РУСЕнски театралки- интелектуалки

  • 12 843
  • 275
  •   1
Отговори
# 45
Ауу, какво компроментиращо заглавиееее Crazy сега всички ще ни разберат какви сме...иначе ме бройте

# 46
  • Мнения: 4 406
И аз искам да пратя Викториа на ясла. Sad Ама няма как да стане, ако скоро не отида да подам молба Mr. Green
дай й молбата, да си я носи сама Laughing

Исе, теб ли не поздравих вчера на улицата, че много се бях умислила???
рано е за молбите, но аз да се презастраховам. предполагам има някаква цедка, защото моя съседка подаде молба в същата градина през юни и са й казали, че ще вземат дъщеря й през юни 2007. но тя не ходи на ясла. Коцето ще го изпишат от яслата на 1 юни 2007 и ще ми е трудно ако не тръгне веднага на градина

# 47
  • Мнения: 275
Децата, които са на ясла са предимство за градината (ако е ОДЗ) - поне тук в Сф е така. И Йоанка е вече ученичка. Не плаче много - още преди да съм тръгнала и тя спира да плаче. Попаднахме на много добри лелки и тя си ги харесва явно Simple Smile))) Ама сега е с нас, че събота и неделя имахме сополки, ама утре пак!!!!! На яслата се грижат добре за нея, ама ние с баща й ......

# 48
  • Мнения: 1 059
[Исе, теб ли не поздравих вчера на улицата, че много се бях умислила???

Да аз бях с мъжо и дребния. 

# 49
  • Мнения: 275
Мацки, знаете ли, че и в Русе направили нещо като софийското Патиланци. Казвало се Палавници и се намирало някъде из уличките между Рига и халите. някоя водела ли е детето си там???

# 50
  • Мнения: 442
Мацки, знаете ли, че и в Русе направили нещо като софийското Патиланци. Казвало се Палавници и се намирало някъде из уличките между Рига и халите. някоя водела ли е детето си там???

като ходих при личната миналата седмица, на бюрото й имаше рекламни материали за `палавници`. намира се на `войводова`18 зад халите. има почасово гледане на деца, организират детски рождени дни, пише още куклен театър, творчески занимания и рисуване и приложни изкства. имало и кафе - кът за родители. точно днес си говорихме с кака ивка и счетката, в един от следващите дни с лошо време да го опитаме това кафе за родители, та да видим тази зима дали ще разнообразим малко.

към организационния комитет по срещите - пишете и калин@ за петък вечер.
мммм.... ужасно заглавие!

# 51
  • Мнения: 952
аз като не съм от алкохоличките може ли да се включа  Whistling ?
и аз не съм Crazy, нито пия нито пуша по мъже не ходя Joy жена мечта дето вика мъжо Mr. Green Mr. Green ами засега незнам още дали ще се включа  newsm78 май няма да е за изтърване тази среща бая калабълък се очертава да бъдем Rolling Eyes
А за палавниците както е писала Зайката, скоро ще го посетим дано да е готино че не ми се мисли на зима какво ще правим.
Иван тръгва на ясла, искам да се изфукам и на вас. Нямам търпение, изобщо не се притеснявам.  Hug

е ти ме разби как така не се притесняваш бе жено Thinking аз от притеснения не го пускам на ясла пък ти....и какво ще правиш сега малчо като тръгне на ясла ще идваш да ни дразниш на кафетата че си без дете ли Laughing Laughing..ако скучаеш мога Виктор да ти дам да  гледаш,знаеш ли какъв кротушко е станал Mr. Green Joy...и в тоя ред на мисли къде се изгуби че не идваш вече на театрото?

# 52
  • Мнения: 4 406
дано така ви хареса повече заглавието...

# 53
  • Русе
  • Мнения: 278
В 20ч е тъкмо време за кафе  Laughing Аз все още имам голямото желание да дойда, дано само не се прецака нещо  Praynig А иначе къде по-точно ще се срещнете, че аз както никого не познавам има да седя като заблудено агънце  girluu

# 54
  • Мнения: 442
sonka, ти няма ли да се включиш?

# 55
  • Мнения: 946
Добър вечер от мен Laughing верно ли това за палавници ли беше?Ами дали ще става за мами с малки бебета като моя,че и аз зимата се чудя какви ще ги правим  newsm78 Срещатата нали остава,че аз съм цанила нашия тати да ни гледа  newsm62

# 56
# 57
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Мацки, а кой ще запази маса?
Питам, защото аз мога да се нагърбя с тази задачка. В сградата на Пристан-а съм всеки ден до обед, така че няма проблем. Само за бройката не съм сигурна - 15 или 20? Вътре ще сме, нали?

# 58
  • Мнения: 5 299
Мацки, а кой ще запази маса?
Питам, защото аз мога да се нагърбя с тази задачка. В сградата на Пристан-а съм всеки ден до обед, така че няма проблем. Само за бройката не съм сигурна - 15 или 20? Вътре ще сме, нали?
Предполагам, че Денито ще запази. Тя е предстедател на  организационния комитет Mr. Green А ти какво правиш там всеки ден, м? Party

Иначе ще сме вътре, че вечер доста се захлажда Stop

# 59
  • Мнения: 155
Оставам номер 7 на 99%. Само, че си мисля дали няма да има проблем да се запази маса за около двайсет души??!!! newsm78Преди време един приятел от компанията  с триста зора успя да запази маса за около петнайсет човека, а имайки предвид, че го знаят и познават. Дано да няма проблеми в това отношение.

Общи условия

Активация на акаунт