Портативен климатик за охлаждане

  • 4 917
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 952
Попаднах на тази реклама.

Някой ползва ли, за да сподели отзиви?

https://offertomix.com/product/%D0%9F%D0%9E%D0%A0%D0%A2%D0%90%D0 … EYASAAEgKSv_D_BwE

# 1
  • Мнения: 40 912
Ако искаш да си сложиш нещо на бюрото за да ти духа на теб само, както на една от снимките (то си пише, че е персонален климатик) ще има ефект, по-добър отколкото с прост вентилатор, защото все пак имаме изпарение, от там охлаждане. Но не очаквай чудеса или климатизация на помещение.

# 2
  • Мнения: 123
Инетересно ми е и на мен. Ще следя темата

# 3
  • Мнения: 521
Ала-бала са като цяло. Моят беше купен от Кауфланд преди 2-3 години и както дамата е споделила, ако стоиш срещу него охлажда, но определено не е като климатик. Аз лично не бих си купила отново.

# 4
  • Мнения: 143
Поръчах го малко спонтанно, заради горещините напоследък. За цената си струва. Не е климатик, но охлажда въздуха... Ползваме го в стая без климатик, западно изложение и е много по-добър от вентилатор.

# 5
  • Мнения: 8 952
Поръчах го малко спонтанно, заради горещините напоследък. За цената си струва. Не е климатик, но охлажда въздуха... Ползваме го в стая без климатик, западно изложение и е много по-добър от вентилатор.

Този същия от рекламата ли ползвате?

# 6
  • Мнения: 143
да - същият

# 7
  • София
  • Мнения: 2 298
Такъв ползвам на бюрото си в работата. За там е идеален, но за охлаждане на помещение не става.

# 8
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Имам подобно, донесоха ми го от Белгия. Е да ама на наще ширини не е като там и тук нищо не прави. За наще жеги не може да смогне - тук си трябва климатик. за мен е напълно безмислено ,имам го само защото е подарък. Ако  го сложа директно до мен и близо до мен - само тогава се усеща нещо, но иначе е напълно безмислен уред.

# 9
  • Мнения: 8 952
Благодаря за споделените отзиви!
Попитах ви, защото дъщеря ми е студентка в Пловдив и там е много горещо. В квартирата в спалните няма климатик, а само в дневната и въпреки отворените врати, не успява да се охлади достатъчно. То трябва в дневната да си направи зима, за да се поразхлади и в спалнята за спане...

# 10
  • Мнения: 11 621
Имам и аз на бюрото си и то не за друго, защото отдругия климатик започвам да кашлям. Купих го за 15 лв. от Верига Немски център. Не очаквай нищо особено, освен подвяване и може би лееекичко охлаждане. Моят има три степени на силата на вентилаторчето. Не знам колко вода ползва, но съм я сипала в началото юни и няма и с един пръст да е намаляла.  Абе джиджавка някава е това....

# 11
  • Мнения: 335
utro77, сподели после на какво си се спряла и какъв е ефекта. В нашия офис е много задушно и горещо. Търся си нещо за бюрото за охлаждане.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 298
Имам и аз на бюрото си и то не за друго, защото отдругия климатик започвам да кашлям. Купих го за 15 лв. от Верига Немски център. Не очаквай нищо особено, освен подвяване и може би лееекичко охлаждане. Моят има три степени на силата на вентилаторчето. Не знам колко вода ползва, но съм я сипала в началото юни и няма и с един пръст да е намаляла.  Абе джиджавка някава е това....
Това с водата е странно. Моя като го напълня, свършва за 1, максимум 2 дни.

Общи условия

Активация на акаунт