Парфюмни размисли и страсти - 249

  • 56 263
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 030
Отбор скопиони се заражда Grinning Средата на ноември.

За есента съм набелязала VCA Bois d'Amande и Byzance 2019, ще видя кога ще се сдобия с тях.
Нямам търпение за по-изразените парфюми, омръзна ми жегата да ги изяжда.

+1 Скорпион, да се запиша и аз. Любовта ми към организация и списъци ще е от Венера в Дева, може би. (Или Луна в Козирог).Stuck Out Tongue Winking Eye

Ако не напиша какво ще нося, може и да го забравя... А наистина вече искам да видя дъна, за да освободя място за новото което идва.

# 31
  • Мнения: 20 333
Скрит текст:
Аз съм родена на 02.11 Simple Smile

И едни от най-омразните ми парфюми евър са La Vie Est Belle, Alien, Light Blue, Burberry London. Знам, че са масови любимци, но аз просто не мога да вирея в една стая с някой, който мирише на тях... а за мое нещастие сестра ми обожава Лондон... не ме питайте какво ми е. Когато излизаме заедно вииинаги винаги винаги слагам някой ударен уд, поне да не усещам Бърбери-то.

И едно питане от мен-получих от размяна Mancera Aoud Orchid. Нещо много бързо изчезна, обаче... кога й е времето? Топло ли й е?
Спокойно! Аз не съм ноември, но пак не ми понасят същите. Mask

# 32
  • Мнения: 2 259
И аз не ги понасям тези 4те аромата, настръхвам направо 😄

# 33
  • Мнения: 1 012
Слава Богу, значи не съм толкова бъгната😃🤪

# 34
  • София
  • Мнения: 849
Аз съм Овен, но от тези 4-те, първите три не понасям (Елиън върху друг човек е ок, но върху мен ще ем умори), а Бърбърите изобщо не помня какво е (може и да не съм се сблъсквала с него, или да не ме е потресло до дъното на душата ми Satisfied ) Та.. не си бъгната Wink

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Мац, за темата:kiss:Two Hearts аз няма да изреждам всички аромати, които не понасям, няма да ми стигне темата, всъщност харесвам супер малко парфюми.Доста от спряганите любимци тук в темата ми се иска да изстържа от кожата си, толкова са ми непоносими.Не понасям повечето ретро изпълнения, харесвам ЛВЕБ, той не стои добре на всеки.Най- новото ужасяващо нещо, което не издържам и бягам с 200 от него е Armani My way:dizzy_face: , както и Армани Си, бляк.Не мога да търпя и НИЩО на Том Форд, нито Черни, нито златни Орхидеи!

# 36
  • Мнения: 660
Колкото и да е невероятно, аз с Лайт Блу се запознах миналата седмица. 🙊
Един от сайтовете, от който пазарувам, ми бяха пратили мостра към поръчка, иначе никога не съм имала желание да го пробвам.
Чак не ми се вярва, че е бил толкова популярен някога. На мен ми мирише на спарено, на мръсни, непрани дрехи, и телесна нечистота.
Да не се обиди някой фен, върху моята китка е това. 🥴

Ейлиън харесвам и нося, макар и рядко.
НЕ го харесвам, когато разни milf-ове го разнасят из супермаркета в 2 часа наобед; тогава евтинее до вулгарност.

# 37
  • Мнения: 96
Тази есен искам да се сдобия с My Way и Scandal by night,  не знам до колко се числи към есенните, но лятото ми беше доста тежък Heart Eyes

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 18:47 от Lora_A

# 38
  • Мнения: X
Аз пък искам да се сдобия с парфюмно безразличие поне за известно време. Иначе есенни парфюми да искаш в моя шкаф. Има, не е като да няма.
Днес сутринта бях толкова кисела, че излязох от нас без парфюм. Просто забравих. По път, естествено, ми залипсва, но нямах нито капка под ръка. За срам и резил, като се качи шефът ми в колата, той миришеше на парфюм повече от мен когато и да било. 🙄 На прибиране пробвах на чисто Луксозни Котета (Cat delux), та затова писах, че съм на път да думна Gucci Rush като по-качествен от двата приличащи си парфюма, но се спрях. Нещо ме е подгонила каръщина с покупките - маратонки с дефект, върнати. Чанта с дефект - върната, а искат сума ти пари за тях, пък как така все дефектни! И ако и парфюм избера ей така импулсивно, ще е трета греда, знам си го.
Сега съм с Чушките и ми е точно есенно, че като замъкнат сега едни чушки да пекат, отвсякъде на тях ще мирише. 😁

# 39
  • Мнения: 2 056
Денси, благодаря за новата тема.Flowers Hibiscus

Мога всичко да нося през есента, но най-нетърпеливо очаквам да разнося Cafè Chantant, La Belle et l'Ocelot, Valentino Donna Born In Roma.

Днес пробвах My Way Giorgio Armani и съм дълбоко потресена, няма такава гадост, честно. Тубероза с вкиснати плодове.

Пробвах и втори път Шампоан №2 Simple Smile, ще се вземаме със сигурност.

Неочаквано харесах Andromeda Tiziana Trenzi. Бях чела за прилики с Erba Pura, но при  мен няма много такива.

# 40
  • Мнения: 6 930
Днес разносвах My Way Giorgio Armani и първо, с ръка на сърцето да си кажа, че го взех на сляпо заради прекрасното бутилче, хубавото намаление в Дъглас (лоша причина, знам😂) и тайната ми надежда, че ще надмине очакванията ми. Обаче не ги. Получих точно това, което шестото чувство ми нашепваше: един хубав mass appealing парфюм, който е създаден да се хареса на от бебе до баба, като в резултат се е получило....нищо кой знае какво. За мен е парфюм, създаден предпазливо, без вдъхновение и с неясна идея. Името му е тъпо и генерично. Извиква ми асоциации с Франк Синатра, но ги няма гламура и опасността, няма диви нощи и лъскави партита. Това си е един обикновен хубав парфюм, ако не пише Армани, хич няма и да го запомните с нещо. А тази бутилка заслужава много повече 🙄 Не е негативно мнение (малко само), напротив, мисля, че ще е чуден за подарък, ще стане много популярен и ще има още (много) фланкъри. Обаче явно извади късата клечка да го тествам в един ден с Oud Blanc Van Cleef & Arpels 😀 (за него друг път ще пиша).
Та, My Way ще го нося и даже ще му се наслаждавам в дните, когато не знам какво ми се носи. Началото му е чудна плодова-дъвкова експлозия, направо ми бие на нещо като касис или малини, макар да ги няма в пирамидата, скоро след това вече се оформя генеричното нищо-особено: сладката круша, туберозата, портокалов цвят. Драйдауна е уютна сладка наванилена круша, тубероза и кротичък чист мускус. Трайност и шлейф доста добри.


Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 00:02 от tuali

# 41
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
След две обстойни проби мога да кажа, че съм влюбена в My way. Не усещам тубероза... при мен и при дъщерята в началото изкара страхотна зелена смокиня, която постепенно утихна, след това бели ненахални ванилови цветя. Усещах го и след душ.
Със сигурност ще се купува при добра цена

# 42
  • Мнения: 1 012
Мен грам не ме влече това Армани и по-добре, но снимките на tuili са....лесно бих се подхлъзнала по тях. Повече от радост за окото🥰

# 43
  • Мнения: 6 930
Мен грам не ме влече това Армани и по-добре, но снимките на tuili са....лесно бих се подхлъзнала по тях. Повече от радост за окото🥰

Ами самата истина си е, изглежда по-съблазнително, отколкото мирише 😂 Ей на, виж как и аз се подхлъзнах по фотогеничност и го взех, въпреки интуицията си. 😀 Има по-хубави парфюми на половината от цената му, така че бих казала, че си струва, само при много изгодно намаление.

# 44
  • Мнения: 31 389
Кажи, кажи за Oud Blanc!

Общи условия

Активация на акаунт