На море в Турция - тема 69

  • 86 840
  • 821
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 60
Здравейте,

Планирам почивка в началото на май, обърнах се към Тез Тур и от предложените ми хотели се спрях на следните:

Kamelya Collection Fulya Hotel Side - https://goo.gl/maps/LeEGjVLNBkG9txRZ8
Kamelya Collection Selin Hotel Side - https://goo.gl/maps/LHvPm7v5i5VRXLYK8

Има ли някой впечатления от тази верига хотели? От снимките, които разгледах ми допадна хубавата пясъчна ивица, критерий ни беше да има хубав (пясъчен) плаж.

# 751
  • Мнения: 4 383
Здравейте,

Планирам почивка в началото на май, обърнах се към Тез Тур и от предложените ми хотели се спрях на следните:

Kamelya Collection Fulya Hotel Side - https://goo.gl/maps/LeEGjVLNBkG9txRZ8
Kamelya Collection Selin Hotel Side - https://goo.gl/maps/LHvPm7v5i5VRXLYK8

Има ли някой впечатления от тази верига хотели? От снимките, които разгледах ми допадна хубавата пясъчна ивица, критерий ни беше да има хубав (пясъчен) плаж.
И двата са добри. Селин е за предпочитане.

# 752
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Здравейте,

Планирам почивка в началото на май, обърнах се към Тез Тур и от предложените ми хотели се спрях на следните:

Kamelya Collection Fulya Hotel Side - https://goo.gl/maps/LeEGjVLNBkG9txRZ8
Kamelya Collection Selin Hotel Side - https://goo.gl/maps/LHvPm7v5i5VRXLYK8

Има ли някой впечатления от тази верига хотели? От снимките, които разгледах ми допадна хубавата пясъчна ивица, критерий ни беше да има хубав (пясъчен) плаж.
И двата хотела делят една територия. Селин е по-напред и нощния бар е в него. Малко по-луксозния е.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Хубавите по-луксозни хотели са в Белек и Лара.Съответно и цената там е по-висока.В Сиде са много малко хотелите които са на хубав плаж и предлагат лукс.Ако държите на това в Сиде погледнете от веригата Barut.
За Камелиите който и да изберете все едно.С тази разлика ,че в Селин ще платите повече.Нивото в последните години доста падна.Не е правен скоро ремонт .Ако очаквате някаква кухня с морски дарове е оскъдна ,както и марковия алкохол.Много българи и руснаци.

# 754
  • Мнения: 681
За Камелиите сме писали страшно много, виж и първата страница, добри са, но са среден клас хотели и не трябва да се очаква прекален много, ползват голяма обща територия с всички услуги на нея и голям и хубав плаж.

Ако ти харесва идеята за къщички виж и K клуб, реновирани са и са добри, намират се в парка зад Фулия и Селин, а те самите са две доста стари сгради и са по-близко до плажа. Няма разлика в нивото между трите варианта, храната също е еднаква (с малки разлики в украсата) в трите ресторанта, като в тези на Фулия и Селин е доста по-спокойно като атмосфера по принцип, но никой няма да ви спре да ги пробвате и трите, ресторантът на К Клуб е красив просто.

При всички положения, ако имам много голяма разлика в цените между К клуб, Фулия и Селин, не си струва, защото няма и за какво и със сигурност няма нищо "луксозно" в Селин, ако е имало това е било много отдавна и единствено в фоайето са останали някакви следи от тези времена.

# 755
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Без да искам да влизам в конфликт...но читави хотели има във всеки район. Не районът определя качеството на хотела.

# 756
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Без да искам да влизам в конфликт...но читави хотели има във всеки район. Не районът определя качеството на хотела.

И Камелиите не са среден клас, надолу по веригата са.

# 757
  • Мнения: 314
Здравейте
какви сим карти ползвате при посещение и от къде ги купувате

# 758
  • Варна
  • Мнения: 3 943
В Сиде са много малко хотелите които са на хубав плаж и предлагат лукс.Ако държите на това в Сиде погледнете от веригата Barut.
Много българи и руснаци.

Много хубав огромен плаж има след Сиде и Манавгат - курортните селца на Кисълагач и Кизилот Simple Smile Има и хотелски комплекси с  доста басейни , миниаквапаркове като Лира ,  Club Calimera Serra Palace .....
Ползваме не турска сим карта , а допълненениекъм моя договор с А1 - нещо около 2,5 лв./ден/неограничено  и то само ако имаш ползване за деня , ако не е ползван е 0/ден.И другите оператори имат такива подобни планове.

# 759
  • Мнения: 53
Здравейте,искам да резервирам за месец Септември в хотел  Lonicera Resort Spa ,Анталия.Дали пускат оферти last minute да изчакам до края на лятото?

# 760
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Здравейте,искам да резервирам за месец Септември в хотел  Lonicera Resort Spa ,Анталия.Дали пускат офертии  last minute да изчакам до края на лятото?

хотелски комплекс  Lonicera е от няколко хотела на 110 км. от Анталия и почти до Алания.Много е гъчкан и популярен за българи , летата преди вируса резервиран от зимата и не докарва до  last minute ,сега е непредсказуемо , миналата година много хотели , вкл. много популярни въобще не отвориха Sad

# 761
  • Мнения: 1 516
Здравейте, извинявам се,ако въпроса ми е не  за тук !Искам  да попитам на тези, на които не се състоя почивката до Турция миналата година и си поискаха парите дали фирмата им ги възстанови?И ако да коя е фирмата?

# 762
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Здравейте, извинявам се,ако въпроса ми е не  за тук !Искам  да попитам на тези, на които не се състоя почивката до Турция миналата година и си поискаха парите дали фирмата им ги възстанови?И ако да коя е фирмата?
Работя с Тез тур, Абакс, Турс клуб, Емералд - пари не са връщани. Срокът за първите анулации е този месец.

# 763
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Здравейте, извинявам се,ако въпроса ми е не  за тук !Искам  да попитам на тези, на които не се състоя почивката до Турция миналата година и си поискаха парите дали фирмата им ги възстанови?И ако да коя е фирмата?
Аз чакам възстановяване на парите, но не за турска, а египетска почивка (трябваше да е април 2020), все още не са ми върнали пълноплатената сума. (Предполагам и за турските почивки не са) Фирмата е Караджъ турс. Прекратиха ми договора чак юни 2020, въпреки че почивката трябваше да е април 2020, а знаеха още преди нея, че няма да се състой (аз исках с официално становище още от началото на април 2020 да ми възстановят парите). Януари ги питах кога смятат, отговориха ми, че връщали поетапно и скоро щял да дойде и моя ред 😁 В почти средата на март още не е дошъл 😁

# 764
  • Russe, Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 152
Моля, пуснете нова тема

Общи условия

Активация на акаунт