На море в Турция - тема 69

  • 86 858
  • 821
  •   1
Отговори
# 420
  • Sofia
  • Мнения: 3 787
Да, до една година от датата на проваленото пътуване. Ако е трябвало да пътувате на 20.05.2020 г., трябва да Ви върнат парите до 20.05.2021 г.

# 421
  • Мнения: 393
Здравейте,
Имаше един пост за резервация през чуждестранни агениции, хем го бях запазила, хем не го откривам... можете ли да ми кажете освен travelrepublic, откъде другаде правите резервация? Благодаря

# 422
# 423
  • Мнения: 788
Здравейте!
Не съм изчела другите теми, но се записвам при вас да следя за актуална информация понеже смятам да организирам почивка в Турция.
За сега съм се спряла па хотел Omer Holiday Resorts в Кушадасъ, не видях инфо на първа страниця за него, някой има ли наблюдения?
Ще сме с малко дете което тогава ще и на малко повече от годинка, мисля да идем през средата на септември за 7 нощувки. За нас най-важното е да е на първа линия до плажа и да и ол инклузив. Ще се радвам ако ме насочите към такъв хотел.

# 424
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Vanessa**, огледайте за други хотели. Йомер не става. Лоши отзиви имаше за него във Фейсбук групите, пък дали не бяха и тук.

# 425
  • Мнения: 415
Здравейте!
Не съм изчела другите теми, но се записвам при вас да следя за актуална информация понеже смятам да организирам почивка в Турция.
За сега съм се спряла па хотел Omer Holiday Resorts в Кушадасъ, не видях инфо на първа страниця за него, някой има ли наблюдения?
Ще сме с малко дете което тогава ще и на малко повече от годинка, мисля да идем през средата на септември за 7 нощувки. За нас най-важното е да е на първа линия до плажа и да и ол инклузив. Ще се радвам ако ме насочите към такъв хотел.
Далече,ама много далече от това подобие на хотел,ниско качество на всичко-храна,подръжка,стай,обзавеждане,плаж(на едни дървени платформи е),щом ще сте малко дете,найстина не си го причинявайте!!
П.С. имаше доста изписано за него,не знам не проверявате ли с търсачка?

# 426
  • У дома !
  • Мнения: 700
Здравейте!
Не съм изчела другите теми, но се записвам при вас да следя за актуална информация понеже смятам да организирам почивка в Турция.
За сега съм се спряла па хотел Omer Holiday Resorts в Кушадасъ, не видях инфо на първа страниця за него, някой има ли наблюдения?
Ще сме с малко дете което тогава ще и на малко повече от годинка, мисля да идем през средата на септември за 7 нощувки. За нас най-важното е да е на първа линия до плажа и да и ол инклузив. Ще се радвам ако ме насочите към такъв хотел.

Най-гнусния хотел на света! Писала съм вече няколко пъти. Едвам издържах и два часа там,  пълна трагедия! Препоръчвам Ви Ефесия Холидейс клуб, там ни преместиха, близко са двата хотела, но Ефесията е страхотна за същите пари, а и има и детски басейн, на първа линия е и чистотата е на ниво за разлика от Омер.

# 427
  • София
  • Мнения: 57
Здравейте,

Ориентирали сме се към Korumar Ephesus Beach & Spa Resort може ли да ми споделите впечатления, тези, които с го посетили, относно стандартните стаи? Каква големина е дивана в тях, може ли да побере 2 деца на възраст 4 и 9г. или е единичен и не се разтяга? Защото в сайта на хотела за дивана пише, че е с размери 90/190см., а тур.агенциите дават като капацитет на стаята 2+2...
Благодаря предварително! Simple Smile

# 428
  • Мнения: 788
Здравейте!
Не съм изчела другите теми, но се записвам при вас да следя за актуална информация понеже смятам да организирам почивка в Турция.
За сега съм се спряла па хотел Omer Holiday Resorts в Кушадасъ, не видях инфо на първа страниця за него, някой има ли наблюдения?
Ще сме с малко дете което тогава ще и на малко повече от годинка, мисля да идем през средата на септември за 7 нощувки. За нас най-важното е да е на първа линия до плажа и да и ол инклузив. Ще се радвам ако ме насочите към такъв хотел.
П.С. имаше доста изписано за него,не знам не проверявате ли с търсачка?
Проверявам, но намерих само два отзива и то положителни, но стари, единият беше от 2013, другият от 2014.
Благодаря на всички които се включиха по моя въпрос. Продължавам с търсенето на подходящ хотел за нас.

# 429
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Здравейте,

Ориентирали сме се към Korumar Ephesus Beach & Spa Resort може ли да ми споделите впечатления, тези, които с го посетили, относно стандартните стаи? Каква големина е дивана в тях, може ли да побере 2 деца на възраст 4 и 9г. или е единичен и не се разтяга? Защото в сайта на хотела за дивана пише, че е с размери 90/190см., а тур.агенциите дават като капацитет на стаята 2+2...
Благодаря предварително! Simple Smile
От хотела сме много доволни, но почивахме там през август 2019 г. Единствено вялата вечерна анимация не ни хареса. От 21,30 ч. до към 21,50 ч. 20 минути и чао. После няма какво да правиш. Не сме някои да пием по баровете и ни беше скучно после JoyТова лято сина на една позната почива там в първата седмица от отварянето му. Също отлични отзиви даде.
В стандартна стая бяхме двама възрастни, тийнейджър на 16 г. и госпожица на почти 12 г. На снимките са: 1. Дивана, 2. Легло тип походно и 3. Спалня. В стаята имаше достатъчно свободно пространство.
Скрит текст:


Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 20:06 от viki_1974

# 430
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте!
Не съм изчела другите теми, но се записвам при вас да следя за актуална информация понеже смятам да организирам почивка в Турция.
За сега съм се спряла па хотел Omer Holiday Resorts в Кушадасъ, не видях инфо на първа страниця за него, някой има ли наблюдения?
Ще сме с малко дете което тогава ще и на малко повече от годинка, мисля да идем през средата на септември за 7 нощувки. За нас най-важното е да е на първа линия до плажа и да и ол инклузив. Ще се радвам ако ме насочите към такъв хотел.
П.С. имаше доста изписано за него,не знам не проверявате ли с търсачка?
Проверявам, но намерих само два отзива и то положителни, но стари, единият беше от 2013, другият от 2014.
Благодаря на всички които се включиха по моя въпрос. Продължавам с търсенето на подходящ хотел за нас.

Ако не си повярвала, мога да ти пратя снимка на плажа, опс какво говоря, то плаж няма. Има също и мое мнение мисля от тая година е, аз миналата година бях в хотела ДО Омер и мръднах един ден да го видя. Пародия, иначе е със син флаг де, ама със синия флаг е друга историята.

# 431
  • Мнения: 788
Ако искаш ми прати снимки на ЛС

# 432
  • Мнения: 419
Здравейте!
Не съм изчела другите теми, но се записвам при вас да следя за актуална информация понеже смятам да организирам почивка в Турция.
За сега съм се спряла па хотел Omer Holiday Resorts в Кушадасъ, не видях инфо на първа страниця за него, някой има ли наблюдения?
Ще сме с малко дете което тогава ще и на малко повече от годинка, мисля да идем през средата на септември за 7 нощувки. За нас най-важното е да е на първа линия до плажа и да и ол инклузив. Ще се радвам ако ме насочите към такъв хотел.
П.С. имаше доста изписано за него,не знам не проверявате ли с търсачка?
Проверявам, но намерих само два отзива и то положителни, но стари, единият беше от 2013, другият от 2014.
Благодаря на всички които се включиха по моя въпрос. Продължавам с търсенето на подходящ хотел за нас.
Omer, не в никакъв случай. Ephesuq holiday beach е страхотна,ходили сме пак бихме отишли. За нас лично е страхотен локация, забавления на децата, обслужване. Супер яки  всички. Анимацията беше супер. Тази година може пак да сме там. Честно казано Аз съм по доволна от него от колкото напр от  Аква сис. За мен той е прехвален, красив, но има доста - за нас.

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Мале,тия хотели или агенции тази година са се уляли с цените.Погледнах Мега Сарай за който имах резервация тази година и в който така и не можах да ида защото си ползвах част от ваучера за Дюни.Е не виждам на какво основание цената е с 800 лв отгоре за същият период ,дни и транспорт?Имам още пари в агенцията ще чакам последният момент ако не пак в България.

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 20:50 от slavei4e

# 434
  • Мнения: 110
Да, аз също съм в потрес. Следя и аз конкретен хотел за когото имам ваучер. Цената на първите ранни записвания до  30 ноември беше с 600 лв. отгоре, спрямо предходната година.
Днес поглеждам отново, да видя с колко още се е качил. И хоп изненада, паднал е с 200 лева. Не, че е лошо, но все пак много хора са се подвели на пърите ранни и логиката, че след това цените биха били по високи.
Наистина, нашите агенции си правят каквото пожелаят. Така, че за момента не смятам да правя каквито и да е планове или записвания.

Общи условия

Активация на акаунт