Спам тема(Есенно летен Спам!) - от 01.09. до 30.09.20г.

  • 19 631
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 182
Много хубави снимки!
Аз по банцки съм те виждала! Ни мож стресирА аудиторията. Само някое мъжко сръце ще разтуптиш!

# 61
  • Мнения: 7 122
Ето, а аз и по банцки не съм те виждала ... несправедлив е тоз свят, несправедлив!
Днес се оказа, че цял ден ше съм на работа ... как ше ви досаждам само ... Joy

# 62
  • Мнения: 10 326
Аз не съм по бански, какви са тия тайни снимки ??

# 63
  • Мнения: 7 122
Де ги тайните снимки ... на кой са поне да кажеш ... че нема да спим тука, квит сме клюкари ...

# 64
  • Мнения: 17 646
едно да знаете от батко ви. не ви требва море за да си носите банския

# 65
  • Мнения: 10 326
ПП парти по бански, а?

# 66
  • Мнения: 17 646
правено е

# 67
  • Мнения: 13 540
Инче, много си хубава. На колко години си? Grinning

# 68
  • Мнения: 10 326
Чакай, чакай, ти сам не правиш цялото ПП. И други хора присъстваме..

# 69
  • Мнения: 17 646
ми не сте по дрескод

# 70
  • София
  • Мнения: 20 576
Инчето има няма 40 кила.Много си хубава.

# 71
  • Мнения: 7 122
Инчето е 53 кг. Мое и да съм качила на морето. Там работа няма. Joy

Рейче, щи отговоря кат Кика - 28 години и така всяка година. Joy
Скрит текст:
Просто мий такава структурата, Рейче. Мисла, че съм 1 година по-голяма от теб. И бръчки си имам. И сичко. Joy Както подобава.

Начиии, Холдънът е мноу прав. Вий що не спазвате дрескода? Арчето все пита за дрескод, ама явно неправилния чиляк пита. Joy

# 72
  • Мнения: 10 326
Лъжеш, Ино. Аз съм по малко и съм тамън двойно по-дебела

# 73
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 864
Нямам много снимки, че все търча насам-натам. Малка русалка показвам за малко
Скрит текст:
Stuck Out Tongue

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 16:33 от hala_penka

# 74
  • Мнения: 7 122
Ни мои си двойно по ... ни мои.
Окей, де шти снимам кантара  ... някой ден /че дома немаме, само у майка ми/.
Ми сигур са мускули, ама аз и още искам. Ше чакам Братан да ми каже повичи за мускулната маса. Joy

Ох, ама тя и къдрички има май. Heart Eyes
Йощ се подвизават облаци начи. Таман, че иначе голем пек.
Исе, ама вий баш до тва течение ли сте? Там не требе с надуваеми. Няма начин дан знаеш, ама аз ... нали щото съм стара свекърва. Joy
Дай и твоя де, малката шта фотне набързо. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт