Как да удвоя кърмата си?

  • 1 340
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
thumbsup

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: mari0511
Извинявам се, че се намесвам с друг въпрос в тази тема!
Как може да се установи, че кърмата е рядка? Ако е по синкава ли? Мисля си дали причината да се буди през нощта на всеки 2 часа е това, че не се засища при условие, че вечер кърмя и от двете гърди и той сам решава кога да спре/а има още мляко в гърдите/.


Моята кърма е бяла като краве мляко, ако я оставя в хладилника, прави два пръста каймак, т.е. мазничка и гъста.Детето ми е на 4 месеца и половина и пак си се буди нощем на 2-3 часа да яде Grinning Така че, до дете си е, едва ли има връзка с точния цвят на кърмата ти.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 440
Цитат на: Kati
За увеличение на кърмата аз зная  Ricinus Communis 5 CH на Boiron, 3 x 5 дражета под езика, 1/2 часа до и след приема им не се храниш.



От този лек невероятен ми секна кърмата Hands Fist .Като го спрях пак текна  Crossing Arms Не го препоръчвам

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: oranda
Цитат на: Kati
За увеличение на кърмата аз зная  Ricinus Communis 5 CH на Boiron, 3 x 5 дражета под езика, 1/2 часа до и след приема им не се храниш.



От този лек невероятен ми секна кърмата Hands Fist .Като го спрях пак текна  Crossing Arms Не го препоръчвам

Лекарства, включително хомеопатия се изписват само след консултация с лекар. Квалифициран хомеопат трябва да прецени какво и в каква концентрация е за конкретния случай! Не се самолекувайте!

Общи условия

Активация на акаунт