. Joy

# 680
  • София
  • Мнения: 1 974
Привет, да споделя за Mancera Instant Crush - днес пристина, напълно доволен съм, но има два интересни момента.
Преди време бях чел някъде, че има нова партида на Instant Crush, с магнитна капачка, но ми се стори измишльотина и не му обърнах внимание. Оказа се вярно. Подозирам, че моята бройка е от тази партида.


Дизайна на бутилката на живо е много близък до този на Mancera Pearl, с това уникално преливащо златно. Не това е важното, а че според мен има минимална разлика между тази магнетик версия и винтовата, от която имам мини. Еднакви са на 98% според мен, като магнетика ми е една идея по-кремав/сочен и объл/плътен,  докато минито от винта ми е малко по-сух, въздушен, подправъчен и стоящ точно на делението унисекс. Магнетика дърпа леко към дамската половина. Не знам дали успях да предам ясно тези първи впечатления. Рално няма разлика между изданията, като вероятно само при такива целенасочени успоредни тестове, би се усетило нещо дребно.
Още веднъж благодаря на Jollie и Valeri Cirilov  за споделеното Wine Glass

Последна редакция: пт, 18 сеп 2020, 20:32 от Deetron

# 681
  • Мнения: 35 998
Дами, напомням, че темата не е за парфюмни описания и не е за еднократни кодове. Моля, пишете само тези, които са обявени официално на сайтовете и могат да се ползват от всички.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 1 156
Аз също забелязах това с цените в makeup. Следя наличност на определени продукти и когато ми изпратят имейл, че вече е налично вътре пише една цена, а когато отворя продукта друга. Естествено завишена, което прави малко лошо впечатление.

# 683
  • Мнения: 551
И аз се издразних наскоро от постоянно променящите се цени в makeup, дори им писах. Ето отговора: "Такава е политиката на фирмата - цените наистина много често се променя (освен официално обявените за определен срок промоции). Целта е клиентите, които пребивават най-често в сайта, да могат да се възползват от най-изгодните цени." Явно съм голям карък, защото обикновено изпускам промоциите, които ме интересуват. Laughing

#Deetron, радвам се, че парфюмът вече е при теб - цената в dolce е скочила с 10 лв. Simple Smile Между другото, прочетох коментари за магнитната капачка, но според потребителите на фрагрантика няма разлика в аромата, явно не е точно така.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 974
#Deetron, радвам се, че парфюмът вече е при теб - цената в dolce е скочила с 10 лв. Simple Smile Между другото, прочетох коментари за магнитната капачка, но според потребителите на фрагрантика няма разлика в аромата, явно не е точно така.
Валери, прави са хората - реално няма разлика. Просто аз така го усетих в старта и затова го споделих. Може би не си заслужаваше да го отбелязвам, но ми се стори интересно. Може и да бъркам разбира се - не претендирам, че съм отправен ориентир.

# 685
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Не е нормално. Знаят и виждат може би, че някой го чака/следи и играят... Още щом получих мейла, видях 66 лв, цъкнах да отворя сайта и директно им писах със снимка да питам за разликата. Момичето ми отговори че на толкова бил зареден, но сега струвал 70 и.... На 75,24 ми е ипратен преди 2 часа, имам потвърждение. Сега е точно 10 лв надолу. Здраве да е, но не прави добро впечатление. И поради тази причина не знам дали скоро ще направя поръчка от там. Затова и спрях с честите покупки от parfimo.bg
Давам си спирачка, защото прекалих. Kissing Heart

# 686
  • Мнения: 2 231
Да, и на мен ми се е случвало това с мейкъп - пратили са ми мейл с една цена, аз го виждам след час - цената е с 10лв отгоре. Презастраховали са се, като са написали в мейла "актуална цена към Х дата, час У" Simple Smile Еми не можах да се възползвам тогава, ще чакам сега по-апетитна оферта.

# 687
  • Мнения: 3 916
Влизате ли успешно в сайта на Парфимо?

# 688
# 689
  • Мнения: 3 916
Благодаря, bubanka!
Аз не успявам вече 10-15 минути пробвам от мобилния.
 Викам си брей, пуснаха нещо, счупиха сайта парфюмните!😁

Общи условия

Активация на акаунт