Парфюмни размисли и страсти - 249

  • 56 180
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 435
В Сета съм влюбена завинаги. Благодаря на парфюмеристката Heart, която ми го изпрати. Смирната е елегантно доловима, на мен ми е повече дизайнерска ванилия с бензоин. Канелата балансира сладкото. Сета супер ще се впише в есенните парфюми Heart Eyes Ще бъде парфюмът ми за утре.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Хм, ще си поръчам мостра на Сета, много изкушаващо звучи...

# 708
  • Мнения: 31 366
Хм, ще си поръчам мостра на Сета, много изкушаващо звучи...
О, не е за теб въобще мисля.

# 709
  • Мнения: 2 846
Привет парфюмни феи ,ще стрелям на сляпо. Бихте ли препоръчали -кой от двата е по-хубав  и е по-подходящ за настъпващия есенен сезон ?И ако може отзив относно трайността ,въпреки че това е относително понятие .Благодаря на отзовалите се!

Или

Последна редакция: вт, 22 сеп 2020, 18:25 от Mimeto74

# 710
  • София
  • Мнения: 1 790
Хм, ще си поръчам мостра на Сета, много изкушаващо звучи...
Може ли линк?

# 711
  • Мнения: 31 366
Дала съм по- нагоре.

# 712
  • Мнения: 1 346
А линк на сайт в който се предлага? Аз видях само препратка към описанието.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
В ausliebezumduft.de има проба от парфюма.Мерси, Денс то вече се чудя има ли нещо за мен.SmileyStuck Out Tongue Closed Eyes

# 714
  • Мнения: 106
Здравейте, момичета! Имам едно запитване - много се чудя на PDM Delina Exclusif, но се притеснявам от това, че може да прилича на MFK Oud Satin Mood, който не харесвам. Там розата ми е твърде локумена и твърде пудрена. Някоя от вас дами, дали има наблюдения върху двата аромата и дали може да ги сравни? Благодаря, предварително!❣🌹

# 715
  • Deutschland
  • Мнения: 319
Имам и двата, харесват ми много ( особено Oud Satin Mood), но са много различни. Локумена роза... аз поне не усещам такава.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Аз ги нямам, но съм ги пробвала и не откривам прилика между двата аромата.Определено предпочитам Делина.

# 717
  • Мнения: 31 366
Говорим за Delina Exclusif. Няма прилика за мен. MFK Oud Satin Mood е много по-хубавият аромат на моята кожа. Не купувай Делина никога насляпо, за мен тя е душлива и ме побърква. Впива ми се в мозъка.

# 718
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 225
Скрит текст:
Mirsaal of trust наистина ли е подобен на Sahara Noir?

Не е пълен клонинг, няма този тамян, но усещането от парфюма ми беше неприятно, като от Сахарата. Иначе има кожа, да, но мен лично въобще не ми допадна. Tuscan Leather го харесвам.
Ааа, щом няма тамян, не ме интересира 😁
tuali, допълних си горния пост, то така става, като пишеш във форума в паузите между домакинските задължения и под ярките впечатления след дълги парфюмни пости  Laughing

Скрит текст:
Цитат
Допълвам, че съм се изразила доста странно. Сахара Ноар я свързвам с лош, тъжен период в моя живот. Направо съм изключила всякакъв спомен за него - като пирамида, развитие, само го свързвам с усещането "тъжен".
И когато помирисах на блотер Мирсаала, изникна абсолютно същото усещане - "тъжен" и без да се замисля го свързах със Сахарата. И пак изключих, мразя да се връщам на това усещане. Чак след въпроса на Tuali се сетих, че тамяна го няма. А аз обожавам тамянени парфюми, но ето... Гледах пирамидите, няма общо. Усещане, какво да го правиш!

Чак се размислих сериозно. Но точно за тези двата нямам желание да се ровя в раната си.

# 719
  • Мнения: 10 026
Viva La Juicy Gold Couture или Fancy?

Първият е по-добър. Във Fancy има нещо разпиляно в средната фаза. Иначе си е чист карамел.

La Nuit Tresor и Bonbon Couture са по-добри, ако търсиш карамел.

Общи условия

Активация на акаунт