Някой ползвал ли е ECLAT D^ARPEGE за жени от LANVIN?

  • 7 914
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Бубе, ако толкова много си приритала...ела да те пръсна Grinning

До София ли?  Crazy

Абе, ако никой го няма, с две капки накрая, може да си го купя, но и аз сякаш нямам много вяра на тукашните магазини, че са им оригинални нещата... пък макар да са от елитни (уж ) парфюмерии...

# 16
  • София
  • Мнения: 897
 Laughing Ами ако знаех по-рано бях във Варна щях да мина да те пръсна. Според мен колкото оригинални са във Варна, толкова са и в София.

# 17
  • Мнения: 5 622
Laughing Ами ако знаех по-рано бях във Варна щях да мина да те пръсна. Според мен колкото оригинални са във Варна, толкова са и в София.

Така де, аз имах предвид да се внесе отвън. Ама сега с тези забрани за течности, нищо не може да се купи от фришоповете...  Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 897
Много се извинявам, че толкова разводняваме темата, но какви са тези забрани? Ако искаш пиши на лични.

# 19
  • Мнения: 4 371
Аз го имах, подарих го на майка ми, защото ми писна от него. Не беше траен, но пък моето беше тестер Tired
Сега като го усетя на някоя девойка или на майка ми и ми харесва, започна да ми липсва Grinning

# 20
  • Мнения: 5 622
Аз го имах, подарих го на майка ми, защото ми писна от него. Не беше траен, но пък моето беше тестер Tired
Сега като го усетя на някоя девойка или на майка ми и ми харесва, започна да ми липсва Grinning

Теб те знам. Аз нали те питах за този парфюм точно преди месец, два  Wink


Много се извинявам, че толкова разводняваме темата, но какви са тези забрани? Ако искаш пиши на лични.

Писах ти  Peace

# 21
  • Мнения: 5 228
Belluci, щом Еclat ... ти харесва, пробвай DKNY  - доста са сходни, а DKNY със сигурност е много траен.

# 22
Благодаря за коментарите,момичета   bouquet За съжаление и аз знам,че не е  много траен и именно за това ви питам! С риск да стана досадна,ще ви пусна и още едно парфюмче и се колебая м/у тези двата...


http://911.bg/a2/offers.asp?p=1964359&id=4889
ТЦ,този нИ гУ знам newsm78.Обаче съдейки по цветовете,вероятно ще е по-тежък и съответно траен.Сините,зелените,розовата гама,шареничките като Айлънд Кис са по-леки и нетрайни,но пък на мене са ми любими за всички сезони,като класацията води Акуа ди Джио(извинявайте за кирилицата)и то мъжкия.И женският е хубав,но леко ми ухае на мед  Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз го ползвам в момента - Eclat d`Arpege, и много го харесвам. Средно траен, според мен - ден, ден и половина го усещам върху и около себе си. За другия на Ланвен не мога да кажа нищо, защото не съм го ползвала. Що се отнася до парфюмите на Дона Карън, аз бих избрала Be Delicious .

# 24
  • Мнения: 341
Още един фен на Eclat D'Aprege... Всичко е много субективно, но за мен този парфюм определено е различен от болшинството останали. Когато вляза в Concord например, излизам с по няколко тест-ленти с най-новите аромати. Ами, какво да ви кажа, болшинството след пълвия половин час стават едно и също като общо възприятие. Като казвам това разбира се отчитам, че на тест-лента не е като върху кожата, но все пак...
Относно трайността, и според мен не е особено траен. Както беше казал някой по-горе, добре е да се повтори по някое време.

Общи условия

Активация на акаунт