Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (102) - септември 2020

  • 163 364
  • 3 681
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 177
В добрите традиции на темата да попитам искат ли бележките за буркана на милка,че съм си изхвърлила едната като видях,че е непечеливша то пък спечелих на трето теглене грозния буркан.

# 241
  • Русе
  • Мнения: 248
В добрите традиции на темата да попитам искат ли бележките за буркана на милка,че съм си изхвърлила едната като видях,че е непечеливша то пък спечелих на трето теглене грозния буркан.
Искат.

# 242
  • София
  • Мнения: 3 467
Явно от Милка са се усетили, че някои броят непрекъснато в колко часа се дават награди затова ги обявяват по късно. Сега всичко е до късмет.

# 243
  • Мнения: 1 035
Явно от Милка са се усетили, че някои броят непрекъснато в колко часа се дават награди затова ги обявяват по късно. Сега всичко е до късмет.
Така е най-справедливо. Да има за късметлиите! 😂

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 7 514
От ФБ страницата на Nokia обещават игри всяка седмица. Печалбата е Nokia 5.3
https://www.facebook.com/961549590694912/posts/1739515006231696/?substory_index=0

# 245
  • у нас
  • Мнения: 8 081
Ами, те правилата на Милка да се обявяват до 24 часа печелившите, не са ги писали снощи. Така си започна играта с тези правила. Ама, единия ден ги излизат веднага, а сега - по друг начин. Но може и да има бъг и затова да няма движение. От къде да сме сигурни, че снощи не е блокирала системата или дали някой не я манипулира през това време.

# 246
  • Мнения: 679
Имате ли идея, защо не ми одобряват заявката в групата за размяна на награди🙄 бяха ме одобрили,но са ме премахнали, сега искам заявка, но не ме одобряват🤷‍♀️ не съм публикувала нищо...

# 247
  • Русе
  • Мнения: 248
Имате ли идея, защо не ми одобряват заявката в групата за размяна на награди🙄 бяха ме одобрили,но са ме премахнали, сега искам заявка, но не ме одобряват🤷‍♀️ не съм публикувала нищо...
И при мене е така

# 248
  • Мнения: 123
Подарявам 2 кода на КК,който желае може да ми пише на ЛС.


Дадени са.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 10:03 от vesenceto_88

# 249
  • Мнения: 1 597
Коя е групата?
Имате ли идея, защо не ми одобряват заявката в групата за размяна на награди🙄 бяха ме одобрили,но са ме премахнали, сега искам заявка, но не ме одобряват🤷‍♀️ не съм публикувала нищо...
И при мене е така

# 250
  • Мнения: 1 035
Аз доста пъти изпращах заявка в групата на фейса за размяна и все ми я отхвърляха. Вече не се и занимавам. Ако търся нещо ще пиша тук.

# 251
  • Мнения: 997
Аз също не мога да влезна в групата, а бях там. Разменям раница от колата и поларойда от Прингълс и двете са спечелени благодарение на слабостта ми към кола и чипс Simple Smile Търся ваучер за отстъпка от Метро за почивка. Успешен ден на всички и много награди!

# 252
  • Мнения: 472
И при мен Милка преди малко- НИЩО

# 253
  • Мнения: 2 048
На Милка има ограничение от 12 бележки за седмица, така че както да се върти времето, един тел номер участва ограничено. Регирстрирах бележка по-рано днес, но не разбрах какво стана, май нищо не печеля. Във Фантастико тази седмица някои продукти на Милка са намалени.

# 254
  • Перник
  • Мнения: 2 265
В Билата до днес има намалени бисквити на Милка - 1,49лв

Общи условия

Активация на акаунт