Прането-поотделно до кога?

  • 2 256
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 197
До 1годинка Peace

# 16
  • Мнения: 990
Незнам докога , но и аз ги пера отделно от нашите!

# 17
  • Мнения: 355
Аз вече няколко пъти пускам нейни дрехи със спалното ни бельо, а се е случвало да слагам и мой дрехи към нейните, но все пак подбирам какво слагам. Като съм излязла за два часа с една блуза не виждам нищо лошо после да си я врътна с нейните дрешки, когато няма събрани дрехи за второ пране. Но всеки сам решава.

# 18
  • Мнения: 949
Аз за сега му ги пера отделно.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
До годинка и половина на Калина.

# 20
  • Мнения: 5 183
Аз все още ги пера отделно. По инерция май карам, но и те доста бързо се събират, откак ходим и на градина... Не ми представлява трудност. Кеф ми е.

# 21
  • Мнения: 1 942
Ами след вагинална инфекция изкарана от Дени перем драхите отделни и смятам така да е за дълго време. Ако все пак не ти се занимава с отделно пране ЗАДЪЛЖИТЕЛНО глади колкото можеш повече.

 И хич и не пера защото чуствам "удволетворение, че съм изразявала грижовност" не мисля, че мястото на нашето бельо и чорапи е до детското лигавче или гащички да речем...

# 22
# 23
  • Мнения: 3 932
За преустановяване на повечето "бебешорски" практики, годинката беше критерий при мен...
Оттогава горе-долу не отделям дрехите.

# 24
  • Мнения: 4 629
Още пера дрехите на сина ми отделно. На ден го преобличам поне по 2 пъти, така, че не ми е проблем да му събирам по 1 или 2 переални седмично

# 25
  • Мнения: 321
  И аз наскоро се чудех за това но мисля , че
......... не мисля, че мястото на нашето бельо и чорапи е до детското лигавче или гащички да речем......
и без това малката е с много чувствителна кожа, не искам после пак да се ядосвам за мойта глупост.  Naughty

# 26
  • Мнения: 992
аз още ги пера поотделно и смятам така да продължавам  Peace

# 27
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз скоро почнах да му пера дрешките заедно с нашите 1г.и 3 м..

# 28
  • Мнения: 4 621
Все още пера дрешките на малката отделно от нашите Peace

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Никога не съм ги прала отделно.

Общи условия

Активация на акаунт