Първа любов

  • 4 143
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте,майки ! Искам да пусна една тема,която от години ме мъчи Simple Smile Не мога да забравя първата си любов вече 10 години,дори съм с друг мъж и имам дете,но това ме мъчи ..не мога да го забравя,а искам да съм с него ..забравих да напиша,че се разделихме,твърди млади и той не пожела да поддържаме контакт след това ,но 10 години само за него мисля ,той винаги е бил идеала ми за мъж

Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 15:01 от Alexina17

# 1
  • Мнения: 3 627
Ми защо не си с него !? Жив ли е... човекът?

# 2
  • Мнения: 1 376
Защо не се срещнете и да го видиш на какво е заприличал след 10 години?

# 3
  • Мнения: 13
Жив е да,просто не иска да има отношения с мен Simple Smile

# 4
  • Мнения: 10 993
Като не те иска, за какво ти е?

# 5
  • Мнения: 900
Може да е за добро.Когато не сме се разделили с някого,  преди да го опознаем и разочароваме, си представяме, едва ли не е идеален.
Особено щом не иска да има контакт си е загуба на време и енергия да мислите какво е можело да стане.
Потърсете информация за живота му от първоизточник и ще се уверите, че и той си има недостатъци и едва ли щеше да е всичко цветя и рози.
Бог ви е спестил нещо щом е разделил пътищатави.

# 6
  • Мнения: 13
Като не те иска, за какво ти е?
защото само той ми е на сърце,с никой друг не съм почиствала такава любов

# 7
  • Мнения: 1 376
Като не те иска, за какво ти е?
защото само той ми е на сърце,с никой друг не съм почиствала такава любов
Любов или те сърби? Ако толкова пък те сърби, хванете се начешете, но мъжа ти да не разбере. Пък после виж...

# 8
  • Мнения: 13
Като не те иска, за какво ти е?
защото само той ми е на сърце,с никой друг не съм почиствала такава любов
Любов или те сърби? Ако толкова пък те сърби, хванете се начешете, но мъжа ти да не разбере. Пък после виж...
любов е ,10 години само за него мисля

# 9
  • Мнения: 10 993
И аз ти предлагам да си уредиш среща с цел секс и като видиш колко зле те третира, ще ти мине.
Всичко друго е загуба на нерви и време.

# 10
  • София
  • Мнения: 165
Като не те иска, за какво ти е?
защото само той ми е на сърце,с никой друг не съм почиствала такава любов
Любов или те сърби? Ако толкова пък те сърби, хванете се начешете, но мъжа ти да не разбере. Пък после виж...
любов е ,10 години само за него мисля
Мен на мания ми прилича, не на любов. Наранено его, че всичко е свършило, без обратен път. На колко години ти е детето и от колко време си с баща му? Странно ми е, как се събираш с мъж и раждаш дете от него, а твърдиш, че си влюбена в друг?

# 11
  • Мнения: 13
Като не те иска, за какво ти е?
защото само той ми е на сърце,с никой друг не съм почиствала такава любов
Любов или те сърби? Ако толкова пък те сърби, хванете се начешете, но мъжа ти да не разбере. Пък после виж...
любов е ,10 години само за него мисля
Мен на мания ми прилича, не на любов. Наранено его, че всичко е свършило, без обратен път. На колко години ти е детето и от колко време си с баща му? Странно ми е, как се събираш с мъж и раждаш дете от него, а твърдиш, че си влюбена в друг?
от 5 години сме заедно с мъжа ми,детето е на 4 . Нямах вариант да съм с него,тъй като той предпочете други жени,

# 12
  • Мнения: 10 993
Твоят проблем може да бъде решен само със секс и последвалото го безразличие. Това, че искаш някой, не значи че той те иска. 10 години са ужасно дълъг период. Благодаря на бога, че никой не съм обичала така. Не че някой заслужава.

# 13
  • Мнения: 1 502
Това не е любов, но след време ще разбереш защо. Или пък няма.

# 14
  • Мнения: 13
Това не е любов, но след време ще разбереш защо. Или пък няма.
защо да не е ,след като не спирам да го мисля

Общи условия

Активация на акаунт