На море в Турция - тема 69

  • 86 825
  • 821
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 3 940
Заради наличието на бебе - може би го мисля твърде много, но ми се ще да е по-близка дестинация от Шарм. А и евентуалната придружаваща ни баба, която е необходимо условие, за да можем ние да се гмуркаме, май не й се ходи в Египет. Grinning Иначе ние в списъка с желани дестинации, цените за там са чудесни и вярвам, че ще ни хареса много. Просто може би ще остане за след година-две.

Ами то от личен опит май с малки бебета + баба е най - лесно , спи си и толкоз , бабата дундурка Simple Smile ( и аз съм играл ролята и на ски и на сърф за мамите Simple Smile Simple Smile Simple Smile , иначе ако са големи и няма баба цял ден търчиш след тях Sad
Има отзивчиви туроператори с голям опит и    в такива пътувания , трябва да ги уцелиш Simple Smile

# 676
  • София
  • Мнения: 172
Здравейте, обмисляме да идем на турския остров Божчаада. Става дума за юли месец.
Моля, ако някой е ходил, да сподели впечатления- как е времето, плажа, морето, атмосферата като цяло. Ще бъдем с деца.
Благодаря предварително!

# 677
  • Мнения: 117
Ходихме края на септември,  беше топло , ставаше за плаж, но не и за къпане. Красота и оригиналност,  цветно и зашеметяващо, градчето е малко, може да си обикаляш и няма да ти омръзне. Всички къщи са изрисувани,  много весело настроение създават.Плажовете са достъпни с кола, видяха ми се доста добри и широки, достатъчно диви - каквито харесваме. Наоколо има лозя, чудно вино правят.
Има къщи за гости, нашата беше уникална,  чисто и ново, закуската ммм. Единствено съжалявам, че останахме малко, планирам ново посещение, близо е, при сегашното положение на рестрикции ....

# 678
# 679
  • Мнения: 78
Здравейте, ако някой може да ме ориентира, от Варна за Анталия по кое време на денонощието са полетите?

# 680
  • Мнения: 169
Здравейте! Това лято имаме намерение да почиваме в Сиде. Семейство с две деца сме (3 год. и 8 год.). Може ли да ми помогнете с избира на хотел? Ако може да има добра детска анимация, хубав плаж с пясък и детски басейн с пързалки. Благодаря!

# 681
  • Мнения: 1 286
Здравейте! Това лято имаме намерение да почиваме в Сиде. Семейство с две деца сме (3 год. и 8 год.). Може ли да ми помогнете с избира на хотел? Ако може да има добра детска анимация, хубав плаж с пясък и детски басейн с пързалки. Благодаря!
За мен Камелия ( и най-вече К клуб)  си остава най-добрият семеен хотел, има много писано за него.

# 682
  • Мнения: 169
Здравейте! Това лято имаме намерение да почиваме в Сиде. Семейство с две деца сме (3 год. и 8 год.). Може ли да ми помогнете с избира на хотел? Ако може да има добра детска анимация, хубав плаж с пясък и детски басейн с пързалки. Благодаря!
За мен Камелия ( и най-вече К клуб)  си остава най-добрият семеен хотел, има много писано за него.

Kamelya World Fulya Resort или Kamelya World Selin Resort?

# 683
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Здравейте! Това лято имаме намерение да почиваме в Сиде. Семейство с две деца сме (3 год. и 8 год.). Може ли да ми помогнете с избира на хотел? Ако може да има добра детска анимация, хубав плаж с пясък и детски басейн с пързалки. Благодаря!
За мен Камелия ( и най-вече К клуб)  си остава най-добрият семеен хотел, има много писано за него.

Kamelya World Fulya Resort или Kamelya World Selin Resort?
Фулия, Селин и Кклуб са на една територия. Селин и Фулия са хотелски сгради, ККлуб са къщички..Всеки ползва всичко в комплекса, само основното хранене е в съответния ресторант към хотела, в който сте настанени...
Писала съм подробен отзив през 2016 - а и не само аз, през годините - намерете ги на 1 стр.

# 684
  • Стара Загора
  • Мнения: 81
Здравейте, това лято сме решили със съпруга ми и децата ( на 1г и на 9г) да почиваме в Кушадасъ. Ще сме с наш транспорт. Спрели сме се на тези два хотела
- SEVEN SEAS SEALIGHT ELITE 5*
- KORUMAR EPHESUS BEACH & SPA RESORT 5*
Ще ви помоля да ми препоръчате туристически агенции от които сте доволни, за да поискам оферти и да сравня цените.

# 685
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Здравейте, това лято сме решили със съпруга ми и децата ( на 1г и на 9г) да почиваме в Кушадасъ. Ще сме с наш транспорт. Спрели сме се на тези два хотела
- SEVEN SEAS SEALIGHT ELITE 5*
- KORUMAR EPHESUS BEACH & SPA RESORT 5*
Ще ви помоля да ми препоръчате туристически агенции от които сте доволни, за да поискам оферти и да сравня цените.
Версо травъл, Турс клуб, Ориент 99.

# 686
  • Мнения: 413
Ние ще пътуваме за - SEVEN SEAS SEALIGHT ELITE 5* с Албена холидейз,цена и качество на предлагана услуга са супер!,така че тук вие си решавате.Относно хотелите и двата са ми топ,но честно казано Корумар сякаш по ми харесва,но вече сме запазили този,живот и здраве до година Корумар Simple Smile

# 687
  • София
  • Мнения: 1 420
Ние ще пътуваме за - SEVEN SEAS SEALIGHT ELITE 5* с Албена холидейз,цена и качество на предлагана услуга са супер!,така че тук вие си решавате.Относно хотелите и двата са ми топ,но честно казано Корумар сякаш по ми харесва,но вече сме запазили този,живот и здраве до година Корумар Simple Smile

Корумар е на по-добър плаж, ако този на Севън може да се нарече плаж. Иначе Албена може би държи най-добри цени.

# 688
  • Мнения: 103
Здравейте, това лято сме решили със съпруга ми и децата ( на 1г и на 9г) да почиваме в Кушадасъ. Ще сме с наш транспорт. Спрели сме се на тези два хотела
- SEVEN SEAS SEALIGHT ELITE 5*
- KORUMAR EPHESUS BEACH & SPA RESORT 5*
Ще ви помоля да ми препоръчате туристически агенции от които сте доволни, за да поискам оферти и да сравня цените.


Травел Сийзън

# 689
  • Мнения: 711
Здравейте, това лято сме решили със съпруга ми и децата ( на 1г и на 9г) да почиваме в Кушадасъ. Ще сме с наш транспорт. Спрели сме се на тези два хотела
- SEVEN SEAS SEALIGHT ELITE 5*
- KORUMAR EPHESUS BEACH & SPA RESORT 5*
Ще ви помоля да ми препоръчате туристически агенции от които сте доволни, за да поискам оферти и да сравня цените.


Рядко ползвам български туристически агенции, но когато ми се налага, винаги се доверявам на Турс клуб клон Бургас, нищо, че съм от София. И то на конкретен човек от офиса! Много са кореткни и дават реалистични отзиви за хотелите, които ме интересуват. Дори да не правим резервациите през тях, се е случвало, да им се обадя, да ги питам за конкретен хотел, винаги съм получавала пълна и изчепрателна информация.
 Ако искате, мога да Ви дам конаткт, пишете ми на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт