Нормално ли е да ходиш на гости на бивша?

  • 2 912
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 84
Този или е много тъп, че ти ги разказва тези неща, или се опитва да те манипулира – да му скачаш по гайдата, че иначе веднага ще те замени. Което пак ме навежда на мисълта, че е много тъп.
Не се прави така, с номерца от детската градина.
Ние инфантилно развихме навик през годините да си казваме истината, дори когато е в ущърб на отношенията, самочувствието... От там идва и това признание.
Забравих да спомена, че техният чат във ФБ е станал hidden. Обяснението му - знае колко се ядосвам и затова да не се появява чат прозореца, да не ме дразни.

# 16
  • София
  • Мнения: 8 041
Откровено щеше да е "Виж, жена, не ме кефиш както в началото, омръзнала си ми."
Но да ти обяснява за рандевуто и колко е велик, че е вдигнал самолета, но не го е паркирал, е индикация за сериозен дефицит, най-малкото в базовото възпитание. Извън шеговития тон, това изпълнение е индикация за по-сериозен проблем в близко бъдеще. Най-малкото около тази възраст хората улягат и се замислят за по-сериозни задачи в живота.

# 17
  • Мнения: 25 895
Що не му стегнеш багажчето и не го пратиш при бившата? Може и китка зад ухото да му бучнеш, да го хареса повече и да не вземе да ти го върне.
Истината си казвате, ахам, но и скрити чатове.

Пързаляш ни, нали? Нали???

# 18
  • Мнения: 1 376
Щом ти е кеф и ти изнася да си с човек, който открито си казва "Абе има там една много яка мацка ама държа фронта още заради теб", давай...
Аз на твое място бих отишла на няколко "кафета" с приятели от мъжки пол. Ей така...

# 19
  • София
  • Мнения: 84
Що не му стегнеш багажчето и не го пратиш при бившата? Може и китка зад ухото да му бучнеш, да го хареса повече и да не вземе да ти го върне.
Истината си казвате, ахам, но и скрити чатове.

Пързаляш ни, нали? Нали???
За съжаление реална случка от живота на една 35 годишна жена Sad

# 20
  • Мнения: 7 487
Не ви е наред връзката, имате проблеми, които то не приемаш. Рожден ден на четири очи, колко романтично. Откровенията му са толкова просташки, че просто нямам думи. Влюбена ли си или отчаяна?

# 21
  • Мнения: 3 600
Не е нормално.
Обичаш го, нали? Човекът си струва явно, 8 години.
Можеш ли да си щастлива при такива изпълнения, без да ревнуваш?

# 22
  • София
  • Мнения: 84
Щом ти е кеф и ти изнася да си с човек, който открито си казва "Абе има там една много яка мацка ама държа фронта още заради теб", давай...
Аз на твое място бих отишла на няколко "кафета" с приятели от мъжки пол. Ей така...
Не, аз от 3 месеца се върнах в моя ап, но той много упорито ме търси и желае събиране. Истината е, че ние заради други причини се разделихме, но от много години сме заедно и сме много привързани и е адски трудно.
Просто той на другия ден отиде на това гости...

# 23
  • София
  • Мнения: 8 041
А защо досега не сте предприели нещо по-сериозно за деца, брак и т.н., ако сте семейно ориентирани?
Срещата с бившата е глазурата на проблема явно.

# 24
  • София
  • Мнения: 84
Защото не сме го искали. Всъщност в последните 2 години аз вече имах желание, но не беше споделено. Отделно, че често се карахме и той обясняваше, че не намира сигурност в мен.

# 25
  • Мнения: 746
Рожденичката поканила само него. Въпросното момиче най-вероятно харесва приятеля ти и нищо чудно да продължава да го търси, а той и се връзва щом и ти е казал, че я намира за интересна и бла бла. Не си мисли дали е детинско и не го слушай, че си преувеличавала, по-удобно му е така да ти каже и да започнеш да се колебаеш. Явно това момиче ще продължава да го търси, особено ако е видяла, че той поддава. Попитай го какви са им отношенията, продължават ли да поддържат някаква връзка-пишат си примерно. Ако на теб не ти е приятно това му кажи, че не желаеш той да се вижда с нея. По-добре не му прави сцени, спокойно го попитай и му обясни как се чувстваш. След това изчакай да видиш как ще продължат отношенията ви. Не си прави прибързани заключения-това в случай, че за тези 8 години връзка си забелязала, че той е стабилен и не е много склонен към изневери,защото е възможно въпросното момиче да е някоя върти опашка, да си го е харесала и той покрай вниманието и да се е главозамаил, че някакво момиче му е обърнало внимание.

# 26
  • Мнения: 25 895
За мен този мъж не е читав, но... Ти си решаваш.
Отчаяна, отчаяна, колко пък да си отчаяна? Сега направиш ли компромис, не ми се мисли какво те чака по-нататък.
Въпросът не е дали е спал с нея, или не. Проблемът е, че те шантажира с нея. (А тя може дори да не подозира какво са „правили“ двамата. Пък и да са правили...)
При всяко скарване, при всяко неугаждане на принца от твоя страна, той ще тича при бившата, за да ти натрие носа. И после подробно ще ти разкаже, ей-така, да ти е гадно.
Представяш ли си някой ден да имате дете/деца и при всяка криза, а такива ще има много,  в играта влиза бившата. Ако тя вземе, та се омъжи някой ден, ще си намери друга – я колежка, я друга бивша, че такъв могъщ инструмент за манипулация изтърва ли се.
Дали ще се поддадеш, ти си решаваш. Но поне не си затваряй очите и си вземи решението осъзнато.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 36 864
Щом за осем години бурна връзка с раздели и събирания не сте направили дете, отпиши го. Няма да е той. Не прави грешката да го прибираш и да забременяваш от него.

За рождения ден даже няма да коментирам.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 332
Този път си е тръгнал, като му се е появило желание, следващия път - няма.
И ти, и аз и той го знаем.

# 29
  • Мнения: X
Този път си е тръгнал, като му се е появило желание, следващия път - няма.
И ти, и аз и той го знаем.

Да не се каже, че ти го каниш на четири очи, ей! Joy

Общи условия

Активация на акаунт