аниматори за 2-ри рожден ден

  • 2 290
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Децата са твърде макли за забажления:) по скоро ти трябва някои да ги наглежда...

# 16
  • Мнения: 114
Всъ
Децата са твърде макли за забажления:) по скоро ти трябва някои да ги наглежда...
Всъщност се оказа че не е така, намерих двама клоуни, които чудесно се занимаваха с тях и дори успяха да ги впечетлят Hug всички го запомниха и се получи иситнски купон

# 17
  • Мнения: 35
Откаде са тези клоуни ?Моля дай координати

# 18
  • Мнения: 1 568
Аз също се интересувам.
Ще бъда благодарна, ако дадеш повече инфо.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Я дай повече информация, че ми предстои организирането на РД на Таня  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 529
Моят син е на 2 години и 4 месеца, но изпитва истински ужас от клоуните. Просто се страхува от дрехите и изрисуваните им лица.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo   bouquet

А "каките" какво ти отговориха? Какви са им офертите за настоящите дни?
Получих отговор в който нямаше нищо конкретно - без цени. Писали са ми обаче, че 4 часа било много време - можело до 2 часа и 30 мин  newsm78

# 22
  • Мнения: 114
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1791&AlbumId=67467
ако съм го направила ок така изглеждат казват се Мики и Чарли и координатите ги взех от нета www.rogdenidni.hit.bg идват на място, всичко си носят и са страхотни сладури.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 15:02 от zwete

# 23
  • Мнения: 1 568
Можеш ли да разкажеш какви игри и забави организираха за двегодишните. Иначе изглеждат симпатични  Wink

# 24
  • Мнения: 114
клоуните имат фокуси, кукли на конци, шоу с балони и танци, беше много забавно и на прилични цени, а от малчуган-великан получих оферта за два часа за над 300лв.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
клоуните имат фокуси, кукли на конци, шоу с балони и танци, беше много забавно и на прилични цени, а от малчуган-великан получих оферта за два часа за над 300лв.
А тези клоуни на какви цени работят?

# 26
  • Мнения: 114

А тези клоуни на какви цени работят?
[/quote]
най-добре се чуй с тях да им кажеш какво точно искаш и те ще ти дадат цени, но варират около 60-70лв.

# 27
Pravihme rojden den na dushterq mi skoro s Malchugan-Velikan! Simple Smile)) Momichetata ni organiziraha strahotono party!Takova nikude ne bqhme vijdaliq a sme bili na mnogo detski partita!
www.malchugan-velikan.com
info@malchugan-velikan.com

0898 549 919 Съни Таскова
0878 549 919 Съни Таскова
0888 468 968 Деси Найденова
0878 468 968 Деси Найденова
[/quote]
Изпартих им мейл   bouquet
[/quote]

# 28
  • Мнения: 7
Здравейте мамчета Simple Smile
 Аз до скоро работех в тази фирма:)
    Ако има нещо по-така което искате да разберете,ако искате питайте:)
   На ваше разположение съм:)Simple SmileSimple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз съм била на рожден ден с Мики и Чарли и наистина правеха приятно шоу.

Общи условия

Активация на акаунт