Нормално ли е да ходиш на гости на бивша?

  • 2 914
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 35 332
На рождения ми ден да остана с пръст в уста?!

# 31
  • София
  • Мнения: 5 795
Манипулативно от негова страна ми изглежда. И леко отчаяно от твоя. Детето не бива да е самоцел, въпреки че понякога се превръща в това. Прекалената откровеност не винаги е най-доброто.

# 32
  • Мнения: 6 622
Значи... Ако ММ направи нещо подобно ще хвърчи през балкона. Това си е директно потъпкване на егото ти, никаква откровеност не е. А мацката хем я използва за да те манипулира, хем най-вероятно не си е тръгнал след, като е усетил желание. Не си губи повече времето с това подобие на мъж.

# 33
  • Мнения: 12 950
Пак Рейчъл и Рос от "Приятели", дето се разделили и той съгрешил. Само че този Рос се е удържал и после е изтропал на Рейчъл. За мен е разбираемо, искал е да си изчисти съвестта, нали такава им е била уговорката.
Не ми е съмнителна неговата версия. Ми той може и да не е знаел че ще са само те и другата двойка. А и да е знаел, нали разделите са време на размисъл, ето - той е размишлявал активно. Wink

# 34
  • Мнения: X
Твърдо категорично Не е нормално!

# 35
  • София
  • Мнения: 84
Хора, благодаря ви, че се включихте! Наистина мислех, че повечето от вас ще кажат, че преекспонирам.
Това между другото са били думите на майка му, след като нищо не се е случило. Както и на негов приятел - нормално е гостуване между приятели.

Събрах достатъчно мнения, админът ако желае може да заключи темата.

# 36
  • Мнения: 6 622
Охо, и майка и приятел намесил. Много ядове ще береш с този.

# 37
  • София
  • Мнения: 35 332
Е, щом мама е казала...

# 38
  • Мнения: 25 895
Не ми е съмнителна неговата версия.

Как да не е съмнителна? Скарват се, тя се изнася, той още на другия ден е канен на рожден ден на сестрата на бившата в камерен състав. Пита се в задачата бившата откъде знае, че той е на линия?
Едва ли щеше да бъде поканен, ако настоящата не го беше освободила, дори и временно.
И скрит чат... Мхм, а мармотът завива ли, завива шоколад.

# 39
  • София
  • Мнения: 84
Това моето се казва да направиш подарък в правилния момент. И не, не е съвпадение, просто нещата ескалираха с поредното скарване и не издържах и се махнах.
Това съвпадна с датата на нейния рд. Тя го е поканила на другата вечер. Той е отишъл до мола, купил е подарък пуловер и е отишъл.

# 40
  • Мнения: 2 721
След още 3седмици може да ти каже и цялата история. Абсурдно е, първоначално реших, че сте на 20тина години.
Обмисли добре нещата и си тръгни с достойнство. Приятелят ти се държи като дете.

# 41
  • Мнения: 3 600
Подарък пуловер 🙄🙄🙄
Все едно са заедна от 10 години.
Кой купува пуловер на приятелка с мимолетен флирт?! Ама много интересен екземпляр този 🙃

# 42
  • Мнения: 2 039
Това са просташки номера.Мъж в сериозна връзка не би отишъл на "рожден ден"с един гост.Този човек не те уважава.Помисли си дали има смисъл такава дълга връзка/8г/ без развитие.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 795
Подаръкът наистина е нетипичен за мъж с никакви цели. Като нещо, което да я топли. А за теб - голата полуистина. Че и чужди мнения на хора от неговото обкръжение събирал. Ако ти се играе още тази игра - пробвай с неговите номера, ако не....

# 44
  • София
  • Мнения: 84
Това са просташки номера.Мъж в сериозна връзка не би отишъл на "рожден ден"с един гост.Този човек не те уважава.Помисли си дали има смисъл такава дълга връзка/8г/ без развитие.
Той не е знаел, че ще е само той гост. Но и не си е тръгнал. Поне не веднага, а час по-късно, колко е вярно час или повече, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт